سرگرمی

آزمون شناخت حواس پرت: کدوم والد بیشتر سر به هوا هست؟

آزمون شناخت حواس پرت: امیدواریم که از پس این چالش نیز به خوبی بربیایید، اما اگر شکست خوردید، نگران نباشید! دنیا به آخر نرسیده و شما فرصت دارید تست های بیش تری را ببینید و خودتان را امتحان کنید.

تست امروز در محیط کاملا خانوادگی و صمیمی می گذرد. البته ظاهرا! چون این حجم از فعالیت های درهم و برهم حتما در خانه دردسرهایی خواهد آفرید. این دردسر های خانوادگی آسیب هم می آورد.

 

یکی از آسیب ها درون همین تصویر عیان است. اما شما باید زرنگ باشید. به نظرتان کدام والد سر به هوا تر است؟ پدر یا مادر؟ در آزمون شناخت حواس پرت مرد کار احمقانه تری انجام می دهد یا زن؟ چرا؟ اگر در حل انواع چالش های تصویری خوب هستید این تست سرگرمی را از دست ندهید.

 

حتما ببین این تست رو: تست شخصیت شناسی خمیردندان شما نشان می دهد چجور آدمی هستید!

تصویر آزمون شناخت حواس پرت

آزمون شناخت حواس پرتآزمون شناخت حواس پرت: با دقت جواب دهید، چون بعدا نمی توانید تقلب کنید و زیر حرفتان بزنید!

.

.

.

معمای سر به هوا: این آزمون سرگرمی ذهن شما را به چالش خواهد کشید، پس حسابی دقت کنید و این تست هوش تصویری را دست کم نگیرید. این نوع از آزمون های هوش به تازگی در فیس بوک و توئیتر ترند شده است. 

.

حتما ببین: آزمون شناسایی موقعیت خطری تر و جدی تر کدومه؟! چقدر تو حل بحران خبره ای؟!

.

.

پاسخ آزمون شناخت حواس پرت

پاسخ آزمون شناخت حواس پرت

پاسخ آزمون شناخت حواس پرت:

پدر سر به هوا تر است؛ او یک سیم الکتریکی  را دارد به پریز وصل می کند در حالی که انتهای سیم در مایعی قرار دارد. این یک برق گرفتگی و حادثه خطرناک را رقم خواهد زد. همچنین او کاملاً از این واقعیت غافل است که مادر می خواهد از نردبان بیفتد زیرا پسر در حال پرتاب توپ است.

 

وب سایت گفتنی هرروزه انواع تست ها و سوالات هوش را در بخش سرگرمی ارائه می دهد:

مطالب جالب دیگر:

ازدواج دیر هنگام سبریتی ها: سلبریتی هایی که سر پیری فیلشون یاد هندستون کرد!

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصبت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + پنج =

دکمه بازگشت به بالا