;
سرگرمی

آزمون شناسایی پلیس واقعی؛تنها باهوش ها می توانند در 5 ثانیه، پلیس واقعی را شناسایی کنند!

آزمون شناسایی پلیس واقعی: بخش تفریح و سرگرمی وب سایت گفتنی یکی از جالب ترین و در عین حال مشکل ترین سوال هوش تصویری را برای شما به اشتراک گذاشته است. این معماها و پارل های تصویری مخاطبان فراوانی دارد. با کمک این پازل ها می توانید مهارتهای شناختی خود را محک بزنید. شما می توانید با کمک این سوالات، فعالیت های مغزی خود را افزایش دهید و در نهایت عملکرد ذهن و مغز خود را بهبود بخشید.

ببینید: تست هوش ریاضی عدد 3؛ این تست هوش را در 10 ثانیه میتونی حل کنی؟

آزمون شناسایی پلیس واقعی

شما برای بهبود عملکردهای مغزی بهتر است تحلیل و حل پازل ها، تست ها و بازی های فکری را در برنامه روزانه خود قرار دهید. این بازی ها می تواند تمرین مناسبی برای ذهن و مغز شما باشد.این معماهای تصویری ساده و واضح است، بنابراین اگر شکست خوردید، این به این معنی است که شما هنوز نتوانستید مهارتها و توانائیهای شناختی خود استفاده کنید.

شما در تصویر آزمون شناسایی پلیس واقعی با چهار شخصیت روبرو هستید. در ابتدا به نظر می رسد که سه پلیس در این تصویر حضور دارد. زنی که محتویات کیف او مورد دستبرد قرار گرفته است. او می خواهد که به پلیس شکایت کند. اما تنها یکی از سه شخصیت دیگر پلیس هستند و دو پلیس دیگر با دزد همدست هستند.

شما باید تمام جوانب و نشانه ها را بررسی کنید. به نظر شما که کدامیک از سه نفر، پلیس واقعی است. به این زن کمک کنید که پلیس واقعی را شناسایی کنید. اگر آماده هستید به تصویر نگاه کنید.

شاید جالب باشد: تست بینایی پیدا کردن پروانه در بین سگها که فقط در مدت 8 ثانیه فرصت داری پیدا کنی؟

آزمون شناسایی پلیس واقعی-1

شاید جالب باشد: آزمون هوش شناخت خیانتکار؛ فقط کسایی که غریزه پلیسی قوی دارن میتونن در 5 ثانیه شخص خیانتکار رو تشخیص بدن!

.

.

.

.

.

همچنین ببینید: تفاوت تصویری ظرف غذا؛اگه سه تا تفاوت تصویر رو 7 ثانیه ای پیدا کنی آخرت دیدی!

.

.

.

.

.

اینم ببین: آزمون هوش ریاضی جذاب؛ اگه تو 10 ثانیه نتونی این معادله رو حل کنی باید ریاضی رو از اول بخونی

پاسخ آزمون شناسایی پلیس واقعی

احتمالا شما نیز توانسته باشید به پاسخ این سوال هوش یا آزمون شناسایی پلیس واقعی دست پیدا کرده باشید. اگر نتوانستید می توانید به بالا برگردید و بار دیگر میزان هوش خود را امتحان کنید.

.

.

برای یافتن پلیس واقعی در آزمون شناسایی پلیس واقعی باید به نشانه ها دقت کنید. اولین پلیس از سمت چپ را ببینید. نشانه روی بازو، سینه و کلاه این پلیس را ببینید. آرم سیب گاز زده اپل بر آن نقش بسته است. پس مشخص است این فرد پلیس نیست. اولین فرد از سمت راست نگاه کنید. درست است که بر روی بازو و سینه او آرم پلیس وجود دارد. اما بر روی کلاه او هیچ آرمی نیست. لذا  وی نیز پلیس نیست. فرد وسطی به نظر می رسد پلیس واقعی باشد.

آزمون شناسایی پلیس واقعی-2

معمای تصویری چیست؟

پازل و یا معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

معماها برای مغز مفید هستند!

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

ورزش مغز و بازی های فکری

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید برایتان جالب باشد:

تست بینایی پیدا کردن عرسک خرگوشی،چشمانت اگه تیزبینه زود عروسک خرگوشی رو پیدا کن و بده به پسرک تا آروم بگیره!

فقط چشمان تیزبین می تونه 5 تفاوت تصویری سبد خرید خوک کوچولو را در مدت 10 ثانیه پیدا کند!

حقیقت عجیب: می دونستی شکل ناف شما نشون می ده چقدر عمر می کنید؟!

آزمون هوش شناخت جنسیت عروس؛اگه گفتی کدوم عروس یک زن می باشد؟

معمای هوش مربع با چوب کبریت؛ آیا می توانید با حرکت دادن 1 چوب کاری کنید که شش مربع تشکیل شود؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 1 =

دکمه بازگشت به بالا