;
سرگرمی

تست شخصیت قفل صفحه نمایش موبایل شما چطوری باز می شود؟ خودتو بیشتر بشناس!

تست شخصیت قفل صفحه نمایش موبایل: آیا تا به حال می دانستید که نوع قفلی که برای باز و بسته شدن نمایشگر گوشی خود استفاه می کنید، می تواند نوع شخصیت شما را نیز به نماش بگذارد؟

روشی را که قفل گوشی هوشمند خود را باز و بسته می کنید، انتخاب کنید . الگوی قفل شما شخصیت واقعی شما را نشان می دهد! سرگرمی امروز گفتنی را دنبال کنید.

شاید جالب باشد: آزمون شناسایی غیرزامبی: پنج درصد مردم فقط متوجه می شن کدوم زامبی نیست! تو چطور؟

تصویر تست شخصیت قفل صفحه نمایش موبایل

تست شخصیت قفل صفحه نمایش موبایل

 نتایج تست شخصیت قفل صفحه نمایش موبایل در پایین صفحه:

از دست ندهید: آزمون شناسایی صد ساله: اگر هوش سرشاری داری بگو کدوم فرد بیش تر از صد سالشه؟!

.

.

.

.

جالب است: داستان ضرب المثل قوز بالای قوز: ماجرایی ترسناک از نفرین اجنه!

.

.

.

.

.

جالب است ببینید: کدوم مرد خوشتیپ شوهر این خانم خوشگله هست؟

نتایج تست شخصیت قفل صفحه نمایش موبایل

A:

تست شخصیت قفل صفحه نمایش موبایل: شما همیشه به دیگران فکر می کنید و حتی تا آنجا پیش خواهید رفت که با فکر کردن به راه حل برای مشکلاتشان به آنها کمک می کنید. مانند یک فرد برون‌گرا به نظر می‌رسید، اما در درون، در واقع فردی محتاط و درون‌گرا هستید. با این حال، همیشه سعی می کنید مانند یک فرد مستقل و شجاع به نظر برسید در حالی که از شکست و تنهایی می ترسید.

شاید جالب باشد: داستان حکیم دانا و دختر لجباز که تا مرز مردن پیش رفت!

علاوه بر این، شما برای دوستی ارزش زیادی قائل هستید، اما دوستان شما باید واقعاً اعتماد شما را جلب کنند زیرا به راحتی به کسی اعتماد نمی کنید. شما همچنین بسیار بردبار هستید اما به راحتی همه چیز را در قلب خود نگه می دارید و نمی خواهید احساسات خود را به اشتراک بگذارید. از این رو، اطرافیان معمولاً مراقب شما هستند زیرا شما حساس هستید و همه چیز را شخصی می‌گیرید.

جالب است: تست هوش تصویری زن مایه دار تصویر را پیدا کنید و بگین کدوم خانوم شوهرش پولداره؟

B:

تست شخصیت قفل صفحه نمایش موبایل: شما فردی بسیار غیرقابل پیش بینی هستید و اطرافیان شما برای حدس زدن افکار شما مشکل دارند. علاوه بر این، شما بسیار رمانتیک هستید و نگران دیگران هستید. با این حال، دوست دارید چیزهایی را برای خود نگه دارید، حتی زمانی که ناراحت هستید. شما کاملا محتاط هستید.

شاید جالب باشد: معمای طلاق را حل کنید! کدام زوج تصمیم به جدا شدن گرفته اند؟

با این حال، شما همیشه امیدوار هستید که مردم احساسات شما را درک کنند. وقتی کسی به شما توجه می کند احساس درک و دوست داشتن خواهید داشت. شما رازهای زیادی دارید و آنها را فقط با کسانی که با شما نزدیک هستند در میان می گذارید. شما به راحتی با غریبه ها خودمانی نمی شوید، اما هنگامی که با کسی رابطه نزدیکی برقرار می کنید، می توانید تقریباً در مورد هر چیزی با او صحبت کنید.

شاید جالب باشد: بازی فکری شماره پارک: افراد باهوش بگویند شماره زیر ماشین چند است؟!

C:

تست شخصیت قفل صفحه نمایش موبایل: شما طرفدار پیچیدگی نیستید و دوست دارید همه چیز را ساده نگه دارید. سادگی شما در نحوه برخورد با مشکلات و کسانی  است که در گذشته شما را به دردسر انداخته‌اند. این نشان می‌دهد که شما کینه‌تان را حفظ نمی کنید و به راحتی دیگران  را می‌بخشید. علاوه بر این، شما برای رسیدن به اهداف خود بسیار سخت کار می کنید. شما همچنین در تفکر استراتژیک خوب و در هنگام کار دقیق هستید.

