;
سرگرمی

می تونید در پیدا کردن اشیا گم شده با خانواده دنی کوچولو کمک کنید؟فقط برا هر تصویر 3 ثانیه فرصت دارید!

اشیا گم شده با خانواده دنی کوچولو

تست بینایی پیدا کردن اشیا گم شده با خانواده دنی کوچولو: در تست بینایی امروز تعدادی تصویر داریم که در اون اشیایی گم شده و صاحب اون شی در تصاویر دنبالش می گرده، اگر چشمان تیزبینی دارید می تونید در پیدا کردن اشیا گم شده در تصاویر کمک کنید،فقط توجه داشته باشید شما در مدت زمان 3 ثانیه برای هر تصویر زمان دارید،پس اگر آماده ایدتصاویر را با هم ببینیم.

شاید جالب باشد: اگه خودتو باهوش و زرنگ میدونی آزمون هوش جمع اعداد را در 10 ثانیه حل کن.

تست بینایی پیدا کردن اشیا گم شده با خانواده دنی کوچولو

 

اینم جالبه: بی ادب ترین کشورهای جهان: بی حیاترین مردم جهان چه کسانی هستند؟

1-دنی با خانواده رفته ساحل برا تفریح بگید خرچنگ کجا مخفی شده

 

اشیا گم شده با خانواده دنی کوچولو

2-در اینجا دنی رفته موزه اما یکی از ماسکها گم شده

شاید جالب باشد: در تست تفاوت تصویری عروس و داماد باید در مدت زمان 8 ثانیه 3 تفاوت تصویری را پیدا کنید؟

 

اشیا گم شده با خانواده دنی کوچولو-3

شاید جالب باشد: چیستان: آن چیست که بالا می رود و هرگز پایین نمی آید؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

خوب چطور بود!آیا تونستید درمدت زمان 3 ثانیه اشیا گم شده  را پیدا کنید،اگر در این مدت زمان نتوانستید اشکالی ندارد باز هم به خودتان فرصت دهید تا اشیا گم شده در تصاویر را پیدا کنید.ما جواب را در پایین قرار دادیم و شما می توانید به آن مراجعه کنید.

پاسخ تست بینایی پیدا کردن اشیا گم شده با خانواده دنی کوچولو

 

1-خرچنگ لای بوته ها مخفی شده

اشیا گم شده با خانواده دنی کوچولو-1

2-ماسک کنار پایه محفضه نگهداری افتاده

 

اشیا گم شده با خانواده دنی کوچولو-2

آیا تست بینایی پیدا کردن اشیا گم شده با خانواده دنی کوچولو در تصاویر را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

وقتی بتوانید معما را حل کنید حس لذت ناگهانی و شدیدی به شما دست می دهد

آن لحظه ای که بالاخره معما را حل می کنید را خاطرتان هست؟ این حس را به لطف جاری شدن سیلی از دوپامین در هسته اکومبنس تجربه می کنید، بخشی از مغز که مسئولیت پاداش و تقویت را برعهده دارد.

تحقیقات نشان می دهد تست های هوش تصویری، به مرور توان مغزی را افزایش می دهند

دمانس( زوال عقل ) وجود یک اختلال کلی در سطح توانائی ذهنی افراد است که شامل : اختلال در حافظه ، صحبت کردن و فکر کردن است و این خود باعث اختلال در فعالیت های روزانه و اجتماعی افراد می شود . شایعترین فرم زوال عقل آلزایمر است .
معمولاً سن شروع بیماری بالای ۶۵ سال است هر چند که در ۴۰ یا ۵۰ سالگی نیز دیده می شود . علت دقیق بیماری روشن نیست . این بیماری را یک دکتر آلمانی بنام آلزایمر که در سال ۱۹۰۶ به رشته ها و فیبرهای عصبی غیرطبیعی در مغز یک انسان مرده پی برد نام گذاری کرد.

تشخیص قطعی این اختلال بابیوپی مغزی است و در حال حاضر اسکن توموگرافی پوزیترون می تواند فعالیت سلولهای مغزی را در هر قسمت از مغز نشان دهد در بیماری آلزایمز فعالیت مغز در ناحیه خلفی کاهش می یابد ناحیه ای که برای صحبت کردن و حافظه بسیار مهم است .
بر اساس تازه ترین پژوهش‌ها، حل كردن جدول و معماهای مشابه می‌تواند توان مغز را تقویت كرده و قدرت تمركز را افزایش دهد.
جنیفر موزولیك محقق مركز پزشكی باپتسیست در دانشگاه ویك فارست در كارولینای شمالی با مطالعه بر روی ۲۳ داوطلب ۶۵ تا ۷۵ سال اظهار داشت: این روش هم چنین به افرادی كه در معرض افزایش خطر ابتلا به اختلالات حافظه‌ای هستند در سالهای آتی زندگی كمك خواهد كرد.

یافته‌های اولیه در این پژوهش نشان داد: ۸ جلسه تمرین توجه (هفته‌ای یك ساعت) توانایی این افراد را در متوقف كردن حواس پرتی و تقویت حافظه بهبود داد. در این جلسات هم تمرین‌های فردی و هم برنامه گروهی تمرینات مغزی صورت گرفت.

در این پژوهش از یك دستگاه MRI عملی برای بررسی جریان خون و نحوه فعالیت مغز شركت كنندگان در حالی كه مشغول تكمیل برنامه‌های طراحی شده بودند، استفاده شد. نتایج این پژوهش تایید می‌كند كه حل معماها و جداول می‌تواند به ما كمك كند كه ذهن‌های خود را جوان نگه داریم.

بینایی ما تحت عوامل مختلفی می تواند تحت تاثیر منفی قرار گیرد. استفاده مداوم از گوشی و زل زدن به صفحه مانیتور، ازدحام و شلوغی شهر و خستگی و خواب ناکافی به مرور دقت بینایی ما را کم می کنند. اگر چه پزشکان معتقدند که گوشی و تماشای تلویزیون چشم ها را ضعیف نمی کند اما آن ها نیز قبول دارند که تمرکز ما به دلیل پرش های ذهنی مان در اینترنت افزایش می یابد.

گفته می شود معما و تست های بینایی می توانند تمرکز و تعادل ذهنی ما را بهبود دهند. آیا قدرت ذهنی و مغزی بالایی دارید؟ این یک موهبت عالیست چون بسیاری از مردم مانند شما باتمرکز نیستند!

مطالب پیشنهادی ما:

می تونید در مدت زمان 7 ثانیه 3 تفاوت تصویری مادر مهربان و فرزندش را پیدا کنید؟!

عجیب ترین شخصیت شناسی: جادوگر تیک تاک می گوید نوع چت تان همه چیز را لو می دهد!

چیستان: سازنده آن را نمی خواهد، خریدار به آن نیاز ندارد و کاربر هرگز آن را نمی بیند؛ آن چیست؟

تست هوش جنجالی ریاضی؛ این تست باعث جنجال بسیاری در بین کاربران شده است،میتونی جوابشو بدون جنجال بدی؟

تست شخصیت تخم مرغ نحوه برخورد شما با موقعیت های مختلف زندگی را نشان می دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 15 =

دکمه بازگشت به بالا