;
آرایش و زیباییمد و زیبایی

آموزش ساده بادکش صورت برای جوانسازی پوست که رایج شده

آموزش ساده بادکش صورت: جعبه بادکش های مختلفی وجود دارند که می توانید از آن ها استفاده کنید. برخی از فنجان ها از پلاستیک سخت ساخته می شوند در حالی که برخی دیگر نرم و ژل مانند هستند. هر دو می توانند به یک اندازه موثر باشند، بنابراین در نهایت به اولویت شخصی شما بستگی دارد. همیشه باید از دستور العمل روی جعبه پیروی کنید.

دستورالعمل های عمومی این گام ها را پیشنهاد می کنند:

اولین چیزی که در این لیست قرار دارد این است که صورت خود را کاملا با آب ولرم و یک تمیز کننده ارگانیک بشویید. به آرامی آن را خشک کنید، پس از آن. پوسته سازی ملایم با یک سوهان آرام نیز می تواند به بیرون کشیدن چرک ها در منافذ عمیق تر کمک کند.

هنگامی که پوست صورت تمیز می شود، یک نرم کننده را به کار ببرید تا منافذ را ببندید.

بعد از پاک سازی مناسب، لازم است که یک ماساژ صورت را با دستان خود برای آزاد کردن تنش اولیه به خودتان بدهید.

سپس، پوست را با استفاده از چند قطره از هر گونه روغن تسکین دهنده چرب کنید، که به فنجان ها اجازه می دهد تا به راحتی و بدون جدا شدن از پوست به آرامی حرکت کنند.

تنها به اندازه کافی از روغن استفاده کنید که به آسانی بدون لغزنده کردن پوست تان جذب شود، و بعد از آن دستان خود را بشویید تا محکم بر روی فنجان ها تنظیم شود.

یکی از فنجان ها را بین انگشت شست و سبابه خود بگیرید و آن را محکم فشار دهید.

در حالی که هنوز آن را فشار می دهید، آن را به چانه خود و اطراف دهان خود فشار دهید. آن را چند ثانیه نگه دارید قبل از اینکه آن را به سمت یک منطقه جدید حرکت دهید.

بسته به ناحیه صورت که تحت درمان قرار می گیرد، اندازه فنجان را متغییر نگه دارید. از فنجان های کوچک تر برای کار در امتداد چانه، کاسه چشم و بینی و نمونه های بزرگ تر برای گونه های پیشانی و گردنش استفاده کنید.

به حرکت دادن فنجان های مکنده برای پوشش دادن تمام قسمت های مورد نظر خود ادامه دهید. استفاده از حرکت های کوتاه برای حرکت فنجان ها توصیه می شود تا از کشیدگی پوست صورت جلوگیری شود.

اجازه ندهید که فنجان به مدت بیش از چند ثانیه باقی بماند چون کشش متمرکز می تواند منجر به کبودی شود. بهترین استراتژی این است که فنجان های صورت را همیشه در حال حرکت نگه دارید

هنگامی که بادکش انجام دادید، صورت خود را به سرعت تمیز تا منافذ خود را باز کنید از یک تمیز کننده ملایم استفاده کنید، در صورتی که ابتدا روغن بمالید و یا فقط صورت خود را با آب ولرم بشویید. پس از آن پوست خود را خشک کنید.

از آنجایی که بادکش صورت برای آماده سازی جذب تولید بهتر شناخته می شود، می توانید این مزیت را با استفاده از زیبایی روتین و یا محصولات مراقبت از پوست، درست بعد از درمان، بدست آورید.

هشدارها:

اگر زخمهای باز، بریدگی، جوش و یا خال های برآمده را بر روی صورت خود داشته باشید، دقت کنید که فنجان های بادکش را بر روی این موضع ها قرار ندهید .
استفاده از بادکش صورت برای مکش پوست روی شکم یک زن باردار اکیدا ممنوع است.
ممکن است به قرمزی و خارش کمی بعد از آن توجه کنید. این طبیعی است و باید ظرف چند ساعت تسکین یابد.
توصیه می شود مبتدیانی که بادکش صورت انجام می دهند باید آن را کوتاه و اغلب انجام دهند. مهارت های خود را با تمرین بر روی صورت به مدت پنج تا ده دقیقه، دو یا سه بار در هفته تمرین کنید. بادکش بیش از حد و یا نادرست ممکن است پوست را آسیب بزند و یا رگ های خونی را پاره کند.

آموزش ساده بادکش صورت:

فنجان را از وسط چانه به بالاترین نقطه استخوان گونه حرکت دهید
و فنجان را از وسط پیشانی به شقیقه ببرید
فنجان را از لبه بینی به گوشه خارجی چشم (زیر چشم)بکشید.
فنجان را از زیر چانه به گوشه خارجی فک آورد (زیر فک)
با حرکت دادن فنجان های بادکش از استخوان ترقوه به فک روی گردن کار کنید
فنجان ها را از بالای شانه تا نقطه زیر گوش حرکت دهید.

