;
فرهنگ و هنرهنرمندان

شکستن کلیشه: آیا شما حاضر هستید با مردی کوتاهتر از خود ازدواج کنید؟

شکستن کلیشه: هالیوود زوج های نامتعارفی که از شکستن کلیشه ها ابایی ندارند، کم ندارد و برای زوج هایی هم که در ادامه از آن ها صحبت خواهیم کرد بلندتر بودن قد زن از مرد مانعی برای داشتن یک رابطه عاشقانه شاد و موفق نبوده است. نظر شما چیست؟

زندایا و تام هالند

شکستن کلیشه1

زندایا با ۱۷۷ سانتیمتر قد، از شریک عاطفی خود تام هالند که ۱۷۲ سانتیمتر قد دارد، بلندتر است. زندایا و هالند رابطه عاشقانه ی خود را از تابستان سال ۲۰۲۱ آغاز کردند.

شاید بپسندید: عکس هایی از عروسی تجملی دوره قاجار

آن ها در سال ۲۰۲۱ در یک گفتگوی تلویزیونی که به مناسبت اکران فیلم مشترک شان «مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» (Spider-Man: No Way Home) در آن شرکت کرده بودند، درباره ی مسائلی که در زمان ساخت این فیلم به دلیل بلندتر بودن قد زندایا به وجود آمده بود، شوخی کردند.

هالند تعریف کرد که در یکی از سکانس ها او و زندایا باید در حالی که یکدیگر را در آغوش گرفته بودند از بالا روی زمین فرود می آمدند اما زندایا به دلیل بلندتر بودن قدش زودتر روی زمین رسید و به فرود آمدن هالند کمک کرد. این در حالی بود که هالند نقش ابرقهرمان فیلم را داشت و او بود که باید به نقش زندایا کمک می کرد، اما در عمل برعکس شده بود.

زندایا همچنین در مصاحبه ی دیگری در سال ۲۰۲۱ گفت که اختلاف قدشان هرگز برایش یک مسأله نبوده، چرا که پدر و مادرش هم همینگونه هستند و تا پیش از بحث ها درباره ی اختلاف قد او و هالند هرگز به این موضوع فکر نکرده بود.

نیکول کیدمن و کیت اربن

شکستن کلیشه2

نیکول کیدمن با ۱۸۰ سانتیمتر قد از همسرش کیت اربن با ۱۷۷ سانتیمتر قد اندکی بلندتر است. این زوج استرالیایی در سال ۲۰۰۶ با یکدیگر ازدواج کردند و ۲ دختر دارند.

کیدمن تنها ۳ سانتیمتر از همسر خواننده ی خود بلندتر است اما اختلاف قد آن ها زمانی که کیدمن پاشنه بلند به پا می کند، چشمگیرتر می شود.

کیدمن گرچه حالا درمورد قد بلند خود بسیار بااعتماد به نفس به نظر می رسد اما به گفته ی خودش از ابتدا اینگونه نبود. به گفته ی کیدمن قد او تا ۱۳ سالگی به ۱۷۷ سانتیمتر رسیده بود و او در نوجوانی به خاطر قد خیلی بلندش اعتماد به نفس پایینی داشت، چون احساس می کرد مثل بقیه نیست. کیدمن از همسر سابق خود تام کروز هم بلندتر بود.

کامرون دیاز و بنجی مدن

شکستن کلیشه3

کامرون دیاز ۱۷۵ سانتیمتر قد دارد و همسرش بنجی مدن ۱۶۷ سانتیمتر. دیاز و همسر موزیسینش چیز زیادی از رابطه ی خود بروز نمی دهند و حضور پررنگی هم در مراسم های عمومی ندارند. آن ها در سال ۲۰۱۵ با یکدیگر ازدواج کردند و در سال ۲۰۱۹ صاحب یک دختر شدند. در سال ۲۰۱۹ منبعی به نشریه ی پیپل گفته بود دیاز پس از سال ها ارتباط عاشقانه با مردان مشهور، در مدن مرد متفاوتی دید.

