;
سرگرمی

اگه می خوای یخورده فسفر مغزتو بسوزونی آزمون هوش عدد گمشده در دایره رو 10 ثانیه ای پیدا کن.

آزمون هوش عدد گمشده در دایره

آزمون هوش عدد گمشده در دایره؛ این آزمون هوش عدد گمشده در دایره را در 10 ثانیه حل کنید. تستهای هوش براساس منطق ریاضی یک بازی فکری هیجان انگیز است که افراد باید به آن فکر کنند و آن را حل کنند و در این بازی فکری افراد باید مشکل را شناسایی کرده و به آن پاسخ دهند. فقط افراد با قدرت فکری بالا می توانند آن را حل کنند.

انواع مختلفی از پازل که نیاز به مهارت های تفکر و حل مسئله دارد به عنوان بازی فکری شناخته می شود. بازی های فکری یک نوع تمرین، سوال یا پازل منحصر به فرد است که می تواند به طور موثر توانایی های شناختی شما را بهبود بخشد. از این رو، پازل های بازی فکری به عنوان یک تمرین مغزی کامل برای افراد در هر سنی در نظر گرفته می شود زیرا شامل درگیری هر دو سمت راست و چپ مغز است.

شاید جالب باشد: علت تنفر هیتلر از رژلب قرمز: راز هولناکی که آقایان را شوکه می کند!

.

.

.

سمت راست مغز خلاقیت، احساسات و تفکر شهودی را کنترل می کند، در حالی که سمت چپ مسئول تفکر تحلیلی، سیستماتیک و عینی است. اخیراً محبوبیت بازی های فکری افزایش یافته است زیرا مردم مزایای بالقوه آنها را تشخیص داده اند. پس با توجه به آنچه گفته شد تلاش کنید که آزمون هوش عدد گمشده در دایره را در 10 ثانیه حل کنید.

.

.

.

شاید جالب باشد: داستان مردی که 8 همسر و 107 فرزند دارد: برای تک همسری زیادی باهوشم، روزیشون رو خدا میرسونه!

پاسخ آزمون هوش عدد گمشده در دایره

ما پاسخ آزمون هوش عدد گمشده در دایره را در تصویر زیر برایتان به طور خلاصه  شرح داده ایم:

آزمون هوش عدد گمشده در دایره 1

آیا آزمون هوش عدد گمشده در دایره را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

شاید جالب باشد: اکتشاف جدید و شگفت انگیز: مشاهده اثرات کیهانی بر اختلالات اینترنت و فضای مجازی!

هوش ریاضی چیست؟

هوش ریاضی منطقی به‌عنوان یکی از رازهای مهم نبوغ شناخته می‌شود. معمولاً تأکید می‌شود که از والدین با به‌کارگیری روش‌های تقویت هوش ریاضی از سنین پایین در فرزندانشان آنها را در مسیر موفقیت قرار دهند.

تقریباً همه کسانی که دنیا را با اختراعات خود تغییر داده‌اند یک مهارت مشترک دارند و آن چیزی نیست به‌جز هوش ریاضی. استیون هاوکینگ، اسحاق نیوتون و بیل گیتس از مشهورترین افرادی هستند که هوش ریاضی بالایی داشته‌اند.

هوش ریاضی به معنای تجزیه و تحلیل موقعیت‌ها یا مشکلات به‌صورت منطقی و با کمک تحقیقات علمی و عملیات منطقی است. هوش ریاضی یکی از هشت نوع هوش است که هوارد گاردنر در تعریف هوش ارائه داده است.

افراد دارای سطح بالای هوش ریاضی از اعداد و ابزارهای منطقی برای بررسی روابط علی و معلولی استفاده می‌کنند. این افراد اصولاً تأکید زیادی بر داده‌ها و داشته‌های ذهنی خود ندارند. در عوض از حقایق و داده‌های قابل لمس و مشاهده استفاده می‌کنند.

توانایی نتیجه‌گیری از مشاهدات هم از مهم‌ترین ویژگی‌های افراد دارای هوش ریاضی است. شاید گاهی به نظر برسد که آن‌ها گیج شده‌اند، اما شک نکنید که مغز این افراد مانند یک رایانه کار می‌کند.

پروفسور هوارد گاردنر توضیح می‌دهد که از میان هشت نوع هوش، این هوش ریاضی است که ایده واضحی از آینده کودکان و آنچه دوست دارند باشند ارائه می دهد.

تابه‌حال شنیده‌اید که به فردی لقب باهوش بدهند و یا این لقب را به شما نسبت دهند؟

آزمون هوش عدد گمشده در دایره: باور غلطی که در خصوص باهوش بودن افراد مطرح است، شیوۀ خلاقانه‌ای است که افراد در انجام برخی امور از آن بهره می‌گیرد. برای مثال دانش‌آموزی که در درسی همچون ادبیات، علوم، و… نمرۀ بالایی کسب می‌کند و یا معدل او بالا می‌شود، به او می‌گویند که تو چقدر باهوش هستی! در صورتی که این هوشی که از آن صحبت می‌کنند، هوشی است که تنها به توانایی حل مسئله مربوط خواهد شد که هوش منطقی – ریاضی نامیده می‌شود.

هوش چندگانه گاردنر به 9 دسته تقسیم میشود: 1:هوش بدنی(جنبشی-حرکتی) 2:هوش درون فردی 3:هوش برون فردی 4:هوش فضایی 5:هوش طبیعت‌گرا 6:هوش منطقی – ریاضی 7:هوش موسیقیایی 8:هوش زبانی کلامی 9:هوش هستی گرا

مطالب پیشنهادی ما:

چیستان: آن چیست که بالا می رود و هرگز پایین نمی آید؟

تست شخصیت پشتکار؛آنچه را که در ابتدا می بینید نشان می دهد که آیا فردی با پشتکار هستید یا خیر!

آزمون هوش شناخت آدم ربای کودک؛ کدام فرد یک آدم ربا می باشد و قصد دارد کودک را برباید.

تفاوت تصویری سگ خال دار؛فقط یک فرد تیزبین و با دقت میتونه ظرف 8 ثانیه پنج تفاوت تصویر رو پیدا کنه.

بازی هوش وصل کردن نقاط با خط مستقیم؛ آیا می توانید تمام نقاط را فقط با 6 خط مستقیم بپوشانید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 3 =

دکمه بازگشت به بالا