;
فرهنگ و هنرهنرمندان

6 سلبریتی مشهور که از خالکوبی خود پشیمان هستند!!!

همه ما می دانیم که وقتی نوبت به خالکوبی می شود، گرفتن یک تصمیم بد بسیار آسان است. بسیاری از افراد مشهور نیز در این دام افتاده اند. برخی نام شخص مهم خود را روی خود خالکوبی کرده اند، در حالی که برخی دیگر چیزهای احمقانه ای دریافت کرده اند که در آن زمان جالب تلقی می شد. متأسفانه، ما باید برای مدت طولانی با عواقب تصمیمات خود زندگی کنیم، به خصوص با خالکوبی.

جالب ترین فیلمها: فیلم عاشقانه: بهترین و جدیدترین فیلم های رمانتیک 2022، کراش را از دست ندهید!

 

آیا شما خالکوبی دارید؟ آیا از هیچ یک از آنها پشیمان شده اید؟

اینجا در بخش فرهنگ و هنر وبسایت گفتنی، گزیده‌ای از 6 سلبریتی را انتخاب کردیم که پس از بزرگ‌تر شدن از خالکوبی‌های خود پشیمان شدند.

اگر علاقه مند هستید ببینید: صبحانه های جوان کننده +سلبریتی های هالیوود چه صبحانه ای می خورند؟

1. آنجلینا جولی

خالکوبی-آنجلینا جولی

در اوایل دهه 2000 زمانی که آنجلینا جولی و همسر سابقش بیلی باب تورنتون با هم بودند، خالکوبی را به نشانه عشقش به او تقدیم کرد. خالکوبی روی شانه چپ این بازیگر، اژدهایی به سبک آسیایی را نشان می‌داد که نام «بیلی باب» بالای آن خالکوبی شده بود. با این حال، پس از ازدواج این زوج در سال 2003، جولی خالکوبی را حذف کرد و بعداً با مختصات محل تولد فرزندانش پوشانده شد.

2. رایان رینولدز

خالکوبی-رایان رینولدز

بسیاری از مردم ممکن است این را ندانند، اما رینولدز فقط چند خالکوبی دارد که برای او کافی است. او در مصاحبه ای گفت: “از همه آنها متنفرم.” او همچنین توضیح داد: «اگر ساعت‌ها و ساعت‌ها درد وحشیانه نبود، همه آنها را لیزر می‌کردم. اما همسرم می‌گوید باید آنها را نگه دارم تا انتخاب‌هایی را که انجام داده‌ام ثبت کنم.»

3. آدام لوین

خالکوبی-آدام لوین

بالاتنه آدام لوین اساساً با خالکوبی پوشانده شده است. در مصاحبه ای با اندرسون کوپر ، وقتی از او پرسیده شد که آیا از خالکوبی های خود پشیمان است یا خیر، لوین اعتراف کرد که بیشتر آنها را دوست دارد و هرگز هیچ یک از آنها را نمی پوشاند. اما یکی روی شانه راست او وجود دارد که سعی کرد با احاطه کردن آن با چیزی آن را اصلاح کند. در نهایت، خالکوبی شبیه گل کلم با خورشید در وسط آن شد.

4. هایدی کلوم

هایدی کلوم

قاضی استعدادهای درخشان آمریکا ، هایدی کلوم، خالکوبی خود را به عنوان جشن چهارمین سالگرد ازدواجشان با همسر سابقش، سیل، انجام داد، تصمیمی که او بعداً از آن پشیمان شد. پس از طلاق آنها، کلوم با حذف نام همسر سابقش از بازوی درونی راست خود، پایان ازدواج آنها را نهایی کرد.

5. ملانی گریفیث

-ملانی گریفیثزوج مشهور ملانی گریفیث و آنتونیو باندراس به مدت 19 سال با هم ازدواج کردند. گریفیث در تابستان 2014 طلاق خود را اعلام کرد. تقریباً یک سال پس از جدایی آنها، دیگر نشان عشق آنها دیده نمی شد. این بازیگر ابتدا برای مخفی کردن نام باندراس از آرایش استفاده کرد، اما بعداً با لیزر این تتو را حذف کرد.

6. جاستین بیبر

جاستین بیبر

جاستین بیبر، خواننده موسیقی پاپ، در مصاحبه ای با GQ ، توری از تتوهای خود ارائه داد . او یکی را روی مچ دست چپ خود نشان داد که تصویری از دوست دختر سابقش بود. پس از جدایی از سلنا گومز، او سعی کرد صورت زن روی دستش را محو کند، اما مردم هنوز هم می‌دانند که این خالکوبی با گذشته اش مرتبط است.

 باور های غلط درباره ی تاتو

پشیمانی!

ممکنه که پیشمانی پیش بیاید اما کارهایی می‌توان کرد که پشیمان نشیم فقط کافیه است که توی سن درست تاتو کنید و از روی هیجان های دوران نوجوانی طرحی را انتخاب نکنید.

منظور از سن درست این است که از نظر اعتقادات و باورها به ثبات نسبی رسیده باشید.

و نکته‌ی مهم دیگر این است که طرح تاتو را خودتان انتخاب کنید.

نمی‌توان خون اهدا کرد!

این باور هم قدیمی و از روی نداشتن آگاهی است.

کسی که تاتو می‌کنه توی مدت محدودی نمی‌تواند خون بدهد که این مدت از هشت ماه تا یکسال است.

نمی‌توان لیزر موهای زائد انجام داد!

در واقع فقط روی قسمتی ک تاتو انجام شده نمی‌توان لیزر کرد چون باعث پخش رنگ زیر پوست می‌شود.

اما بقیه نقاطی که تاتو ندارد را بدون هیچ گونه مشکلی می‌توان لیزر کرد.

عفونت و بیماری بعد از تاتو!

در واقع چیزی که عفونت و بیماری می‌آورد تاتو و یا رنگ آن نیست.

بلکه کم تجربگی تاتوآرتیست یا بی تجربگی آن است.

سوزن های تاتو و برخی دیگر از لوازم تاتو یکبار مصرف هستند.

اما ممکنه تاتو آرتیست برای صرفه جویی در استفاده از آن ها برای چند نفر استفاده کند.

مطمئن بشوید که به یک تاتو آرتیست حرفه‌ای مراجعه کنید و سوزن یکبار مصرف را جلوی چشم خودتان باز کند و از ابزار یکبار مصرف تو محیط کاملا بهداشتی استفاده می‌کند.

تاتو هیچ وقت پاک نمی‌شود!

از دیگر باورهای غلط درباره تاتو این است که تاتو را اصلا نمی‌توان پاک کرد.

در واقع انقدری پیشرفت کرده ایم که هر زمان مشکلی پیش آمد بتوانیم تاتو را پاک کنیم و اینکار معمولا با لیزر انجام می‌شود.

اما لیزر رنگ های تتو را به طور کامل از بین نمی‌برد.

تاتوهای سیاه و قهوه ای پررنگ به لیزر معمولا جواب مثبتی می‌دهند اما پاک کردن رنگ های قرمز زرد آبی با مشکلاتی همراه می‌شود.

آیا شما خالکوبی دارید؟ آیا از هیچ یک از آنها پشیمان شده اید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 11 =

دکمه بازگشت به بالا