;
سرگرمی

آزمون شناسایی پزشک دیوانه؛ به نظر شما کدام پزشک دیوانه می باشد،یک فرد تیزبین در جا می فهمه.

آزمون شناسایی پزشک دیوانه

آزمون شناسایی پزشک دیوانه؛ در تصویر آزمون شناسایی پزشک دیوانه ما دو پزشک کودکان رو مشاهده می کنیم که در حال دادن دارو به مریضهای خود می باشند،میتونی در یک نگاه و بدون وقت تلف کردن بگی کدوم یکیشون دیوانه هست؟

ما شما را به شرکت در این بازی هوش تصویری و تعیین سطح IQ خود دعوت می کنیم.چون فقط افراد کمی میتوانند در جا و بدون معطلی بفهمند کدوم دکتر دیوانه می باشد.

شاید جالب باشد: برای پیدا کردن اشتباهات تصویری انبار مزرعه فقط 7 ثانیه فرصت دارید! پس با دقت ببینید!

.

.

.

شاید جالب باشد: اگه خودتو باهوش و زرنگ میدونی آزمون هوش جمع اعداد را در 10 ثانیه حل کن.

همان طور که می دانید بازی های فکری در تحریک مغز و بهبود عملکرد شناختی موثر هستند و آنها را به ابزاری ارزشمند برای کسانی تبدیل می کند که به دنبال تیز و فعال نگه داشتن ذهن خود هستند. شرکت در بازی‌های مغزی می‌تواند منجر به افزایش ظرفیت تفکر و در نتیجه بهبود توانایی‌های شناختی، تفکر سریع‌تر و سطح تمرکز بیشتر شود.

.

.

.

از دست ندید: چیستان: آن چیست که همه می بینند ولی خدا نمی بیند؟

پاسخ آزمون شناسایی پزشک دیوانه

اگر کمی به تصویر دقت می کردین به راحتی متوجه می شدین که پزشک سمت چپی دیوانه می باشد،به نحوه دارو دادن وی به کودک نگاه کنید که قاشق را برعکس گرفته و دارو از قاشق میچکد و کودک نمیتواند دارویی بخورد،برعکس ظاهر پزشک سمت راستی وی بسیار با احتیاط در حال خوراندن دارو به کودک مریض می باشد.

آزمون شناسایی پزشک دیوانه 1

آیا آزمون شناسایی پزشک دیوانه را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

شاید جالب باشد: اگه می خوای یخورده فسفر مغزتو بسوزونی آزمون هوش عدد گمشده در دایره رو 10 ثانیه ای پیدا کن.

آیا بازی های آموزشی مغز می توانند ذهن شما را جوان نگه دارند؟

آزمون شناسایی پزشک دیوانه : روانشناسان دریافته‌اند که آموزش شناختی در واقع می‌تواند برای مهارت‌هایی مانند حافظه و حل مسئله بازده داشته باشد. اما دانشمندان هنوز در حال بررسی جزئیات مربوط به بهترین روش تبدیل این آموزش به بازی های مغزی هستند که کارآمد هستند.

مطالعه دانشمندان علوم اعصاب بر روی مغز

آزمون شناسایی پزشک دیوانه : دانشمندان علوم اعصاب در سراسر جهان در حال کار بر روی ایجاد یک نظریه کلی در مورد چگونگی عملکرد یک مغز سالم هستند. مشابه روشی که نظریه بیگ بنگ یک توضیح احتمالی برای کیهان ارائه می دهد و به هدایت تحقیقات در مورد منشأ جهان کمک می کند، یک نظریه عملکرد سالم مغز توضیحی ممکن از نحوه عملکرد مغز و کل سیستم عصبی ارائه می دهد و کمک می کند.

همچنین ببینید: آزمون تمرکز اعداد: آیا چشم سالمی دارید؟ پس در 9 ثانیه 288 را پیدا کنید

تئوری عملکرد مغز سالم همچنین ممکن است به توضیح چگونگی آسیب‌ها و بیماری‌ها در عملکرد مغز کمک کند و در نتیجه به محققان کمک کند تا مسیرهای جدیدی را برای تحقیقات در مورد آسیب‌های مغزی و بیماری‌های مغزی شناسایی کنند.

دانش بیشتر در مورد عملکرد سالم مغز نیز ممکن است به الهام بخشیدن به توسعه فناوری‌های هوشمند کمک کند که برخی از قابلیت‌های بی‌نظیر مغز انسان را تقلید می‌کنند. اگر ابرکامپیوترها – که هر کدام می توانند سالانه میلیون ها دلار برق و همچنین مقادیر زیادی آب خنک کننده مصرف کنند – بتوانند با کارایی انرژی و قدرت پردازش مغز مطابقت داشته باشند، مصرف انرژی عظیم آنها به شدت کاهش می یابد و علم و نوآوری به جلو می روند. .

دانشمندان علوم اعصاب پیشرفت هایی را در جهت درک مغز داشته اند. آنها مناطقی از مغز را شناسایی کرده اند که عملکردهای خاصی از جمله عملکرد گفتار و حرکتی را تنظیم می کنند و می توانند تغییرات ساختاری و عملکردی را که در طول عمر حیوان در مغز رخ می دهد، تشخیص دهند.

مطالب پیشنهادی ما:

تست بینایی برگ تنها؛ فقط 10 درصد افراد میتونن در 8 ثانیه برگی که جفتی ندارد راپیدا کنند.

بازی هوش ارزش شیر بستنی؛ با حل کردن این بازی هوش در 10 ثانیه ثابت کنید که متخصص بازی های هوش ریاضی هستید.

چیستان: لبم به لبت، دستم به گردنت. دو روغن تو یه شیشه!

حکایت ضرب المثل فواره چون بلند شود سرنگون شود!

به نظر شما در تست شناسایی فرد غیر عادی کدام یک از افراد در تصویر یک انسان غیر عادی است؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + بیست =

دکمه بازگشت به بالا