;
سرگرمی

کدوم آب زیرکاهی روی تخته این جمله رو نوشته؟

آزمون شناسایی نویسنده نوشته تخته کلاس: شما با کمک بازی های فکری می توانید اوقات فراغت خود را پر کنید. سوالات هوش تصویری یکی از مهمترین بخشهای بازی های فکری است که می تواند در کنار سرگرم کردن شما، زمینه را برای فعالیت ها و ورزش مغز فراهم کند. مغز نیز همانند جسم برای بهیود و افزایش کارایی خود نیازمند به ورزش است و ورزش مغز نیز حل معادلات و سوالاتی است که آن را درگیر و دچار چالش کند. بر همین اساس مجله گفتنی در بخش سرگرمی خود به انتشار چالشی ترین آزمون ها و معماهای تصویری اقدام می کند.

بنابراین شما می توانید به مراجعه به این وب سایت و انجام این سوالات هوش ذهن خلاق خود را فعال نگه داشته و روز به روز نیز به رشد و بهبود آن کمک کنید.با انجام منظم بازی های فکری خواهید فهمید که روز به روز مهارت های شناختی شما دچار پیشرفت می شود و شما در شناسایی پدیده ها جزئی نگرتر شده اید. با مجله گفتنی و آزمون شناسایی نویسنده نوشته تخته کلاس همراه باشید. یادتان باشد برای پیدا کردن فرد خطارکار کلاس درس فقط 4 ثانیه فرصت دارید.

تست شخصیت: چگونه استرس را کنترل می کنید؟ آیا تمایل به حفظ آرامش دارید یا اغلب احساساتی می شوید؟

آزمون شناسایی نویسنده نوشته تخته کلاس

بنا به آنچه در بالا به آن اشاره شد ما می توانیم با پرداختن به آزمون ها و معماهای هوشی، تفکر خلاق را در خود پرورش دهیم. از سوی دیگر از وقوع بیماری هایی همچون آلزایمر و حافظه که رابطه مستقیم با میزان فعالیت های مغزی دارد پیشگیری کرد. در صورتی که علاقه دارید با یک معمای تصویری دیگر خود را به چالش بکشید می توانید آزمون شناسایی نویسنده نوشته تخته کلاس را مورد توجه قرار دهید.

در تصویر آزمون شناسایی نویسنده نوشته تخته کلاس، یک کلاس درس به تصویر کشیده شده است. خانم معلم دو دانش آموز را توبیخ می کند. او معتقد است که یکی از این دو دانش آموز جمله ” تو معلم بدی هستی!” را بر روی تخته کلاس نوشته است. او از ناظم مدرسه خواسته ایت که بیاید و تکلیف او را با این دانش آموزان روشن کند. ما دقیقا نمی دانیم که چه کسی چنین کاری کرده است. به نظر شما چه کسی این جمله را بر روی تخته نوشته است؟ به نظر شما مجرم کیست؟

با دقت جزئیات تصویر آزمون شناسایی نویسنده نوشته تخته کلاس را بررسی کنید. یادتان باشد که برای رسیدن به پاسخ تنها 4 ثانیه وقت دارید!

آزمون-شناسایی-نویسنده-نوشته-تخته-کلاس-1

.

.

.

ماجرای مردی در حمام زنانه که زنان را کیسه می کشید!

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی نویسنده نوشته تخته کلاس

امیدواریم در زمان مشخص شده پاسخ این تصویر آزمون شناسایی نویسنده نوشته تخته کلاس را پیدا کرده باشید. اگر هنوز گیج هستید و زمان بیشتری برای پاسخ می خواهید، می توانید به بالا برگردید و آزمون را بررسی کنید. سعی کنید جزئیات را خوب بررسی کنید.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی نویسنده نوشته تخته کلاس: برخی بلافاصله دانش آموزی که در حال آدامس جویدن است را مجرم می دانند. شاید او پسر بی ادبی باشد، اما به نظر نمی رسد که این کار را کرده باشد. دانش آموز دیگر هم به نظر نمی رسد جرأت این کار را داشته باشد. به نظر می رسد ناظم این کار را کرده باشد. او با یک دست در حال توبیخ دانش آموز است و دست دیگر خود را پنهان کرده است. احتمالاً در دست دیگرش ماژیک قرمز پنهان شده است. اصل جمله به رنگ سفید بوده است و احتمالاً تنها صفت حمله توسط این ناظم تغییر پیدا کرده است و به ” بد ” تبدیل شده است.

خیلی جالب: حکایت نماز چهار هندو در مسجد مسلمانان از مثنوی معنوی مولانا

آزمون-شناسایی-نویسنده-نوشته-تخته-کلاس-2

معمای تصویری چیست؟
معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

جالبه: آیا آنقدر تیزبین هستید که 9 تفاوت تصویری گروه موسیقی روباه ها را در کمتر از 18 ثانیه پیدا کنید؟

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

جالبه: اگه تیزی دختر واقعی را در میان مانکن ها شناسایی کنید!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید برایتان جالب باشد

از دست ندهید: داستان زن بدکاره و مرد عابد

آزمون شناسایی پسر فقیر: یک نابغه می تواند در 5 ثانیه پسر فقیر را شناسایی کند!

حکایت خر مفت و زن زور، حکایتی شنیدنی و جالب!

قابل اعتماد یا شکاک؟ ماهیت ذاتی خود را با تست شخصیتی ما در نگاه اول کشف کنید!

چالشی پر از آب نبات برای مهارت های مشاهده شما که هویج پنهان را در کمتر از 10 ثانیه باید پیدا کنید!

حکایت احمق ترین مرد دنیا که زن زیبا را پر داد!

آزمون بینایی باغچه خانگی: 90 درصد مردم گربه را نمی بینند!

دیزاین میوه با شخصیت های کارتونی+15 عکس جذاب فانتزی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 7 =

دکمه بازگشت به بالا