;
سرگرمی

کدوم آقا ذوق داره چون خانومش بارداره؟

آزمون شناخت زن باردار: بازی های فکری امرز به یکی از پرطرفدارترین مطالب موجود در شبکه های اجتماعی و فضای اینترنت تبدیل شده اند. این مطالب از یک سو می توانند بهترین گزینه برای سرگرم کردن و پر کردن اوقات فراغت باشند و از سوی دیگر می توانند زمینه را برای تمرین و افزایش فعالیت ذهنی و مغزی فراهم کنند. به همین دلیل این مطالب توانسته اند مخاطبان زیادی در میان مردم در رده های سنی مختلف پیدا کنند.

مجله گفتنی با در نظرداشت این موضوع، تلاش دارد هر روز با ارائه جدیدترین و متنوع ترین سوالات و معماهای تصویری در کنار مخاطبان خود باشد. این سوالات و معماهای تصویری همانند آزمون شناخت زن باردار بعضاً بسیار ساده به نظر می رسند، اما با به چالش کشیدن دقت، تیزبین و تمرکز شما می توانند در افزایش مهارت های شناختی شما موثر باشند. با انجام مستمر این بازی ها در بلند مدت، بدون آنکه خود متوجه باشید، جزئی نگری و تمرکز شما افزایش پیدا می کند. امروز نیز گفتنی با آزمون شناخت زن باردار با شما همراه است.

زن باردار

یکی از وجوه مشترک این سوالات و بازی ها، زمان کم پاسخگویی به آنهاست. به واقع زمان محدود به پاسخگویی باعث می شود تا شما تلاش کنید، تمرکز و حواس خود را به صورت کامل جمع نمائید. این مسئله می تواند توانائی شما را برای تمرکز کردن و دقت برای رسیدن به حل مشکلات افزایش دهد. در عین حال ذهن و مغزتان را برای یک درگیری ذهنی سازنده آماده کند. نوعی درگیری که ورزشی مناسب برای مغز به شمار می آید.

آزمون شناخت زن باردار نیز از آن دست سوالات تصویری است که پاسخ دادن به آن نیازمند خوب دیدن و خوب درک کردن است. شما با دیدن و نیز تفکر منطقی و خلاق خود خواهید توانست سوال آزمون شناخت زن باردار را رمزگشایی کنید. شما در آزمون شناخت زن باردار با تصویری از دو زوج مواجه هستد. سوالی که این آزمون از شما می خواهد این است که کدامیک از زنان این دو تصویر باردار هستند؟

اگر فکر می کنید دارای تفکر خلاق و سطح ادراک بالایی هستید، در 5 ثانیه زن باردار را در آزمون شناخت زن باردار شناسایی کن!

آزمون-شناسایی-زن-باردار-2

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناخت زن باردار

اگر پاسخ را پیدا نکردید و به این قسمت از آزمون شناخت زن باردار رسیده اید، شاید علاقمند باشید که زمان و فرصت بیشتری برای شما در نظر گرفته شود. شما 5 ثانیه دیگر نیز فرصت دارید تا تصویر آزمون شناخت زن باردار را بررسی کنید.

.

.

.

.

.

حتمن بخوانید: حکایت ابن سیرین و زن هوس باز با ماجرایی خواندنی

کریتوس خدای جنگ بالاخره در ایران زمینگیر شد

ممکن است در نگاه اول همه به زوج سمت چپ ااشاره نمایند. آنهم به علت برآمدگی شکم زن در این تصویر. اما واقعیت اینجاست که نوع قرار گرفتن دست های مرد در تصویر سمت چپ به گونه ای نیست که نشان بده همسر او واقعا باردار است. اما اگر به تصویر سمت راست دقت کنید، از روی حرکات دست مرد، مشخص است که زوج به تازگی متوجه شده اند که صاحب فرزند شده اند. مرد تلاش دارد از هم اکنون نگاه حمایتی به همسر و فرزند آینده خود داشته باشد.

آزمون-شناسایی-زن-باردار-1

امیدوارم از آزمون شناسایی مادر بی خیال استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله گفتنی مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

بازی های فکری باعث بهبود عملکرد مغز می‌شود

در بازی‌های فکری، باید دائما همه چیز را در نظر بگیریم و به آنها فکر کنیم. رفتار رقبا، شرایطی که در آن گیر افتاده‌ایم، تصمیماتی که باید در مقابل رفتار طرف مقابل بگیریم و حتی، شرایطی که ممکن است بعد از هر انتخاب برایمان رخ بدهد. این یعنی، استفاده کامل از سلول‌های مغزی.

بهتر است بدانید که هر چقدر بیشتر به سلول‌های مغزتان استراحت بدهید، آنها را تنبل‌تر می‌کنید. وقتی از آنها استفاده نشود، می‌میرند و این باعث می‌شود تا در معرض کندی ذهن یا آلزایمر قرار بگیریم.

اگر روال زندگی شما یک چیز روتین شده است و در طول روز، کاری ندارید که بخواهید برای انجامش، به مغزتان فشار بیاورید، باید به فکر یک جایگزین خوب باشید. چه چیزی بهتر از  بازی فکری! با انجام بازی‌های فکری می‌توانید مغزتان را در بهترین وضعیت ممکن حفظ کنید. به ذهن ورزش بدهید و حالا حالاها، آن را جوان نگه‌دارید.

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله گفتنی تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

شاید برایتان جالب باشد

یکی از اعداد فقط یک بار وجود دارد چشمان خود را امتحان کنید و این عدد را 10 ثانیه ای بیابید!

5 تفاوت الاغ چپ و راست رو پیدا کن، گول ظاهرشو نخور!

پرنسس های دیزنی اگه چاق بشن، این شکلی میشن+ کدوم بهتره؟

اگر ضریب هوشی بالایی دارید، عدد گم شده را در این معمای هوش ریاضی دو مثلث در 10 ثانیه بیابید

اگر ضریب هوشی بالایی دارید، عدد گم شده را در این معمای هوش ریاضی دو مثلث در 10 ثانیه بیابید

داستان شیخ مسلمانی که به خاطر دختر زیبا خوکبان شد!

داستان خواهر پولدار و خواهر فقیر از افسانه های کهن فارسی

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا