;
سرگرمی

میتونی به جولیا کمک کنی زوج مناسب برای قرار رو انتخاب کنه و وی را از دردسر نجات بدی؟

آزمون هوش زوج مناسب برای قرار

آزمون هوش زوج مناسب برای قرار؛ در تصویر آزمون هوش زوج مناسب برای قرار ما جولیا را مشاهده می کنیم که یک اِلف می باشد،سه مرد که از نژاد دیو می باشند به وی برای شرکت در مراسم مهمانی بزرگی که قرار است برگزار شود پیشنهاد می دهند: دیو اول که جو است به وی می گوید که فردا شب لباسی به رنگ قرمز بپوشد چون وی لباس قرمز رنگ دارد.

دیو دوم که سباستین نام دارد می گوید که وی بهترین گزینه است چون شنیده است جولیا رقص بلد نیست و چون خود سباستین هم رقص بلد نمی باشد ،فکر می کند که زوج مناسبی را با هم تشکیل می دهند،دیو سوم که تام نام دارد می گوید وی حوصله مهمانی را ندارد و جولیا به خانه وی بیاید تا بیشتر با هم آشنا شوند. با ذکر دلیلی منطقی بگویید جولیا باید کدام دیو را برای آشنایی و قرار انتخاب کند؟

اینم ببین: چیستان: اسمم را بگو و من ناپدید می شوم. من چی هستم؟؟

.

.

.

آزمون ها، پازل ها و معماهای تصویری امروز در شبکه های اجتماعی با اقبال فراوانی روبرو هستند. چرا که سطح پیچیدگی آنها حتی چابک ترین ذهن ها را در معرض آزمایش قرار می دهد. با کمک آزمون هوش زوج مناسب برای قرار میزان استعدادها و توانائیهای خود را محک بزنید و نشان دهید که در حل معماهای تصویری یک نابغه حرفه ای هستید.

.

.

.

شاید جالب باشد: اگر بتونید در مدت زمان 15 ثانیه 10 تفاوت تصویری گاو غواص رو پیدا کنید چشمان تیزبینی دارید؟

پاسخ آزمون هوش زوج مناسب برای قرار

دیو اول به درد آشنایی نمی خورد چون وی بسیار مغرور می باشد چو ن به جولیا میگوید که چه لباسی بپوشد،دیو سوم هم که تام نام دارد بدرد آشنا شدن نمی خواهد چون به جولیا می گوید به خانه اش برود ،آن هم بدون هیچ گونه شناختی و این بسیار خطرناک می باشد،پس دیو دوم بهترین گزینه می باشد.

داستان عجیب: ماجرای عاشقانه مخوف: برادرشوهرم در نبود همسرم به خانه آمد…

آزمون هوش زوج مناسب برای قرار 1

آیا آزمون هوش زوج مناسب برای قرار دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

شاید جالب باشد: آزمون هوش شناخت آدم ربای کودک؛ کدام فرد یک آدم ربا می باشد و قصد دارد کودک را برباید.

عجیب ترین ویژگی های افراد باهوش

1. از خود انتقاد می‌کنند

آزمون هوش زوج مناسب برای قرار: افراد باهوش از خودشان انتقاد می‌کنند! همه ما همه‌جا افرادی خودشیفته را می‌بینیم که مرتب دروغ می‌گویند چقدر خوب هستند. با این وضع اگر فردی را ببینیم که انتقادپذیر است و مرتب خودش را نقد می‌کند، نفس راحتی می‌کشیم.

همین‌که فردی به دنبال فخرفروشی و تحت‌تأثیر قراردادن دیگران نیست و پیوسته دنبال عیب‌های خود و اصلاح آنهاست، هوش او را نشان می‌دهد.

اینم جالبه: تست شخصیت خرگوش؛می دانید چقدر آسیب پذیر هستید؟ با انتخاب یکی از این خرگوش ها متوجه این موضوع شوید.

۲. ساکت‌اند

آزمون هوش زوج مناسب برای قرار: از جمله ویژگی افراد باهوش ساکت بودن آنهاست. همه فکر می‌کنند آدم‌های ساکت درون‌گرا هستند و به لحاظ روابط اجتماعی ضعیف عمل می‌کنند. این مسئله همیشه صحیح نیست.

