;
سرگرمی

معادله چوب کبریت و عدد8؛ هوش ریاضی تون را به چالش بکشین!

معادله چوب کبریت و عدد8: در بازی ذهنی چوب کبریت به شما 10 ثانیه فرصت می دهیم؛ یک چوب کبریت را جا به جا کنید به طوری که حاصل جمع اعداد درست باشد. به عبارتی یک جمع درست بسازید.

آیا شما از آن دسته افرادی هستید که عاشق یک چالش خوب هستید ؟ اگر چنین است، پس این پازل روز برای شما عالی است!

جالبه ببینید: آزمون شناسایی خواهر گمشده؛اگه گفتی کدوم دختر خواهر گمشده سوزان می باشد؟

آدم هایی که معما حل می کنند از قدیم برای ما جذاب بوده اند؛ آن ها همان هایی بودند که در عصر کاغذی، جدول و سودوکو حل می کردند.ولی امروز در دنیای دیجیتال این آدم های باهوش به فضای مجازی کوچ کرده اند.

شاید شما هم جزو همان زرنگ ها هستید. پس این دسته از تست‌های سرگرمی ما را به هیچ وجه از دست ندهید. امروز به جای جداول سودوکو، بخش سرگرمی وب سایت گفتنی متعلق به شماست!

شاید جالب باشد: آزمون پیدا کردن بادبادک قلبی متفاوت؛اگه چشمای تیزی داری در 12 ثانیه بادبادک قلبی متفاوت رو پیدا کن

معادله چوب کبریت و عدد8

برای تکمیل پازل باید از ذهن و خلاقیت خود استفاده کنیم تا چوب کبریت مناسب برای حرکت را با دقت و متفکرانه پیدا کنیم. برای یافتن راه حل، باید به دقت نگاه کنیم و روی کار در حال انجام تمرکز کنیم.

ببینید: آزمون تصویری تفاوت زرافه: آیا می توانید 3 تفاوت را در این تصاویر درمدت 20ثانیه ببینید؟

.

.

.

.

.

شاید جالب باشد: معادله ریاضی قورباغه،بستنی و سیاره؛ میتونی با توجه به تصویر معادله آخرو 8 ثانیه ای حل کنی؟

.

.

.

.

.

حتمن ببینید: حکایت ضرب المثل شتر دیدی؟ندیدی!

این چالشی است که به صبر، تمرکز و کمی حل مسئله نیاز دارد.

آیا توانسته اید در کمتر از 10 ثانیه کدام چوب کبریت را حرکت دهید؟ آماده‌اید! بررسی کنید که آیا معما را حل کرده‌اید؟ پس به پایین صفحه بروید و ببینید.

بیایید ذهن خود را با پازل های چوب کبریت به چالش بکشیم!

ما یک نوع هیجان انگیز از پازل های کلاسیک را پیشنهاد می کنیم ! این بازی شامل جابجایی تعداد معینی از یک چیدمان به منظور رسیدن به یک ترتیب منطقی و درست است که همه آنها در مدت زمان محدودی انجام می شود.

چالش به نظر می رسد؟ البته که دارد! خود را به حد نهایی برسانید، منطق و مهارت های حل مسئله خود را آزمایش کنید و به همه نشان دهید که چه کسی استاد حل معمای چوب کبریت است! آماده شوید و بگذارید پازل ها شروع شوند!

شاید جالب باشد: تست بینایی عدد 2023؛ اگر چشمان تیزبینی دارید،عدد 2023 را در بین اعداد 2032 در 15 ثانیه بیابید.

معادله چوب کبریت و عدد8-پاسخ

آیا از جواب بازی ذهنی چوب کبریت لذت بردید؟ در چند ثانیه موفق شدید آن را حل کنید؟ حتما این چالش را با دیگران نیز به اشتراک بگذارید.

پیشنهاد می شود: تست بینایی شیر متفاوت؛ فقط افراد چشم عقابی و زبل میتونن، تو 10 ثانیه شیر متفاوت را پیدا کنند!

