;
سرگرمی

تست شخصیت گلدان+ چه کسی گلدان را شکسته؟

شاخه ای از روانشناسی که به شخصیت و تنوع آن در بین افراد می پردازد، روانشناسی شخصیت نامیده می شود . آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا 2 نفر با شخصیت های متفاوت دوستان صمیمی هستند و چرا دو نفر با شخصیت های مشابه دشمنان قسم خورده هستند؟ خوب، این آزمون به سوالاتی از این دست پاسخ می دهد.

اینجا در بخش سرگرمی وبسایت گفتنی، ما یک آزمایش برای شما ایجاد کرده‌ایم. تنها کاری که باید انجام دهید این است که پس از تماشای این تصویر به یک سوال ساده پاسخ دهید: چه کسی گلدان را شکست؟ هیچ سرنخ یا هیچ عنصر قطعی در تصویر وجود ندارد که پاسخ را برای شما آشکار کند. به خاطر داشته باشید که هیچ پاسخ درستی وجود ندارد. با این حال، شما باید یکی را انتخاب کنید و ما به شما خواهیم گفت که در مورد شخصیت شما چه می گوید.

همچنین ببینید: آزمون شناسایی موجود شبه انسان،با شناخت موجود شبه انسان تصویر، تیزبینی خود را محک بزنید!

تست شخصیت شناسی_ تست شخصیت گلدان

چه کسی گلدان را شکست؟ انتخاب شما می تواند چیزهای زیادی در مورد شخصیت شما بگوید
هر کس در زندگی خود تصمیم می گیرد – گاهی اوقات آنها واقعاً اشتباه می کنند و گاهی اوقات فقط کار می کنند. در هر صورت، سرنخ ها، مفروضات و شهود کلیدهای تصمیم گیری هستند. در چند لحظه این عوامل ظرفیت قضاوت و تصمیم گیری شما را مشخص می کند. طبق روانشناسی، هر تصمیمی نشان دهنده تأثیر شخصیت شماست.

این رو هم امتحان کن: آیا فرد شایسته ای هستی؟ اولین چیزی که می بینی چیه؟

کودک A

به نظر می رسد کودک الف بدیهی ترین انتخاب باشد. دیگران از بالا به او نگاه می کنند و او به نشانه پشیمانی از کارهایش سرش را خم کرده است. با این حال، او همچنین ممکن است کسی باشد که هر بار مقصر می شود. او ممکن است قربانی معمولی گروه باشد که هر زمان که هیچ مدرکی وجود نداشته باشد، همه انگشت خود را به سمت آن نشانه می روند.

شاید او در واقع متواضع ترین باشد و اغلب تقصیر را به گردن دیگری می اندازد.

همچنین این امکان وجود دارد که کودک در تصویر به گونه ای نشان داده شده باشد که ما باور کنیم که او مقصر است اما در واقعیت اینطور نیست. اما به هر حال همانطور که قبلاً گفتیم، در اینجا یک پاسخ دقیق وجود ندارد. ما بر اساس این انتخاب به شما درباره شخصیت شما خواهیم گفت.

بر اساس انتخاب خود، به نظر می رسد که به جزئیات دقیق نگاه می کنید و فردی مسئولیت پذیر هستید. شما بسیار مراقب همه چیز و همه افراد اطراف خود هستید. اگر گزینه دیگری را انتخاب کردید، به خواندن ادامه دهید

آرمی های ایرانی بخوانید: تایپ شخصیتی اعضای گروه بی تی اس (BTS): 5 نفر آنها درونگرا هستند!

کودک B

گزینه بعدی دختر B است. او مانند بزرگتر از همه بچه ها به نظر می رسد و احتمالاً وقتی مادرشان مشغول است یا نیست از خواهر و برادرهای کوچکش مراقبت می کند. او طوری به پسر A نگاه می کند که مطمئن می شود مقصر است. این امکان وجود دارد که این لبخند برنده او پس از اینکه او را تبدیل به قربانی کرد، باشد. از سوی دیگر، افرادی هستند که ممکن است فکر کنند او با نگاهی آرامش‌بخش و فهمیده به پسر نگاه می‌کند و بدون قضاوت برای نشان دادن محبت خود لبخند می‌زند.