نمی‌توان گفت که همه آدم‌های ساکت باهوش‌اند، اما افراد باهوش سعی می‌کنند اگر موقعیتش فراهم باشد گوشه‌ای ساکت بنشینند. این افراد به حرف‌هایی که زده شده گوش می‌دهند، فکر می‌کنند و خود را برای پاسخ آماده می‌کنند و همیشه سکوت را به گفت‌وگوهای بی‌هدف ترجیح می‌دهند.

۳. از مشکلاتشان فرار نمی‌کنند

فرد باهوش اجازه نمی‌دهد مشکلات فراوانی که در زندگی‌اش وجود دارند او را شکست بدهند. او پیش از اینکه مشکلاتش از کنترل خارج شوند، آنها را اولویت‌بندی می‌کنند و یکی‌یکی سراغشان می‌روند. اگر شما هم به‌راحتی با مشکلات مواجه می‌شوید، چالش‌های زندگی را با آغوش باز می‌پذیرید، به نظر می‌رسد آدم خیلی باهوشی هستید.

۴. دوستان‌ باهوش و خلاقی دارند

دوستانی که در کنار خود دارید همیشه نشان‌دهنده بخشی از شخصیت شما هستند. افرادی که هوش استثنایی دارند دوستانشان را هم از بین افراد خلاق، باهوش، فرهیخته و انتخاب می‌کنند. البته همیشه استثناهایی هم هست، اما اگر ۸۰درصد از آدم‌های زندگی‌تان آدم‌های باهوش و جالبی هستند، احتمالا شما هم جزو افراد باهوش هستید.

۵. برای کامل‌شدن تلاش می‌کنند

آزمون هوش زوج مناسب برای قرار: هوش فراوان را نمی‌توان از ظاهر فرد یا صرفا صحبت‌هایش دریافت، بلکه می‌توان آن را در این جست که افراد باهوش چگونه با خود رفتار می‌کنند. افراد باهوش همیشه دنبال تکامل هستند، به همین دلیل هر بار با آنها ملاقات می‌کنید متوجه تغییرات و پیشرفت‌های‌ کوچک آنها می‌شوید. این ذهنیت کمال‌گرا در تمام جنبه‌های زندگی افراد باهوش خود را نشان می‌دهد، در ظاهرشان که سعی می‌کنند همیشه در بهترین حالت خود باشند و تلاش برای اینکه فن بیان خوبی داشته باشند یا اینکه ساعت‌ها تمرین می‌کنند تا بهتر دارت پرتاب کنند!

6. شب‌زنده‌دارند

تحقیقات نشان داده است افرادی که شب‌ها تا دیروقت بیدار می‌مانند و به کارهایشان می‌رسند و در واقع شب‌ها بیشترین میزان کار مفید را دارند، در مقایسه با افراد سحرخیز آی‌کیوی بالاتری دارند.

البته باید گفت که فقط بیدار ماندن تا نیمه‌های شب شما را آدم باهوشی نمی‌کند! این افراد برایشان راحت‌تر است که شب‌ها بیدار بمانند و مشغول وبگردی، مطالعه و یادگیری مطالب جدید باشند. چون این یادگیری‌ها زمانی اتفاق می‌افتد که همه خواب هستند، دانش و مهارت‌هایشان معمولا دیگران را غافل‌گیر می‌کند.

مطالب پیشنهادی ما:

5 تا تفاوت تصویری بامبی و دوستاش رو پیدا کن و جزو دسته تیزبین ها قرار بگیر.

معادله هوش متوالی ریاضی؛ اعداد بعدی را 10 ثانیه ای بیابید و این معمای ریاضی زنجیره ای را کامل کنید.

چیستان: آن چیست که صدا دارد اما جثه ندارد؟

از داستاهای کهن و عامیانه،حکایت پادشاه و خواستگاری از دخترش(پشمالو)-قسمت2

تست شناسایی مادر کودک فراموش کار:به نظر شماکدامیک از این دو زن مادر دخترک است؟!

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − دو =

دکمه بازگشت به بالا