شاید جالب باشد: حکایت ملانصرالدین و ثروت بادآورده

اگر مردم با شما خوب رفتار کنند، تمام تلاش خود را می کنید تا همان لطف را به آنها برگردانید. شما همچنین عاشق خندیدن و داشتن اوقات خوش هستید، اما برای تصمیم گیری در مورد مسائل، دچار سختی می شوید. اگر از شما خواسته شود رنگی را انتخاب کنید، تصمیم گیری شما یک روز طول می کشد.

جالب است: تست بینایی پلاتی‌پوس: افرادی که تیزبینی شون کل همه رو می خوابونه نوک اردکی متفاوت و می بینن!

D:

تست شخصیت قفل صفحه نمایش موبایل: شما همیشه چیزی می گوئید که واقعاً منظورتان نیست. دوستانتان گاهی اوقات از شما سوء استفاده می کنند. شما فردی مستقل و قوی به نظر می رسید، اما در واقع آنقدر قوی نیستید که دیگران فکر می کنند.

شاید بپسندید: بازی فکری آچار فرانسه: آیا از 85 درصد افرادی که در این آزمون مردود شده اند باهوش تر هستید؟

معمولاً شما از آسیب دیدن توسط دیگران می ترسید، عمدتاً به این دلیل که در گذشته چند بار مورد سوء استفاده قرار گرفته اید، بنابراین به راحتی با کسانی که با آنها صمیمی نیستید خودمانی نمی شوید. شما همچنین به نظر دیگران اهمیت نمی دهید، زیرا برای نظر خود ارزش قائل هستید.با این حال، شما در واقع فردی بسیار آرام و خونسرد هستید، بنابراین تنها پس از مدت ها فکر کردن به آن تصمیم می رسید.

شاید جالب باشد: آزمون شناخت بلاگر دیوانه: اگر زیرکی بگو کدام بلاگر یه تخته اش کمه؟!

چرا گاهی نتایج تست ها با ویژگی های من مطابق نیست؟

تست های شخصیت وجوه پنهان ویژگی هایمان را به ما نشان می دهند. گاهی ممکن است آن چه می خوانیم درباره مان درست صدق نکند اما در موارد زیادی نیز نتایج تست ها با شخصیت ما مطابقت دارند. علت اینکه نتایج تست ممکن است با شخصیت مان همخوانی نداشته باشد، به این دلیل هم می تواند باشد: تو تا امروز خودت را درست نشناخته بودی! و بهتر است با این یافته جدید درباره خودت آشنا شوی و بیش تر به آن بیندیشی!

همچین جالب است: کار نیکو کردن از پر کردن است یعنی چه؟ داستان جلب توجه های بهرام گور برای کنیز چینی زیبارو!

چه عواملی باعث می شود ما خودمان را درست نشناسیم؟

ما به دلایلی مختلفی ممکن است خودمان را هنوز به درستی نشناخته باشیم. اگر از مشکلاتی در دوران کودکی یا نوجوانی رنج برده اید که باعث کاهش عزت نفس شما شده، بیش تر احتمال دارد خودتان را ناکارآمد یا غیر اجتماعی توصیف کنید! در حالی که این ویژگی مربوط به دوران گذشته تان بوده و خصایا و ویژگی افراد در طی زمان با اتفاقات مختلفی تغییر می کند.

همچنین ببینید: اگر آدم شناس خوبی هستی کدام پسر لیاقت نجات دادن دختر را دارد؟

به همین دلیل هم هست که تکنیک ها و روش هایی وجود دارد که با آموختن آن مهارت ها می توانید شخصیت تان را رشد بدهید: شما همان آدم دیروز نیستید و فردا هم آدم امروز نخواهید بود! اگر دیروز برچسب های منفی می‌خورده اید، دلیلی ندارد که امروز هم دقیقا همان ویژگی را داشته باشید! به همین دلیل هم هست که ممکن است از نتایج تست ها تعجب کنید. چون این تست ها باعث می شوند شما خودتان و تغییرات اخلاقی تان را بشناسید و بفهمید که بر خلاف تصورتان آدم دیگری هستید!