دنیل رادکلیف و ارین دارک

شکستن کلیشه4

دنیل رادکلیف با ۱۶۵ سانتیمتر قد از شریک عاطفی اش، ارین دارک که ۱۷۰ سانتیمتر قد دارد، کوتاه تر است. رادکلیف و دارک که یک بازیگر انگلیسی است، در سال ۲۰۱۳ در جریان بازی در فیلم «عزیزانت را بکش» (Kill Your Darlings) با یکدیگر آشنا شدند و رابطه عاشقانه ی آن ها از آن زمان ادامه دارد. آن ها در این فیلم نقش عاشق و معشوق داشتند و به گفته ی رادکلیف همان زمان به یکدیگر دل باختند. این زوج در سال ۲۰۲۳ صاحب اولین فرزند خود شدند.

رادکلیف در سال ۲۰۱۵ در مصاحبه ای در پاسخ به این سؤال که آیا قدش باعث محدود شدن نقش هایی می شود که می تواند بازی کند، گفت: «فکر نمی کنم اینطور باشد. داستین هافمن و تام کروز نقش های خیلی مختلفی بازی کرده اند و هر دو تقریباً هم‌قد من هستند.»

جیسون استاتهام و رزی هانتینگتون

شکستن کلیشه5

رزی هانتینگتون که ۱۷۵ سانتیمتر قد دارد، با کفش پاشنه بلند از نامزد خود جیسون استاتهام بلندتر می شود. اطلاعات دقیقی از قد استاتهام در دست نیست اما در مقایسه با قد هانتینگتون به نظر می رسد احتمالاً چیزی بین ۱۷۲ تا ۱۷۷ سانتیمتر قد دارد. با این حال، هانتیگتون به دلیل باریک بودن اندامش و همچنین پوشیدن کفش پاشنه بلند اغلب قد بلندتر از استاتهام به نظر می رسد.

این زوج از زمان آشنایی شان با یکدیگر در سال ۲۰۱۰ در جریان بازی در فیلم «تبدیل شوندگان: نیمه تاریک ماه» (Transformers: Dark of the Moon) با یکدیگر در رابطه عاشقانه هستند و ۲ فرزند نیز دارند.

پیتر دینکلیج و اریکا اشمیت

شکستن کلیشه7

پیتر دینکلیج در حالی ۱۳۴ سانتیتر قد دارد که قد همسرش اریکا اشمیت ۱۶۷ سانتیمتر است. دینکلیج و اشمیت که کارگردان تئاتر است، در سال ۲۰۰۵ با یکدیگر ازدواج کردند و ۲ فرزند نیز دارند. دینکلیج با اختلال ژنتیکی آکندروپلازی متولد شده که نوع شایعی از کوتولگی است.

گوئندولین کریستی و جایلز دیکن

شکستن کلیشه6

گوئندولین کریستی ۱۹۰ سانتیمتر قد دارد و شریک عاطفی اش جایلز دیکن ۱۸۲ سانتیمتر قد. کریستی و دیکن از سال ۲۰۱۳ با یکدیگر در رابطه عاشقانه هستند.

کریستی با وجود قد بسیار بلندش ابایی از پوشیدن کفش پاشنه بلند ندارد. علاوه بر این، او در سال ۲۰۱۵ در مصاحبه ای گفته بود: «نمی دانم فرم بدنم بهتر شده یا هنوز دارم رشد می کنم. اما امیدوارم باز هم قدم بلندتر شود.»

مارک والبرگ و ریا دارم

شکستن کلیشه8

مارک والبرگ با ۱۷۲ سانتیمتر قد از همسر مدلش ریا دارم که ۱۷۵ سانتیمتر قد دارد، اندکی کوتاه تر است. والبرگ و دارم در سال ۲۰۰۹ با یکدیگر ازدواج کردند و ۴ فرزند دارند. آن ها به ندرت با یکدیگر در مراسم های فرش قرمز شرکت می کنند، اما در شبکه های اجتماعی فعالیت دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 14 =

دکمه بازگشت به بالا