;
فرهنگ و هنرهنرمندان

لیفت صورت و جوانی+ بازیگران در مورد پیری چه فکری می کنند؟

لیفت صورت در حال تبدیل شدن به یکی از محبوب ترین درمان های زیبایی برای کاهش سرعت پیری است. و در حالی که بسیاری از افراد مشهور برای حفظ ظاهر جوان خود به جراحی پلاستیک روی می آورند، دیگران مانند جولیا رابرتز مخالف این روش ها هستند. این بازیگر معروف چند سال پیش گفته بود که لیفت نشدن صورت ریسک بزرگی برای حرفه او است.

ما در  بخش فرهنگ و هنر مجله گفتنی فکر می‌کنیم که بلوغ فکری می‌تواند یک تجربه فوق‌العاده باشد و تصمیم گرفتیم ببینیم 8 بازیگر زن درباره تغییرات دوران پیری ناشی از آن چه فکر می‌کنند.

شاید جالب باشد: آیشواریا رای و دخترش در مت گالای هندی: دخترش به خودش رفته یا آبیشک؟

1. ریس ویترسپون

لیفت صورت-ریس ویترسپون

در طول مصاحبه ای در سال 2019، این بازیگر زن بلوند فاش کرد که بالا رفتن سن برایش اهمیتی ندارد. ویترسپون همچنین توضیح داد که به دلیل تجربیات جدید بسیاری که دارد، اکنون احساس بسیار متفاوتی نسبت به دوران جوانی خود دارد.

2. مریل استریپ

لیفت صورت-مریل استریپ
این بازیگر برنده اسکار تماماً  روند طبیعی پیری را پذیرفته است . اگرچه مریل استریپ زمانی می‌ترسید که بزرگ‌تر شدن روی حرفه‌اش تأثیر منفی بگذارد، اما این نگرانی‌ها را در گذشته ترک کرد. توصیه من: زمان زیادی را برای نگرانی در مورد پوست یا وزن خود تلف نکنید.

3. هالی بری

هالی بری مدتها پیش پذیرفته است که او نیز مانند هر فرد دیگری در جهان باید پیرتر شود. اما این بازیگر نگذاشت این روی او تاثیر بگذارد و حالا در 55 سالگی احساس بهتر و آرامش بیشتری نسبت به همیشه دارد. بری در طی مصاحبه ای گفت: “من همیشه می دانستم که زیبایی عمیق تر از بدن فیزیکی است.

همچنین ببینید: مرت رمضان دمیر، پسر چشم چران ترکیه که خانواده اش شلوغ پلوغه!

4. آنجلینا جولی

لیفت صورت-آنجلینا جولی
از آنجایی که مادرش در سن بسیار پایینی درگذشت، آنجلینا جولی پیر شدن را یک پیروزی می‌داند و بسیار سپاسگزار است که می‌تواند بزرگ‌تر شود و نزدیک خانواده‌اش بماند. “من دوست دارم بزرگتر باشم. این بازیگر گفت: در چهل سالگی خیلی راحت تر از زمانی که جوان بودم احساس راحتی می‌کنم.

5. راشل وایز

او در مصاحبه ای گفت: «بازیگری همه چیز در مورد بیان است. چرا می‌خواهی اخم را از بین ببری؟» چند سال بعد، راشل وایز نیز در مورد بیست سالگی‌اش صحبت کرد و آن‌ها را «گاهی دردناک» خواند و اضافه کرد که او اکنون بالغ‌تر است و «عقل و تجربه» بیشتری دارد.

6. اما واتسون

لیفت صورت-اما واتسون

ستاره فرنچایز هری پاتر جوانترین فرد در این لیست است، اما این بدان معنا نیست که او چیزی برای گفتن در مورد بلوغ و احساس عالی در بدن خود ندارد. اما واتسون همچنین به تجربه خود به عنوان بازیگر اشاره کرد و گفت: “به نظر من بازیگران زن واقعاً موفق آنهایی هستند که در مورد ظاهر خود سخت نمی گیرند و هنوز هم انسان به نظر می رسند.”

7. کیت وینسلت

من پذیرفته ام در سنی هستم که همه چیز مدام در حال تغییر است. اکنون پوست گردن من واقعاً متفاوت است.» حتی اگر کیت وینسلت متوجه تغییرات بدنش با افزایش سن شود، اما او گفت که قصد ندارد این روند را متوقف کند.

8. درو بریمور

لیفت صورت-درو بریمور

طرز فکر مثبت درو بریمور در مورد پیری نیز بر نحوه تربیت دخترانش تأثیر می‌گذارد، و اغلب به آنها می‌گوید که پیر شدن بخشی از زندگی است. اگر خوش شانس باشیم، همه ما پیر می شویم. من فقط می خواهم آنها با آنچه هستند در صلح باشند و نه با آنچه که به نظر می رسند. اگر آنها خوب هستند، افراد باحالی هستند. این تمام چیزی است که من به آن اهمیت می دهم.»

آیا تا به حال یک درمان ضد پیری را امتحان کرده اید؟ نظر شما در مورد پیری طبیعی چیست؟

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − نوزده =

دکمه بازگشت به بالا