پیشنهاد می شود: آزمون هوش گل و برگ: آیا شما فردی باهوش هستید؟ پاسخ معادله چند می شود؟

تاریخچه تست‌ شخصیت شناسی

یکی از اولین اشکال تست‌های شخصیت‌شناسی، معروف به فرنولوژی، در اواخر قرن ۱۸ پدیدار شد و در طول قرن ۱۹ رایج شد. این رویکرد شامل اندازه‌گیری برجستگی‌های روی جمجمه انسان بود که به ویژگی‌های شخصیتی خاصی نسبت داده می‌شد.

بعدها، روانشناسان شروع به تلاش برای تعیین تعداد ویژگی‌های شخصیتی مختلف کردند. به عنوان مثال، گوردن آلپورت پیشنهاد کرد که بیش از ۴۰۰۰ ویژگی شخصیتی مختلف وجود دارد. سپس روانشناس ریموند کاتل از یک تکنیک آماری به نام تحلیل عاملی استفاده کرد تا این فهرست را به ۱۶ عامل شخصیتی مختلف کاهش دهد، در حالی که هانس آیزنک این فهرست را به سه عامل کاهش داد.

شاید جالب باشد: ضریب هوشی خود را تنها با حرکت دادن 2 چوب کبریت و اصلاح معادله ارزیابی کنید!

یکی از محبوب‌ترین رویکردهای شخصیتی امروزه به عنوان پنج جنبه بزرگ شخصیت شناخته می‌شود.

این نظریه نشان می‌دهد که شخصیت از پنج بعد گسترده تشکیل شده است: برون‌گرایی، سازگاری، وظیفه‌شناسی، روان‌رنجوری و استقبال از تجربه.

امروزه، طیف گسترده‌ای از تست‌های شخصیت‌شناسی رایج شده‌اند که اغلب بر اساس نظریه‌های خاص سیستم‌های شخصیت هستند.

آزمون‌های شخصیتی که معمولاً مورد استفاده قرار می‌گیرند عبارتند از:

  1. تست شخصیت شناسی مایرز-بریگز (MBTI)
  2. پرسش‌نامه شخصیتی چندمحوری مینه‌سوتا (MMPI)
  3. پرسش‌نامه شخصیتی ۱۶ عامل کتل (16PF).

نکاتی برای شرکت در تست شخصیت شناسی

هیچ راهی جهت آماده شدن برای تست شخصیت‌شناسی وجود ندارد اما مواردی وجود دارد که با انجام دادن آن‌ها می‌توانید مطمئن شوید که نتایج آزمون شما بهترین بازتاب شخصیت شماست. این نکات شامل موارد زیر هستند:

شاید جالب باشد: آزمون شناسایی ماهی مجرد رو فقط افراد با بینایی خوب پیدا می کنند! کدام ماهی جفت ندارد؟

صادقانه جواب دهید

سعی نکنید یک نسخه «ایده‌آل» از خودتان را ارائه دهید. در عوض، سعی کنید فقط به روشی پاسخ دهید که نشان دهد شما چه کسی هستید و چه احساسی دارید.

دستور‌العمل‌های تست را بخوانید

اگر متوجه دستور‌العمل‌ها یا سؤال‌ها نشوید، ممکن است نتایج آزمون شما بازتاب دقیقی از شخصیت شما نباشد.

شاید جالب باشد: آزمون شناسایی تفاوت دختر و سگ: اگر فکر می کنید تیزبین هستید تفاوت های تصویر را شناسایی کنید!

سعی نکنید «آزمون را شکست دهید»

سعی نکنید جوابی را حدس بزنید که فکر می‌کنید ممکن است پاسخ «ایده‌آل» آزمون باشد. فقط صادقانه به سؤالات جواب دهید.

تست های شخصیت چه کاربردی دارند؟

مطالبی که دیگران پسندیدند:

این هم جالبه: آیا تو فیلسوف زمانه ای؟ فقط نوابغ هوشمندانه ترین جوابو می دن! کیو نجات میدی

تست شخصیت شناسی کمک: از بین 5 گزینه تصویر به کدام کمک می کنید؟ نتایج بسیار جالب هستند!

معمای شناخت ربات: اگر ادعای زبل بودن داری ربات رو در کمتر از 5 ثانیه شناسایی کن!

هوش ریاضی: اگر نابغه حساب و کتاب هستی بگو N مساوی با چند هست؟

چالش بینایی Y ها را در میان X ها پیدا کنید؛ فقط 10 ثانیه زمان دارید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا