;
سرگرمی

رفتار زشت یوتیوبر با بی خانمان در لس آنجلس: از شوخی با فقر برای درآمدزایی خسته نشده اید؟؟

انتشار ویدیویی از رفتار یک یوتیوبر با یک فرد بی خانمان در شبکه های اجتماعی خشم بسیاری را برانگیخت و انتقادهای شدیدی را در برداشت. این ویدیو از تریون سلرز، ماه گذشته منتشر شد و دوباره در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود و در واکنش اغلب افرادی که این ویدیو را دیده اند، سلرز را بی رحم و بیمار می دانند.

شاید جالب باشد:حکایت ضرب المثل بز به پای خود میش به پای خود!!!

ماجرای رفتار زشت یوتیوبر با بی خانمان در آمریکا چیست؟

سلرز در این ویدیو با لحنی به ظاهر دلسوزانه به بینندگان خود در مورد میزان بی خانمان ها در لس آنجلس می گوید: «لس آنجلس، کالیفرنیا، سومین جمعیت بی خانمان در ایالات متحده را دارد و امروز وظیفه من این است که مطمئن شوم یک فرد کمتر خیابان ها گرسنگی بکشد.»

او سپس به مردی که در پارکینگ نشسته بود نزدیک شد و نام او و اینکه آیا گرسنه است را پرسید. وقتی مرد نامش را به او گفت و تایید کرد که گرسنه است، سلرز به او پیشنهاد داد که برای او یک وعده غذایی بخرد.

پس از بازگشت با غذا، سلرز شروع به باز کردن بسته بندی غذاها کرد و گفت: «من خودم بی خانمان بودم و می‌خواهم مطمئن شوم که در مسیر درست قرار می‌گیری. شما همیشه می توانید دوباره روی پای خود بایستید».

سپس سلرز با افتخار غذا را می خورد و هنگام رفتن به مرد می بی خانمان می گوید: «واقعاً خوب بود. باشه، مواظب خودت باش، روز خوبی داشته باشی».

سلرز در کپشن به روز شده ویدیوی اصلی، روز دوشنبه نوشت: «از قبل از او پرسیدم که آیا می‌توانیم این ویدیو را بسازیم و او موافقت کرد که در آن حضور داشته باشد. قبل از شروع ضبط، مقداری پول و غذا به او دادم.

در قسمت آخر ویدیوی اصلی، که در فضای مجازی پخش نشد، سلرز با یک وعده غذایی دیگر به همان نقطه بازگشت اما در آن لحظه مرد آنجا را ترک کرده بود. در عوض، او غذا را برای گروه دیگری از مردان در کنار چادرهای کنار جاده برد و به آنها غذا داد. نفر اول گفت: «نه، ما هیچ کدام از این چیزها را نمی خواهیم» اما مرد دیگری غذا را پذیرفت.

در واکنش به ویدیوی این یوتیوبر و کاری که با یک بی خانمان کرده است، یکی از کاربران در توییتر اشاره کرد که در میان انواع خاصی از شخصیت‌های آنلاین، استفاده از افراد بی‌خانمان برای تولید محتوای ویدیوهای شوخی و سایر مطالب مشابه رایج شده است. او نوشت: «آیا از سو استفاده از افراد بی خانمان برای شوخی و تولید محتوا خسته نشده اید؟»

سلرز در پست دیگری با اشاره به جنجال‌های پیرامون این ویدیو گفت: «من تمام دنیا را به خاطر یک ویدیوی ویرایش‌شده عصبانی کرده‌ام» و تعریف واژه طعمه خشم را منتشر کرد.

عجایب و دانستنی های روز دنیا

وب سایت گفتنی هر روز در این ساعت برای شما عزیزان جالب ترین اتفاقاتی که در دنیا رخ داده را نشر می دهد. این اتفاقات می تواند شامل عجیب ترین باورها، بناهای خاص، مردم و کارهای عجیب شان، قوانین کشورها و سایر رسومات و چیزهایی باشد که تا به حال راجع به آن نشنیده اید.

این مطالب هم پیشنهاد می شوند:

آزمون هوش شناخت فرد آینده؛ به نظر شما کدوم فرد از آینده اومده است؟

حکایت حمام بهلول،از سری حکایتهای بهلول دانا

آزمون هوش شناخت خون آشام در کوپه قطار؛ میتونی بگی کدوم یک از افراد داخل کوپه خون آشام می باشد؟

آزمون هوش خانواده واقعی؛ فقط کسایی که حس شناخت خوب و دیدی جزیی نگر دارن میتونن خونواده واقعی را شناسایی کن.

از مجموعه حکایتهای بهلول،حکایتهای بهلول و خلیفه!

فقط افرادی به تیزی چشمان عقاب می تونه در مدت 8 ثانیه 3 تفاوت تصویری ناخدای شجاع رو پیدا کنه؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 1 =

دکمه بازگشت به بالا