;
سرگرمی

آزمون شناسایی فرد دروغگو: اگر مهارت کارآگاهی داری در 5 ثانیه دروغگو را تشخیص بده!

آزمون شناسایی فرد دروغگو چه کسی دروغ می گوید؟ این تصویر یا بازی معمایی در فیس بوک و شبکه ردیت بارها و بارها همرسانی شده است. در این سوال معمایی شما باید با کمک نشانه ها فرد دروغگو را شناسایی کنید.

بسیاری از کاربران این شبکه هانتوانستند این سوال هوش تصویری را تحلیل کرده و پاسخ دهند. برای پاسخگویی به سوالات هوش تصویری شما باید بتوانید براساس شواهد، پاسخ درست را ارائه دهید. با مجله گفتنی و آزمون شناسایی فرد دروغگو همراه باشید.

آزمون شناسایی فرد دروغگو

همانطور که اشاره شد بسیاری از افراد نتوانستند این چالش تصویری را حل کنند. احتمالا محدودیت زمانی 5 ثانیه ای علت این مسئله باشد.

پازل های تصویری و معمایی به افراد این امکان را می دهد که کسالت روزانه خود را از بین ببرند. همچنین با کمک این معماها می توانند،  توانایی ها و مهارتهای شناختی خود را محک بزنید. مجله گفتنی یک سوال تصویری معمایی جدید برای شما ارئه کرده است.

نظرات و پاسخ های ارائه شده در صفحه فیس بوک سازندگان این چالش تصویری یا آزمون شناسایی فرد دروغگو، نشان می دهد که تنها 28 درصد از پاسخ دهندگان، جواب درست را ارائه کرده اند. همین موضوع نشان می دهد که این سوال تصویری می تواند یک چالش جدی برای شناخت توانائیهای شما باشد.

در تصویر زیر دختری را می بینید که از افرادی که در پارک هستند درخواست کمک می کند. او فریاد می زند که زنی که دستان او را گرفته است، یک آدم رباست.از طرف دیگر زنی که دست دختر بچه را نیز گرفته است به افراد در پارک اطمینان می دهد که مادر دختر بچه است!

به نظر شما با توجه به شواهد چه کسی دروغ می گوید؟ اگر آماده هستید به تصویر آزمون شناسایی فرد دروغگو نگاه کنید. فقط حواستان باشد که برای پاسخگویی فرصت زیادی ندارید و در زمان 5 ثانیه ای باید به سوال پاسخ دهید.

ببینید: با تست شخصیت ماسکهای ونیزی دریابید که چه چیزی به شما انگیزه می دهد و میل درونی خود را باز کنید.

آزمون شناسایی فرد دروغگو

این هم جالب است: آزمون هوش شناخت پرستار تقلبی؛ اگه گفتی کدوم دختر خانم زیبارو پرستار نمی باشد و داره اداشو در میاره؟

.

.

.

.

.

.

شاید خوشتان بیاید: در مدت زمان 8 ثانیه تست بینایی شناسایی بچه گربه متفاوت را پاسخ دهید!

پاسخ آزمون شناسایی فرد دروغگو

شما با کشف فردی که دروغ می گوید، مهارت های کارآگاهی خود را ثابت می کنید. آیا پاسخ را پیدا کردید؟ آیا فکر می کنید به زمان بیشتری نیاز دارید؟ نگران نباشید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید تا این معمای تصویر را حل کنید؟

.

.

.

.

آزمون شناسایی فرد دروغگو-2

اگر در هیچ یک از این دو فرصت پاسخ آزمون شناسایی فرد دروغگو را پیدا نکردید، تصویر حل شده را برای شما ارائه می دهیم. در واقع دروغگو دختر است. او دوست دارد مدت زمان بیشتری در پارک باشد. اما چون مادرش موافقت نکرده، با داد و فریاد و جلب توجه کردن، سعی دارد مدت زمان بیشتری در پارک بماند. در واقع او می خواهد به طریقی از مادر خود انتقام بگیرد. استدلال سازنده این تست تصویری بر این نکته استوار است که شکل گردنبند دختر و مادر و همچنین چشم و ابروهای آنها شبیه هم است.

معماها، تست هوش و پازل های سرگرمی

طرفداران زیادی دارد و روز به روز به تعداد آن ها افزوده می شود. با توجه به با زار عرضه و تقاضایی که بازی های فکری دارند پرسشی ذهن مخاطبان را به خود مشغول می کند. آیا این معماها و بازی های فکری موجب افزایش فعالیت مغز می شوند؟

به عنوان مثال، برخی مطالعات نشان داده اند که بازی های فکری باعث بهبود “عملکردهای اجرایی، حافظه کار و سرعت پردازش” در کودکان و جوانان می شود، در حالی که برخی دیگر مزایای چنین بازی هایی را برای حفظ سلامت شناختی در افراد سالخورده تحسین می کنند.

شرکت های “سلامت مغز” مانند Lumosity و Posit Science بازی های فکری ارائه می دهند که قول می دهند مانند یک چشمه جوانی برای ماده خاکستری مغز شما عمل کنند و بهبود در سرعت عملکرد در کودکی، جوانی و بزرگسالی را سبب شوند. بسیاری از شرکت ها بر ابن باورند که بازی های آنها مهارت های شناختی مانند حافظه، توجه ، سرعت پردازش، انعطاف پذیری ذهنی و حل مسئله را بهبود می بخشد. و محصولات آنها در حال فروش است. مطابق گزارش سال 2013 توسط شرکت تحقیق و تفکیک بازار مستقل SharpBrains ، صنعت بهداشت و درمان مغز از درآمد یک میلیارد دلار در سال 2012 پیشی گرفته است.

شاید برایتان جالب باشد:

اگر تیزی چشمات مثل عقاب است همستر پنهان شده رو در مدت 8 ثانیه پیدا کن!

کسانیکه چشمان تیز بین دارند می تونند چالش 9 تفاوت تصویری عروس دریایی را در مدت 12 ثانیه پیدا کنند؟

مقایسه گذشته و امروز: وقتی سیب زمینی غذای دام بود!

آزمون هوش شناخت قاتل دختر بچه؛ چه کسی دختر بچه را در شهربازی به قتل رسانیده است؟

معمای هوش چوب کبریت؛ معادله 0=6*5 را با حرکت دادن دو چوب کبریت در 10 ثانیه حل کنید.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 10 =

دکمه بازگشت به بالا