سرگرمی

آیا می توانید تمام 4 ستاره را پیدا کنید؟ آنقدر سخت است که محدودیت زمانی ندارد

تست بینایی ستاره: از شما دعوت می کنیم با این معمای تصویری جدید، حداقل برای مدتی کار را فراموش کنید. چالش امروز یافتن چهار ستاره در تصویر است که برای بسیاری از کاربران با توجه به زمان کوتاهی که برای حل آن دارند، بسیار دشوار بوده است.

برای این تست، حداکثر تمرکز را توصیه می‌کنیم تا عوامل حواس‌پرتی مانع از رسیدن به هدفتان نشوند. با این حال، ما می دانیم که این چالش پیچیده است، بنابراین هیچ محدودیت زمانی برای حل آن وجود ندارد.

اگرچه تصور می‌شود آسان است، اما واقعیت این است که تعداد کمی از افراد موفق به یافتن ستاره‌های تصویر می‌شوند، بنابراین اگر می‌توانید خودتان این کار را انجام دهید. پس با این تست سرگرمی در وب سایت گفتنی همراه باشید.

آیا می توانید معمای امروز را حل کنید؟

همچنین بخوانید: تست بینایی: آیا می توانید به دزدان دریایی برای یافتن گنج کمک کنید؟!

تست بینایی ستاره
چطور انجامش دادی ؟ اگر پاسخ شما مثبت است، تبریک می‌گوییم ، می‌توانید به داشتن چشم‌های عقابی لاف بزنید و شما یکی از 10 درصدی هستید که به هدف رسیدند. از طرف دیگر، اگر موفق نشده اید، ناامید نشوید. می توانید با آرامش بیشتری دوباره تلاش کنید . تمام زمانی را که می خواهید صرف کنید.

اما اگر دیگر نمی خواهید سرتان را بشکنید، راه حل اینجاست.

راه حل

اگر تا اینجا پیش رفته اید، باید بدانید که تنها نیستید و یکی از 90 درصد کاربرانی هستید که در اولین تلاش نتوانستند هر چهار ستاره را شناسایی کنند. اما مهم نیست، زیرا تصویر زیر به شما اجازه می دهد تا شک خود را برطرف کنید:

.

.

.

.

.

پاسخ تست بینایی ستاره

پاسخ تست بینایی ستاره

 

 

 

لینک های مرتبط:

فقط 2 درصد کاربران موفق شدند این معمای تصویری را حل کنند!

قوانین عجیب برای استخدام مهماندار در سراسر جهان

چهره دختر پنهان شده در گل رز را در 9 ثانیه تشخیص دهید؟

بازی فکری: آیا می توانید عدد گم شده را پیدا کنید و معادله ریاضی را حل کنید؟

 

براساس تجارب ۳۰ ساله‌ی دکتر کرمانی رژیم گروهی بهترین راه‌حل برای حفظ انگیزه‌ی افراد طی رژیم و رسیدن به وزن دلخواه در زمانی کوتاه هست، بیش از ۹۰ درصد افرادی که با برنافیت زیرنظر دکتر کرمانی رژیم گروهی گرفتن به وزن دلخواهشون رسیدن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 1 =

دکمه بازگشت به بالا