;
سرگرمی

آزمون هوش شناخت فرد احمق تر؛ به نظر شما کار کدوم والدین احمقانه تر می باشد؟

آزمون هوش شناخت فرد احمق تر؛ در تصویر آزمون هوش شناخت فرد احمق تر ما دو تصویر جداگانه از پدر و مادری را مشاهده می کنیم که در یکی از آنها پدری نوزاد خود را برای دیدن کنسرت موسیقی برده و در تصویر دیگر مادری برای خرید روز جمعه سیاه با کودک خود به فروشگاهی مراجعه کرده است،در هر دو تصویر نوزادان حال خوبی ندارند و در حال گریه کردن دیده می شوند.

به نظر شما کار کدوم یک از والدین احمقانه تر می باشد؟در 7 ثانیه با ذکر دلیل بگویید.

جالبه: آزمون هوش شناخت خون آشام فقیر؛ به نظرتون کدوم خون آشام از وضع مالی خوبی برخوردار نیست؟

تصویر آزمون هوش شناخت فرد احمق تر

آزمون هوش شناخت فرد احمق تر 1

جالبه: چرا مورچه ها اندازه سر خود را تغییر می دهند؟

.

.

.

سوالات و معماهای تصویری می توانند بهترین گزینه برای افزایش فعال های مغز باشند. پژوهشگران معتقدند همانند جسم، بدن برای سلامتی نیازمند ورزش دادن مغز و ذهن است. با ورزش دادن مغز شما می توانید در سنین کهنسالی و میانسالی از بیماری هایی همچون ضعف حافظه ، فراموشی و … پیشگیری کنید.

.

.

.

جالبه ببین: می تونی در مدت 7 ثانیه 3 تفاوت تصویری پشمالو و پیشی کوچولو بازیگوش را پیدا کنی؟

پاسخ آزمون هوش شناخت فرد احمق تر

اگرچه پدر سمت راست تصویر با بردن فرزند خردسال خود به محیطی شلوغ و پر سر و صدا که می تواند سلامت او را تحت تاثیر قرار دهد، کار کاملا احمقانه ای انجام داده است، اما کار مادر بسیار بی فکرتر و احمقانه تر است. او در روز جمعه سیاه برای خرید اجناس با تخفیف های زیاد به فروشگاهی رفته و آنقدر هیجان زده می باشد که کودک هر لحظه ممکن است از دست او بیفتد و به شدت آسیب ببیند.(به نوع نگه داشتن کودک توسط مادر دقت کنید)

آزمون هوش شناخت فرد احمق تر 2

آیا آزمون هوش شناخت فرد احمق تر را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

اینم جالبه: داستان ضرب المثل کفگیر به ته دیگ خورده چیه؟

هوش بومی یا سیال چیست و چگونه با تست های سرگرمی می توان آن را فعال کرد؟

هر یک از ما با پتانسیل هوشی منحصر به فردی به دنیا می آییم که به طور ژنتیکی از والدین خود به ارث رسیده است. روانشناسان این بالقوه را هوش بومی یا سیال می نامند و می توانند آن را از طریق آزمون های غیرکلامی ارزیابی کنند.

این تست ها به تعیین ضریب هوشی کمک می کنند و مهم هستند زیرا به ما امکان می دهند مهارت های شناختی خود را تمرین کنیم و عملکرد ذهنی خود را بهبود ببخشیم. ایده تست هوش برای اولین بار در اوایل دهه 1900 در فرانسه ظاهر شد. این تست ها توسط روانشناسان و پرسنل نظامی برای تعیین اینکه آیا فرد از نظر روانی برای شغل مناسب است یا خیر استفاده می شد.

علاوه بر این، اگر ما چنین آزمونی را انتخاب کنیم، می تواند به پیشرفت شخصی و حرفه ای ما کمک شایانی کند.

انواع مختلفی از تست های هوش وجود دارد که از روش های مختلفی برای سنجش هوش ما استفاده می کنند. از جمله متداول‌ترین آنها می‌توان به تست‌هایی در قالب توهم‌های نوری، تست‌های دانش عمومی، تست‌های مبتنی بر تمرین‌های ریاضی، تست‌های شفاهی (که فقط از کلمات استفاده می‌کنند) اشاره کرد.

جالب و چالشیه: چیستان: آن چیست كه تا سرش را نبرند حرف نمی زند؟

مغزتان را ورزش می دهید

معماها هم نیمکره ی راست مغز را فعال می کنند و هم نیمکره ی چپ آن را. در این حالت، قوه ی تخیل تان به همراه قوه ی استدلال یا قوه ی محاسبه تان فعال می شود. حافظه هم وارد کار می شود، به خصوص در معماهایی که پایه و اساس آن ها کلمات و ریاضیات است. وقتی معما حل می کنید همه ی مغزتان فعال می شود.

وقتی بتوانید معما را حل کنید حس لذت ناگهانی و شدیدی به شما دست می دهد

آن لحظه ای که بالاخره معما را حل می کنید را خاطرتان هست؟ این حس را به لطف جاری شدن سیلی از دوپامین در هسته اکومبنس تجربه می کنید، بخشی از مغز که مسئولیت پاداش و تقویت را برعهده دارد.

مطالب پیشنهادی ما:

تست بینایی تعداد مربع؛ در تصویر چندتا مربع وجود دارد،10 ثانیه بیشتر فرصت نداری.

بازی جالب با چوب کبریت؛ با حرکت دادن یک چوب کبریت معادله را درست و تیزهوشی خودتان را ثابت کنید.

تفاوت تصویری پنگوئن خوش تیپ؛سه تا تفاوت تصویر رو در 8 ثانیه میتونی گیر بیاری؟

قدرت ریسک پذیری خود را با تست شخصیت ریسک بسنجید.

آزمون هوش شناخت پرستار تقلبی؛ اگه گفتی کدوم دختر خانم زیبارو پرستار نمی باشد و داره اداشو در میاره؟

آزمون هوش ریاضی جذاب؛ اگه تو 10 ثانیه نتونی این معادله رو حل کنی باید ریاضی رو از اول بخونی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 10 =

دکمه بازگشت به بالا