سرگرمی

دزدی که کتاب برداشته و خودش رو به اون راه زده کیه؟

آزمون شناخت سارق کتاب فروشی: اگر باهوشی بگو کدام فرد موجود در تصویر می تواند یک دزد باشد؟ به نظر شما کدام یک از کتاب فروشی کتاب دزدیده؟

اگر به حل انواعی از معماهای تصویری علاقه دارید، چالش آزمون شناخت سارق کتاب فروشی برای شماست. این آزمون را از دست ندهید. این تست سرگرمی در بسیاری از شبکه های اجتماعی ترند شده است و بسیار ی از کاربران نتوانسته اند پاسخ قانع کننده ای برای آن بیابند. آیا شما قادر هستید آزمون شناخت سارق کتاب فروشی را حل کنید؟

 

خیلی جالبه این تست: چالشی که عجیبه: کدوم معلم وضع مالیش بهتره؟!

 

برای پاسخ به آزمون شناخت سارق کتاب فروشی زمان زیادی ندارید شما بایتی در کمتر از 10 ثانیه به جواب برسید. بنابراین بجنبید و از تایم باقی مانده نهایت استفاده را ببرید.

عجیب و دیدنی: آزمون شناخت حواس پرت: کدوم والد بیشتر سر به هوا هست؟

تصویر آزمون شناخت سارق کتاب فروشی

آزمون شناخت سارق کتاب فروشی

برای دیدن پاسخ آزمون شناخت سارق کتاب فروشی به پایین صفحه بروید:

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناخت سارق کتاب فروشی

پاسخ آزمون شناخت سارق کتاب فروشی

پاسخ آزمون شناخت سارق کتاب فروشی: دزد کتاب زنی است که لباس گرم و کاپشن پوشیده است. ممکن است در نگاه اول شما مردی را بر روصی نیمکت نشسته است متهم کنید. او اگر قصد دزدی داشت، کتاب را پنهان می کرد. احتمالا او از مصالعه خسته شده و کتاب را زمین گذاشته است و در حال استراحت است. کودک تصویر یک خرس اسباب بازی دارد. شکم خرس صاف است اما دلیلی نمی شود که او دزد باشد. چنین کودک با سن کم تفکر دزدی ندارد. مادرش نیز گمان نمی رود دزد باشد. امکان ندارد او کتابی را در بدن خود جاسازی کند.

این تست هم خیلی جالبه: اگه میگن ریاضیت خوبه تست هوش کبریت و می تونی حل کنی؟!

اما زنی که لباش زمستانی پوشیده مشکوک است. فضای کتابخانه گرم است. حتی ممکن است اکنون فصل تابستان باشد، با توجه به سبک پوشش دیگر افراد تصویر. لذا او کتابی را در زیر لباس زمستانی خود پنهان کرده است.

جالبه ببینید: آیا می تونی همه مثلث ها رو گیر بیاری؟ آیا همه رو می بینی؟

مجله گفتنی هر روز در بخش سرگرمی تست های مختلفی را به اشتراک می گذارد:

این نوع از آزمون های هوش به تازگی در فیس بوک و توئیتر ترند شده است. ما در گفتنی برای ورزش مغز شما معماهای جذابی از این دست را قرار داده ایم تا شما هم از قافله عقب نمانید.

آیا انتظارات شما را برآورده کرد؟ خب، اگر توانستید بیشتر در مورد خود و نحوه زندگی خود بدانید، به شما تبریک می گوییم. علاوه بر این تست، انواع دیگری از چالش ها وجود دارد که مورد پسند شما خواهد بود. ما شما را تشویق می کنیم که به آزمایش خود با این نوع چالش ها ادامه دهید. برای انجام این کار، فقط باید پیوند روبرو را دنبال کنید: چالش‌های بیشتر در بخش سرگرمی گفتنی ، و تمام. منتظر چی هستی؟

لینک های مرتبط:

این تستم جالبه: اگه ادعا می کنی چشم تیزی داری تو 4 ثانیه بگو اسلحه کجاست؟!

کدوم یکی دزده و بهش نمی خوره پدر باشه؟

ماشینت چه رنگیه پاسخ به شما می گوید که واقعاً چه نوع فردی هستید

اینم تستم جالبه: چرا کمکش نمی کنه؟ اگه بفهمی خیلی تیزی!

اینم از دست نده: تست هوش دارک که شوکه تان می کند! کاربران قاتل صحنه را نیافتند!

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصبت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =

دکمه بازگشت به بالا