آیا بادکش صورت مشابه همان بادکش بدن است؟

هم بله و هم خیر . اگرچه آن ها براساس همان اصل ترمیم بنا شده اند اما بادکش صورت و بدن متفاوت است .

لیوان های صورت معمولاً کوچک تر و نرم تر هستند و آن ها قبلاً به آرامی پوست را از لایه های عمیق تر صورت جدا می کردند و این باعث افزایش جریان خون به منطقه می شود و پوست را جوان سازی می کند و با گذشت زمان این عمل باعث بهبود چهره و کاهش خطوط و چین و چروک می شود و از طرف دیگر بادکش بدن در درجه اول برای کاهش درد مورد استفاده قرار می گیرد .

تفاوت بادکش صورت و بدن چیست؟

بادکش بدن و صورت به طور عمده یک سان هستند آن ها ماساژ عمیق بافت هستند که تنها استفاده از تکنیک های اجرای آن ها متفاوت است.

تجهیزات: تجهیزات مورد استفاده برای ماساژ صورت سفارشی برای پوست ظریف صورت است در حالی که وسایل بادکش بدن با فنجان های محکم تر مثل شیشه، بامبو و یا سفال ساخته شده .

کبودی : در حالی که بادکش بدن میزان نسبتا بالایی از مکش را صرف می کند که در نقاط ویژه ای از بدن متمرکز است،اما عضلات چهره به تدریج ملایم تر می شوند.

در بدن، کشش متمرکز و طولانی معمولا کبودی ناخوشایندی را ایجاد می کند.

علاوه بر این، این نشانه ها بیشتر در بادکش بدن دیده می شوند چون برای بدن اغلب بادکش گرم استفاده می شود .

برخلاف بادکش بدن، حرکت مداوم فنجان های سیلیکون روی صورت و گردن به این معنی که خطر کمتری برای کبودی وجود دارد

آیا کبودی باقی می ماند ؟

بادکش صورت نباید کبودی ایجاد کند و با این حال ، اگر فنجان بیش از حد طولانی در همان محل باقی بماند ممکن است کبودی ایجاد شود . برخی می گویند تغییر رنگ ممکن است در کمتر از پنج ثانیه رخ دهد ، بنابراین مطمئن شوید که فنجان را در حال حرکت نگه دارید .

تفاوت بین فیشیال طبیعی و بادکش صورت چیست ؟

استفاده از لیوان و مکش صورت واضح ترین تفاوتش است اما ممکن است مزایایش نیز متفاوت باشد. با استفاده از روش بادکش مغناطیسی می توان به افزایش گردش خون و جذب مواد مغذی به سطح صورت پرداخت .

مراقبت های بعد بادکش صورت چیست ؟

برای از بین بردن سموم اضافی ، چربی ها و آب اضافی حتما آب زیادی بنوشید و از کافئین و غذاهای شور دوری کنید و همچنین ، توصیه می شود که برای هر 24 ساعت بعد از هر وعده غذایی دو لیوان آب بنوشید .

اقدامات احتیاطی قبل و بعد از بادکش صورت چه هستند؟

برای تمام مزایا بادکش صورت تنها زمانی مفید است که به درستی و با محدودیت انجام شود.

چه شما این کار را در خانه انجام دهید و یا توسط یک متخصص حرفه ای انجام دهید، جلسات منظم نباید بیش از 2 تا 3 بار در هفته طول بکشد. مکش شدید و مکرر می تواند منجر به پاره کردن فیبرهای کلاژن و مویرگ ها در پوست شود که کبودی را در پی دارد به همین دلیل برای افراد دارای پوست حساس یا نازک معمولا توصیه می شوند.

پیش از اقدام بادکش لازم است که پوست خود را با دنبال کردن سه مرحله اصلی مراقبت پوست، یعنی تمیز کردن، پاک سازی و مرطوب ساختن پوست تقویت کنید.

مراقبت پس از درمان، شامل نوشیدن مقدار کافی آب برای حفظ رطوبت پوست از داخل و افزایش دفع بیشتر سموم است.

یک داروی نیروبخش پوست که می توانیداستفاده کنید چای سبز است که تاثیر نیروبخشی دارد.

در عین حال توصیه می شود که پس از انجام این کار، از مصرف غذاهای چرب و یا غذاهای سنگین خودداری کنید. چنین انتخاب های غذایی ناسالم تنها سموم را به سیستم شما منتقل خواهند کرد . راه دیگر برای درک منافع این روش ورزش کردن است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا