سرگرمی

تست بینایی میوه و پروانه: پروانه ای را پیدا کنید که دور این میوه می چرخد!

تست بینایی میوه و پروانه: توهمات نوری چیزی است که ما با دیدن یک تصویر یا صحنه از طریق چشمان خود به راحتی فریب می خوریم یا اشتباه درک می کنیم. از آنجایی که کمی مشکل است، مردم دوست دارند توهمات نوری بیشتری را کشف کنند.

توهم نوری همیشه حس کنجکاوی را در بین مردم به ارمغان می آورد. کاوش در توهم نوری نه تنها افراد را کنجکاو و جالب می کند، بلکه کارایی مغز و چشم ها را در توسعه مهارت های مشاهده بهبود می بخشد.

 

مردم به دنبال توهم نوری در اینترنت بودند تا مغز خود را با وظایف سازنده‌تر تغذیه کنند. چنین کاری این است که آیا می توانی پروانه ای را پیدا کنی که دور این میوه می چرخد؟

 

تست جالب دیگر: آزمون شناخت اشتباه: اگه تیزی بگو اشتباه چیه؟

تصویر زیر هنری با مجموعه ای از میوه های فراوان است. اگر به طور معمول به تصویر نگاه کنید، فقط مجموعه ای از میوه ها را نشان می دهد. اما چیزی که تصویر را منحصر به فرد می کند این است که تصویر حاوی یک پروانه پنهان است. بله، یک پروانه در تصویر پنهان است.

تست بینایی میوه و پروانه: آیا می توانید پروانه ای را پیدا کنید که دور این میوه می چرخد؟

ببینید: بازی فکری کریسمس: آیا می توانید این معمای ریاضی را حل کنید؟

تست بینایی میوه و پروانه

 

.

.

.

.

.

.

.

آیا پروانه پنهان را در تصویر پیدا کرده اید؟ اگر بله، تبریک. اگر نه، ناراحت نشوید. ما یک سرنخ می دهیم. پروانه در قسمت بالایی تصویر قرار دارد.

خوب، حالا یک بار دیگر با نگاهی دقیق به تصویر بالا سعی کنید. اگر هنوز برای شما دشوار است که پروانه را در تصویر ببینید، تصویر زیر را ببینید تا مکان پروانه پنهان را بدانید.

جواب تست بینایی میوه و پروانه

.

.

.

.

.

جواب تست بینایی میوه و پروانه

لینک های مرتبط:

دروغگوترین افراد متولد چه ماهی هستند؟

تست شخصیت فریب: آیا شما زود فریب می خورید یا خیر؟

معمای تصویری مار درختی: زیر ۱۰ ثانیه پیدایش کنید

براساس تجارب ۳۰ ساله‌ی دکتر کرمانی رژیم گروهی بهترین راه‌حل برای حفظ انگیزه‌ی افراد طی رژیم و رسیدن به وزن دلخواه در زمانی کوتاه هست، بیش از ۹۰ درصد افرادی که با برنافیت زیرنظر دکتر کرمانی رژیم گروهی گرفتن به وزن دلخواهشون رسیدن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 5 =

دکمه بازگشت به بالا