;
سرگرمی

آزمون شناسایی همسر گنگستر:در یک نگاه تشخیص دهید که کدام زن،همسر مرد گنگستر است!؟

آزمون شناسایی همسر گنگستر: بخش سرگرمی مجله گفتنی امروز با یک چالش تصویری با شماست که به باور سازنده اش، تنها افراد نکته سنج و تیزبین می توانند پاسخ آن را در زمان تعیین شده 3 ثانیه ای تشخیص و پیدا کنند. شما در آزمون شناسایی همسر گنگستر باید تشخیص دهید که همسر گنگستر تصویر چه کسی است. با مجله گفتنی و آزمون شناسایی همسر گنگستر همراه باشید و  با انجام این سوال تصویری گفتنی در زمان مشخص شده، مهارت های شناختی و تصویری خود را اثبات کنید.

آزمون شناسایی همسر گنگستر

سوالات و معماهای تصویری برای با به چالش کشیدن توانائیهاهای شناختی شماطراحی می شوند. این سوالات هوش تلاش می کنند ذهن خلاق را رشد و توسعه دهند. نوع زندگی امروزی سبب شده است تا در بلند مدت چشمان ما عادت کند که از کنار جزئیات به آسانی عبور کرده و کلی نگر شود.در بیشتر معماها و سوالات تصویری، شما برای رسیدن به سوال باید به جزئیات دقت کنید. جزئیات کلید حل معما است. همین مسئله نیازمند دقت و تمرکز ااست و توجه به این دو مولفه در بلند مدت سبب رشد توانائیهای شناختی شما می شود، بدون آنکه خود متوجه باشید.

در صورتی که شما به صورت مستمر و منظم این بازی ها را انجام دهید، ورزش مناسبی برای ذهن و مغز خود پیدا کرده اید. چرا که شما برای ارائه پاسخ مجبورید تمرکز کنید و حتی گاهی از تحلیل منطقی خود که توأم با تفکر کردن است، استفاده کنید.
در  آزمون شناسایی همسر گنگستر، شما باید به همه جزئیات توجه کنید و بسیار سریع باشید زیرا فقط 3 ثانیه برای ادعای تیزبینی ونکته سنجی خود فرصت دارید. اگر آماده باشید به دقت به تصویر ذیل نگاه کنید و بگوئید که از نظر شما کدامیک از دختران تصویر می تواند همسر این گنگستر باشد.
آزمون-شناسایی-همسر-گنگستر-1

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی همسر گنگستر

حالا که به این قسمت از متن آزمون شناسایی همسر گنگستر رسیدید، حتما پاسخ را پیدا نکرده اید و ادعای خود را که یک متخصص حل سوالات تصویری هستید را با هاله ای از ابهام فرو برده اید. اگر هنوز به دنبال پاسخ هستید، از شما دعوت می کنیم که با دقت بیشتری به تصویر آزمون شناسایی همسر گنگستر نگاه کنید.

.

.

.

حتمن بخوانید: بهترین داستان های طنز بهلول؛ کوتاه و خواندنی و به درد بخور

به حلقه ای که در دستان مرد گنگستر و زن وسطی در تصویر آزمون شناسایی همسر گنگستر وجود دارد دقت کنید. بله زن وسطی همسر مرد گنگستر است. بسیار در نگاه اول احساس می کردند کهزن اول از سمت راست همسر این مرد است، چرا که به لحاظ ظاهری شبیه مرد است. اما واقعا این گونه نبود. نوع نگاه مرد گنگستر هم به سمت زن وسطی است.

حتمن بخوانید: داستان مرد فقیر و بقال از سری داستان های هزار و یک شب!

آزمون-شناسایی-همسر-گنگستر-2

امیدوارم از آزمون شناسایی همسر گنگستر استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی گفتنی مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

خیلی جالبه: ملا نصرالدین و داستان دیگ: دیگ همسایه ملا نصرالدین بچه به دنیا می آورد!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

گَنگِستِر

گانگستر یا گَنگِستِر (به انگلیسی: Gangster) همچنین شناخته شده با نام موبستر (به انگلیسی: Mobster)، به یک خلافکار عضو یک باند خلافکاران گفته می‌شود. اصطلاح گانگستر بیشتر در کشور آمریکا وجود داشت و به تبهکاران آمریکا گفته می‌شد، اما به تدریج واژه گانگستر به یک اصطلاح عمومی برای توصیف یک تبهکار تبدیل شد.

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله گفتنی تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

امیدوارم از آزمون شناسایی همسر گنگستر استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی گفتنی مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

شاید برایتان جالب باشد

تست روانشناسی شخصیت ذاتی شما چگونه است؟ نتایج غافلگیر می کند

اگر ضریب هوشی بالایی دارید، عدد گم شده را در این معمای هوش ریاضی دو مثلث در 10 ثانیه بیابید

افراد بسیار کمی موفق به حل این معما هوش در 10 ثانیه شده اند! شما چطور؟

آزمون شناسایی مادر راستگو: کدامیک از این سه زن، حقیقت را می گوید!؟

اگه تیزبین باشی تو یه نگاه، پلنگ برفی که میخاد بز کوهی رو شکار کنه می بینی!

تست شخصیت: آیا می خواهید بدانید در محیط های اجتماعی درون گرا هستید یا برون گرا؟ کافیست یک پروانه انتخاب کنید!

آیا قادر هستید 4 تفاوت تصویری دو چمدان تابستانی را در کمتر از 15 ثانیه پیدا کنید؟

چرا اگر شب آدامس بخورید در ترکیه کتک خواهید خورد!

آزمون شناسایی پدر کودک: آیا می توانید پدر کودک را در این تصویر شناسایی کنید!

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + یازده =

دکمه بازگشت به بالا