مکان های رویایی شناسایی شده: جزایری وجود دارد که کاملاً توسط حیوانات تصرف شده است و شما می توانید از آنها دیدن کنید
توصیه شده
مکان های رویایی شناسایی شده: جزایری وجود دارد که کاملاً توسط حیوانات تصرف شده است و شما می توانید از آنها دیدن کنید
اگر این گزینه را انتخاب کردید، شما فردی بسیار وظیفه شناس هستید. شما به درک یک شخص قبل از قضاوت کردن او اعتقاد دارید و به دنبال عدالت هستید اما در دلداری یک فرد نیازمند با عشق کوتاهی نمی کنید. شما از آن دسته افرادی نیستید که دوستان خود را در دردسر رها می کنند. شما مشکل یک شخص را به همراه مشکل خودتان درک می کنید که به شما استدلال منطقی و عقل سلیم حل مسئله می دهد.

اگر دختر B را انتخاب کرده اید، اینها ویژگی هایی هستند که ممکن است به خوبی از آن برخوردار باشید. اگر کودک C را انتخاب کردید چه؟

کودک C

کودک C مخفی ترین از همه آنهاست. او زبان بدن مخفیانه ای دارد: ببینید چگونه دستانش را در جیب خود نگه می دارد، انگار که سعی می کند احساسات خود را پنهان کند. به نظر می رسد که او فکر می کند: “هه! فقط او آنقدر احمق است که این کار را بکند.»

چیزی که کودک C در واقع به آن فکر می کند این است: «آره! من این کار را انجام دادم اما اکنون از این موضوع دور می شوم زیرا همه شما را سرزنش می کنند.
آیا فرزند C را انتخاب کرده اید؟ به خواندن ادامه دهید تا بدانید که این موضوع چه چیزی را در مورد شخصیت شما آشکار می کند.

اگر کودک C را انتخاب کرده اید و فکر می کنید که او احساسات خود را پنهان می کند زیرا شرایط به نفع اوست، پس شما دارای شخصیت یک رهبر هستید. شما می توانید مشکلات ناشی از افراد را تشخیص دهید، نه شرایط. به همین دلیل است که شما همیشه مراقب افراد اطراف خود هستید، اگرچه اغلب آن را نشان نمی دهید. شما به رهبری اعتقاد دارید و به همین دلیل است که تقریباً در مورد هر موضوعی نظرات منحصر به فرد خود را دارید.

اکنون تنها مقصر احتمالی باقی مانده، آخرین و احتمالاً کوچکترین فرد خانواده است. آیا او را به عنوان فردی که گلدان را شکسته انتخاب کرده اید؟

کودک D

کودک D در حالی که پیش بند او را می گیرد به مادرش نزدیک می شود و به ما نشان می دهد که به احتمال زیاد از گلدان شکسته و عواقبی که اگر مقصر باشد می ترسد. او به غیر از مادرش تنها کسی است که به گلدان نگاه می کند. همه به جاهای دیگر نگاه می کنند. دختر کوچک نزدیک مادرش (جلاد) پنهان می شود و سعی می کند از عصبانیت و مجازات او جلوگیری کند.

از نقطه نظر روانشناسی، انتخاب کودک D ثابت می کند که شما فردی مسئولیت پذیر و قابل اعتماد هستید. این یکی از ویژگی هایی است که باعث می شود در هر کاری که در زندگی انجام می دهید موفق باشید. هر روز با حفظ عیوب و کاستی های خود در ذهن خود تلاش می کنید تا فرد بهتری باشید. شما به راحتی به دیگران اعتماد می کنید و به همین دلیل بسیار حساس هستید.

اگر این مقاله را دوست داشتید و فکر می‌کنید برخی از ویژگی‌های شما را با کمک روان‌شناسی با موفقیت پیش‌بینی کرده‌ایم، این مقاله را با دیگران به اشتراک بگذارید. اگر کسی را با همین ویژگی ها می شناسید، دریغ نکنید که با به اشتراک گذاشتن این مقاله  کمی به او کمک می کنید!

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 15 =

دکمه بازگشت به بالا