سرگرمی

سوال هوش چاه، نابغه های ریاضی بشتابید!

سوال هوش چاه: چارلز در نوجوانی موقع خواب راه می رفت. یک بار از خانه خارج شده و در نزدیک جنگلی به چاه افتاد.

عمق چاه 30 متر بود. او برای بیرون آمدن از دیوار لغزنده با سرعت 3 متر در روز بالا می رفت و شب هنگام که بسیار خسته می شد، 2 متر به پایین سقوط می کرد. اما او به هر حال توانست از آن جا خارج شود. چند روز طول کشید تا چارلز از چاه خارج شد؟

 

آیا هنوز دارید به سوال هوش چاه فکر می کنید؟ ما به شما توصیه می کنیم که تمام حواس خود را در این لحظه متوجه این تست هوش نمایید. اگر می خواهید ذهنی فعال داشته باشید آزمون سرگرمی امروز گفتنی را از دست ندهید. و اگر ناامید شدید نگران نباشید ما جواب را در پایین صفحه برای شما قرار داده ایم.

 

این خیلی عجیبه: تست دردسر بزرگ تو راهه! کی همسر پیرمرد ناقلاست؟!

نتیجه سوال هوش چاه را در پایین صفحه قرار داده ایم. اگر ناامید شدید و یا اگر می خواهید جوابتان را با پاسخ درست تطبیق دهید حتما در انتهای صفحه ببینید.

تصویر سوال هوش چاه

سوال هوش چاه-چند روز طول کشید تا چارلز از چاه خارج شد؟

تست هوش عجیب سخت : خطای تصویری مشکوک که فقط دو درصد افراد می فهمن! چی عجیبه؟!

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ سوال هوش چاه

سوال هوش چاه: نابغه های ریاضی بشتابید!

این سوال هوش را از دست نده: معمای تصویری تقلب: کدام دانش آموز دارد تقلب می کند؟!

پاسخ سوال هوش چاه

چارلز به 28 روز نیاز داشت. او هر 24 ساعت یک متر حرکت می کرد. در 27 روز، او به 29 متر رسید اما در شب 2 متر عقب افتاد (27 متر). در روز بیست و هشتم 3 متر بالا رفت و خارج شد.

معمای تصویری یک جایگزین سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن حداکثر استفاده را ببرند. این شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های بصری، پازل های ویروسی یا منطقی شناخته می شوند. البته همه آن ها به یک اندازه خنده دار هستند.

این تست هم جالبه: سوال هوش تصویری: چه کسی عروس نیست؟

معماهای تصویری به منظور سرگرم کردن مردم ایجاد شده است. آنها به دلیل همه گیری COVID-19 در شبکه های اجتماعی محبوبیت یافتند، زیرا بسیاری از کاربران به اشتیاق برای جلوگیری از سرایت در خانه های مربوطه خود ماندند. آنجا بود که آنها بازی های فکری ویروسی را به عنوان جایگزین های سرگرمی می دیدند. امروزه این چالش ها همه جا هستند. مانند تست بالا که کاربران را گیج کرده و افراد بسیاری در حل آن شکست خوردند.

انواع تست های هوش تصویری در مجله گفتنی وجود دارد که می توانید با آن ها لحظات خوشی برای خود و دیگران بسازید.

لینک های مرتبط:

چه کسی مرده است؟ فقط زرنگ ها می فهمند!

اگر باهوشی بگو اشتباه تصویر چیست؟

سوال هوش فرار از زندان: کدام زندانی مایکل اسکافیلد است و موفق به فرار می شود؟!

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصبت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 10 =

دکمه بازگشت به بالا