;
آرایش و زیباییمد و زیبایی

آرایش برای خوش عکس شدن: اگر می خوای خوش عکس باشی اینجوری آرایش کن!

آرایش برای خوش عکس شدن: این روزها شبکه‌های اجتماعی حرف اول را در جهان ارتباطات می‌زنند. مردم با به اشتراک گذاشتن جزئیات زندگی خود با یکدیگر فاصله‌ها را کم کرده‌اند و با این اوصاف دنیای جدیدی در حال شکل گیری است که در این دنیا زیبا بودن و خوش عکس بودن اهمیت بیشتری نسبت به قبل پیدا کرده است.

احتمالا می گویید که فلانی به طور ذاتی خوش عکس است اما نه اشتباه نکنید وقتی کسی خوش عکس است یعنی می داند چگونه خود را در مقابل دوربین بیاراید که زیباتر از همیشه جلوه کند و می داند چه حالتی به چهره اش دهد و چه رنگی بپوشد و چطور آرایش کند تا عکس هایش خوب شود.

از دست ندهید حتما ببینید: از بین بردن چروک پیشانی و دور چشم فقط و فقط با پای مرغ شاید باور نکنید اما راز مردم چین و کره برای از بین بردن چروک

این مشکل خیلی از افراد است!خیلی از افراد واقعا نمی توانند عکس های خودشان را تحمل کنند و احساس می کنند که در عکس ها ، بدترین قیافه و وضعیت ممکن خود را پیدا می کنند. این مشکل در خانم ها بیشتر دیده می شود اما به این معنی نیست که آقایان نخواهند هر چند وقت یکبار عکسی بگیرند که با دیدن آن اعتماد به نفسشان چند برابر شود.

در این مطلب می‌خواهیم ترفندهای آرایشی برای زیباتر دیده شدن در عکس‌ها را به شما آموزش دهیم. چطور آرایش کنیم تا خوش‌ عکس شویم؟ با این بخش از مد و زیبایی در وب سایت گفتنی همراه باشید.

حتما ببینید: لباس مناسب زنان چاق: چطوری خوش استایل تر به نظر برسید؟

آرایش برای خوش عکس شدن:

پودر زدن

آرایش برای خوش عکس شدن: اگر پوست شما چرب و براق باشد به دلیل انعکاس نور ناصافی‌های پوست بیش از حد نمایان شده و تصویر زیبایی نخواهید داشت.

از دست ندهید: پاک کردن آرایش چشم را درست و اصولی انجام دهید تا از چروک دور چشم جلوگیری شود

محو کردن قرمزی پوست

آرایش برای خوش عکس شدن عکس 2: محو کردن قرمزی پوست

آرایش برای خوش عکس شدن: لکه‌های قرمز پوست را با کرم پودر یا کانسیلر بپوشانید، البته در زدن کرم زیاده روی نکنید تا چهره شما طبیعی‌تر به نظر برسد.

ضدآفتاب نزنید

آرایش برای خوش عکس شدن: ضدآفتاب بدون رنگ به دلیل اثر ضد نور در تصاویر باعث سفید شدن غیر عادی چهره می‌شوند. پس بهتر است از این نوع ضدآفتاب موقع عکس گرفتن استفاده نکنید.

پرکردن ابروها

آرایش برای خوش عکس شدن عکس 3: پرکردن ابروها

 

آرایش برای خوش عکس شدن: داشتن ابروهای پررنگ بدون نقاط خالی تاثیر زیادی روی خوش عکس شدن شما دارد. شما می‌توانید با ریمل و مداد، ابروهای خود را کادربندی کنید و برای جلوه زیباتر یک خط کمرنگ سفید زیر ابروها بکشید.

سفید کردن دندان‌ها

آرایش برای خوش عکس شدن: اگر دندان‌های مرتب و سفیدی داشته باشید در همه عکس‌ها زیباتر به نظر خواهید رسید چون لبخند شما بی‌نقص و  دلنشین خواهد شد.

خط لب

آرایش برای خوش عکس شدن عکس 4: خط لب

 

آرایش برای خوش عکس شدن: مشابه ابروها، لب‌ها هم باید کادربندی درستی داشته باشند و برای این کار بهتر است از مداد لب یک درجه تیره‌تر از رنگ طبیعی لب‌ها استفاده کنید اما از محدوده طبیعی لب فراتر نروید.

 گوشه چشم

آرایش برای خوش عکس شدن: گوشه چشم‌ها نقش زیادی در جوان‌تر و باطراوت دیده شدن چهره دارد. حتما در گوشه چشم و کناره بینی از کانسیلر استفاده کنید و گوشه چشم‌ها را با مداد و سایه براق جلوه دارتر کنید.

این مطالب هم جالب هستند:

خطر در کمین افراد زیبا: چرا خوشگلی دردسر داره؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =

دکمه بازگشت به بالا