;
سرگرمی

یه شماره بگو و ببین کودک درونت هنوز زنده است یا نه؟

تست روانشناسی کودک درون: آیا کودک درون شما کنترل را در دست دارد یا خیر! کدام تصویر را انتخاب می کنید؟

با تست شخصیت منحصر به فرد ما به دنیای جذاب خودیابی شیرجه بزنید. وقت آن است که از خود سؤال کنید چه کسی واقعاً کنترل را در دست دارد، کودک درونی بازیگوش شما یا شخصیت بزرگسال مسئول؟ دریغ نکنید، قدم بردارید و قلمرو جدیدی از شخصیت خود را کشف کنید. بگذارید کاوش شروع شود!

این تست شخصیت شما را دعوت می کند تا به ضمیر ناخودآگاه خود ضربه بزنید و به آن اجازه می دهد شما را در انتخابی راهنمایی کند که ممکن است شما را شگفت زده کند. بیایید با هم این سفر خودشناسی را آغاز کنیم و ببینیم انتخاب شما چه چیزی را در مورد شما آشکار می کند!

 نتایج تست روانشناسی کودک درون در انتهای صفحه:

کدام تصویر را دوست دارید؟
تست روانشناسی کودک درون

.

.

.

.

.

.

.

.

شماره 1

اگر هواپیمای ۱ را انتخاب کردید =، روحیه ماجراجویی دارید. از ریسک کردن و کشف افق های جدید نمی ترسید. شما جسور ، شجاع و همیشه آماده یک چالش هستید . در حالی که این می تواند شما را از نظر برخی نترس جلوه دهد ، ممکن است به این معنا باشد که گاهی اوقات می توانید کمی بی پروا باشید. با این حال، اشتیاق و اشتیاق شما مسری است و مردم جذب اشتیاق شما برای زندگی می شوند .

تصاویر جذاب و دیدنی: ستاره های مشهور اگر شخصیت های دیزنی می شدند!

شماره 2

اگر شماره2 را انتخاب کرده اید، شما فردی هستید که برای ثبات و ثبات ارزش قائل هستید. شما قابل اعتماد ، عملی و همیشه آماده هستید .

مردم اغلب برای مشاوره نزد شما می آیند زیرا می توانند روی خرد و سطح بالای شما حساب کنند . از طرف دیگر، ممکن است شما بیش از حد جدی یا انعطاف ناپذیر دیده شوید.  به یاد داشته باشید، اشکالی ندارد که هر چند وقت یکبار رها کنید و از آن لذت ببرید!

خیلی جالبه: داستان ضرب‌المثل قُمپز در کردن چیه؟

شماره 3

اگر تصویر 3 انتخاب شماست، ذهنی خلاق و تخیلی دارید . شما یک مبتکر و رویاپرداز هستید و همیشه به دنبال خلق چیزی جدید و منحصر به فرد هستید. در حالی که اصالت شما یک هدیه است، ممکن است شما را برای دیگران غیرقابل پیش بینی یا عجیب و غریب جلوه دهد. اما این اشکالی ندارد، زیرا نوآوری و خلاقیت شما چیزی است که شما را خاص می کند.

هر یک از ما ترکیبی منحصر به فرد از ویژگی هایی داریم که ما را مشخص می کند. چه یک روح ماجراجو باشید، چه یک روح باثبات یا یک ذهن خلاق، شما همان طور که هستید فوق العاده هستید.

به یاد داشته باشید که این تست کاملاً سرگرم کننده است و قرار نیست شما را به طور کامل تعریف کند. شما خیلی بیشتر از یک هواپیمای کاغذی هستید!

مطالب جالب پیشنهادی:

باهوشا بگید: آیا می توانید کد را در کمتر از 15ثانیه شکست دهید؟ تمام هوش خودتان را معطوف آزمون کنید!

میتونی به مرد جوان کمک کنی تا مناسب ترین فرد را برای قرار گذاشتن انتخاب کند؟

سنجاب کجاست؟ 10 ثانیه فرصت داری اگر مثل شاهین تیزی!

حکایت رسوایی عشق پیرمرد سن بالا به دختر زیبا و جوان

داستان زن نق نقو و کشاورز بی احساس

تنها با یک حرکت این معادله را درست کنید، آیا می توانید آن را در 10 ثانیه بسازید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا