;
سرگرمی

اگه شکلات رو بین میوه ها پیدا کردی برای چشمات اسفند دود کن!

تست قدرت بینایی با شکلات برای افرادی است که دید فوق العاده ای دارند. یک شکلات در میان میوه های تصویر پنهان شده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که قبل از 10 ثانیه آن را تشخیص دهید. آیا قادر هستید؟

زندگی ماشینی امروز باعث شده که مغز و چشم نیز به مانند دیگر اعضای عمومی بدن فاقد فعالیت باشد. در چالشی که امروز برای شما تهیه کرده ایم، تعداد زیادی بستنی قیفی به تصویر کشیده است. اما در میان این میوه ها یک شکلات دیده می شود که کاملا استتار شده است. تست قدرت بینایی با شکلات مجله گفتنی را همراهی کنید.

حتمن ببینید: شخصیت شناسی شکل گوش؛ گوشات شکل کدومه؟

تست قدرت بینایی با شکلات

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود. پس تست قدرت بینایی با شکلات بخش سرگرمی مجله گفتنی را نیز انجام دهید.

هر چه باشد مغز ما مثل ماهیچه های بدن مان است و نیاز به تمرین و پرورش دارد تا به درستی کار کند. حل معماها، تست ها، پازل ها و … مغز شما را به فعالیت و تمرین وادار می کند. تمرینات این چنینی مغز شما را از تنبلی نجات می دهد و در آینده می تواند از مشکلاتی همچون فراموشی، حافظه و … جلوگیری کند. به تصویر با دقت نگاه کنید. همه میوه ها را از نظر بگذرانید. آیا می توانید تشخیص دهید شکلات کجاست؟

جالبه: کدوم برگ جفت نداره و تک پره؟ مجردها سریع بگین!

تست قدرت بینایی با شکلات1

.

.

 

خیلی جالبه: چالش هوش: اگر 3=12+1، 10=23+2، ?= 34+3 چند می شود؟.

.

.

.

پاسخ تست قدرت بینایی با شکلات

اگر نتوانستید آبنبات چوبی را بیابید ما آن را علامت زده ایم. تمرکز کردن کار سختی نیست ولی، گاهی به کاری غیرممکن تبدیل می‌شود. مخصوصا زمان‌هایی که با مسائل زیادی روبرو هستیم. نداشتن تمرکز باعث می‌شود نتوانیم کارهایمان را به خوبی و سر موقعی که باید به اتمام برسانیم. اگر یاد بگیریم که در هر زمان، فقط به یک چیز فکر کنیم مطمئنا می‌توانیم کارها را بهتر انجام دهیم و زودتر تمام کنیم.برای پاسخ آماده اید!؟ هنوز وقت دارید به بالا برگردید و خودتان شکلات را بیابید.

جالبه ببین: اگه هوش کارآگاهی داری، سریع بگو که کدوم مرد میتونه یک قاتل روانی باشه!؟

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست قدرت بینایی با شکلات در زیر آمده است. اگر می خواهید ببینید کدام یک است، هنوز فرصت هست. اگر می‌خواهید یک بار دیگر نگاه کنید، اکنون فرصت دارید تا به بالا بروید.

تست قدرت بینایی با شکلات2

برایتان جالب خواهد بود

داستان دانایی بهلول و حال گیری سفیر عثمانی!

کدوم خانوم پرستار نیست و داره ادا و اطوار میاد؟

یه دختر بازیگوش بین فلامینگوها قایم شده اگه گفتی کجا؟

با پیدا کردن کیک توت فرنگی در 5 ثانیه ثابت کن چشمات تیزه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 3 =

دکمه بازگشت به بالا