عجیب ترین ویژگی های افراد باهوش

1. از خود انتقاد می‌کنند

افراد باهوش از خودشان انتقاد می‌کنند! همه ما همه‌جا افرادی خودشیفته را می‌بینیم که مرتب دروغ می‌گویند چقدر خوب هستند. با این وضع اگر فردی را ببینیم که انتقادپذیر است و مرتب خودش را نقد می‌کند، نفس راحتی می‌کشیم.

همین‌که فردی به دنبال فخرفروشی و تحت‌تأثیر قراردادن دیگران نیست و پیوسته دنبال عیب‌های خود و اصلاح آنهاست، هوش او را نشان می‌دهد.

شاید جالب باشد: تست شخصیت هدیه: کدام جعبه کادو را انتخاب می کنید؟

۲. ساکت‌اند

از جمله ویژگی افراد باهوش ساکت بودن آنهاست. همه فکر می‌کنند آدم‌های ساکت درون‌گرا هستند و به لحاظ روابط اجتماعی ضعیف عمل می‌کنند. این مسئله همیشه صحیح نیست.

نمی‌توان گفت که همه آدم‌های ساکت باهوش‌اند، اما افراد باهوش سعی می‌کنند اگر موقعیتش فراهم باشد گوشه‌ای ساکت بنشینند. این افراد به حرف‌هایی که زده شده گوش می‌دهند، فکر می‌کنند و خود را برای پاسخ آماده می‌کنند و همیشه سکوت را به گفت‌وگوهای بی‌هدف ترجیح می‌دهند.

همچنین ببینید: تست روانشناسی احساسات: امیدها و ترس های خود را کشف کنید! کدام عنصر تصویر توجه شما را جلب کرد؟

۳. از مشکلاتشان فرار نمی‌کنند

فرد باهوش اجازه نمی‌دهد مشکلات فراوانی که در زندگی‌اش وجود دارند او را شکست بدهند. او پیش از اینکه مشکلاتش از کنترل خارج شوند، آنها را اولویت‌بندی می‌کنند و یکی‌یکی سراغشان می‌روند. اگر شما هم به‌راحتی با مشکلات مواجه می‌شوید، چالش‌های زندگی را با آغوش باز می‌پذیرید، به نظر می‌رسد آدم خیلی باهوشی هستید.

همچنین ببینید: آزمون هوش شناخت گرگینه؛ از بین بچه های خونواده یکیشون گرگینه هست،اگه گفتی کدومشونه؟

۴. دوستان‌ باهوش و خلاقی دارند

دوستانی که در کنار خود دارید همیشه نشان‌دهنده بخشی از شخصیت شما هستند. افرادی که هوش استثنایی دارند دوستانشان را هم از بین افراد خلاق، باهوش، فرهیخته و انتخاب می‌کنند. البته همیشه استثناهایی هم هست، اما اگر ۸۰درصد از آدم‌های زندگی‌تان آدم‌های باهوش و جالبی هستند، احتمالا شما هم جزو افراد باهوش هستید.

آیا بازی های آموزشی مغز می توانند ذهن شما را جوان نگه دارند؟
روانشناسان دریافته‌اند که آموزش شناختی در واقع می‌تواند برای مهارت‌هایی مانند حافظه و حل مسئله بازده داشته باشد. اما دانشمندان هنوز در حال بررسی جزئیات مربوط به بهترین روش تبدیل این آموزش به بازی های مغزی هستند که کارآمد هستند.

مطالب پیشنهادی ما:

تفاوت تصویری مونیکا و سگش،می تونی در 13 ثانیه تفاوت تصویری را پیدا کنی؟

تست شخصیت فرمانده؛ با انتخاب کیک مورد علاقتون می تواند این موضوع را روشن کند .

اگه برق از سرت نمی پره بگو کدوم مسافر میلیاردی پول پارو می کنه؟!!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =

دکمه بازگشت به بالا