;
سرگرمی

آزمون شناسایی فرد باهوش تصویر:آیا فرد باندپیچی شده روی تخت، پدر کودک است؟

آزمون شناسایی فرد باهوش تصویر: هیچ چیز لذت بخش تر از یک عصر زیبایی پائیرزی در کنار خانواده و یک استکان چای خوشرنگ نیست. در این میان شیرینی که می تواند کام همه اعضای خانواده را شاد کند، یک بازی فکری است. امروزه انواع و اقسام بازی های فکری در شبکه های اجتماعی در حال انتشار هستند. این بازی ها مخاطبان زیادی دارند و توانسته اند جای خود را میان افراد زیادی باز کنند.

شاید این حجم از اقبال از سوی مردم از دو جهت باشد. این قبیل بازی ها می توانند، یک عنصر سرگرم کننده برای ذهن باشند. همچنین می توانند با افزایش عملکردهای مغز، زمینه را برای رشد و توسعه مهارت ها و توانائیهای شناختی فراهم کنند. شما با انجام مرتب بازی های فکری، پس از مدتی متوجه خواهید شد که این قبیل سوالات را در زمان کمتری حل می کنید و همچنین در زندگی شخصی تیزبین تر و جزئی نگر شده اید. مجله گفتنی با جذاب ترین و جدیدترین سوالات تصویری همواره با شماست.

آزمون شناسایی فرد باهوش تصویر از جمله این بازی های فکری است که می تواند به خوبی ذهن و فکر شما را درگیر کند. شما باید در این تصویر فردی که توانسته حقیقت را بفهمد را شناسایی کنید. با بخش سرگرمی مجله گفتنی همراه باشید.

آزمون شناسایی فرد باهوش تصویر

اگر شما از جمله کسانی هستید که مدعی تیزبینی و دقت کافی برای شناسایی جزئیات هستید، این آزمون میتواند به شما کمک کند تا ادعای خود را اثبات کنید. به باور سازنده این معمای تصویری، تنها 18 درصد از مشارکت کنندگان در آزمون شناسایی فرد باهوش تصویر توانسته اند در یک نگاه این معمای تصویری را تحلیل و پاسخ درست ارائه دهند.

حتمن ببینید: بازسازی چهره کوروش کبیر توسط هوش مصنوعی و شباهت عجیبش با هادی چوپان!

در چالش تصویری امروز که بخش سرگرمی مجله گفتنی آن را با عنوان آزمون شناسایی فرد باهوش تصویر به اشتراک گذاشته است شما باید بتوانید در یک نگاه فردی را که توانسته حقیقت را شناسایی کنید تشخیص دهید. محیط یک بیماریتان به تصویر کشیده شده است. فردی باندپیچی شده بر روی تخت بیمارستان افتاده است و یک زن و کودک در کنار تخت حضور دارند.

زن به کودک خود اطمینان می دهد که فرد باندپیچی شده پدر اوست و او اکنون جانش نجات پیدا کرده است. اما کودک مدعی است که فرد بر روی تخت پدر او نیست و در واقع او یک آدم فضایی است! به نظر شما کدامیک از این دو درست می گویند. با دلیل ذکر کنید. برای انجام این تست شما زمانی ندارید و باید در یک نگاه همه چیز را تشخیص دهید.

آزمون-شناسایی-فرد-باهوش-تصویر-2

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی فرد باهوش تصویر

زمان شما به پایان رسیده است. امیدوارم توانسته باشید به پاسخ دست پیدا کنید. اگر هنوز نتوانستید و فکر می کنید با یک بررسی کوتاه به پاسخ دست پیدا می کنید، می توانید به بالا برگشته و برای تنها 5 ثانیه به تصویر نگاه کنید. امیدوارم به پاسخ دست پیدا کنید.

.

.

.

.

پیشنهاد جذاب: داستان کوتاه یک جفت جوراب زنانه که مرد جوان را بدبخت کرد!

پیشنهادی: داستان خواهر پولدار و خواهر فقیر از افسانه های کهن فارسی

پاسخ شما کاملا درست . کودک چون تیزبین تر از مادر است، راست می گوید و حقیقت را فهمیده است. او به خوبی متوجه چشمهایی که بر روی موهای فرد بر روی تخت دراز کشیده است، شده است. به همین دلیل عصبی است گه چگونه مادر متوجه این مطئله نشده است. این کودک فهمیده است که پدر او فرد بر روی تخت نیست. لذا فریاد می زند که آن فرد پدر او نیست و او یک آدم فضایی است. از همه مهمتر قایفه او اصلا شبیه یک مرد نیست!

 

آزمون-شناسایی-فرد-باهوش-تصویر-1

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

برای باهوشا: ببینید آیا می توانید کد را در 15 ثانیه بشکنید؟ پس بیایید، آن را امتحان کنید!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله گفتنی تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

امیدوارم از آزمون شناسایی فرد باهوش تصویر استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله گفتنی مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

شاید برایتان جالب باشد

اگه سارق رو پیدا کنی برا خودت یه پا شرلوک هلمزی باور کن!

تصاویر زیبا از عروس های ایرانی با لباس های خاص

طرز تهیه روغن تخم‌مرغ برای رفع ریزش مو که باید امتحان کنید!

ضریب هوشی خود را تست کنید و کد را در 15 ثانیه پیدا کنید!

دلیل مجرد ماندن دختران: دخترانی با این ۷ ویژگی‌ مجرد می‌ماند!

آزمون شناخت صاحبخانه های اصلی: خیلی باهوشی، بگو کدومیک از این دو زوج، صاحبخانه اصلی هستند!؟

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. لطفا د. غلطهای املایی مکرر دقت شود.و در انتخاب طرح شکل یا متن . غیره….بصورت کارشناسی عمل شود.تا خدا نکرده بجای پیشرفت باعث مخطل شدن مخاطب نشه.با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 2 =

دکمه بازگشت به بالا