;
آرایش و زیباییمد و زیبایی

دیجیتال بلیدینگ روشی جایگزین؛اگر قصد میکروبلیدینگ ابرو دارید دست نگه دارید!

دیجیتال بلیدینگ: ابرو یکی از معیارهای مهم زیبایی صورت در انسان است اما متأسفانه همه از موهبت ابروی پهن و حالت دار برخوردار نیستند. امروزه روشهای متفاوتی برای آرایش دائم ابرو وجود دارد که شاید حتی اسم آنها به گوشتان نیز نخورده باشد. دیجیتال بلیدینگ در واقع یکی از جدیدترین تکنیک های میکروپیگمنتیشن است که در این بخش از مد و زیبایی درباره آن اطلاعات بیشتری را ارائه خواهیم داد.

دیجیتال بلیدینگ چیست؟

دیجیتال بلیدینگ یکی از ترندهای این روزهای دنیای آرایش و زیبایی است که جایگزین میکروبلدینگ بوده و در آن خبری از عوارض میکروبلدینگ نیست. این روش که توسط آمیا برای اولین بار معرفی گردیده است، با استفاده از دستگاه های آمیا و کارتریج های آن با قطر سوزن نانو انجام می شود و به دلیل ظرافت و دقت بی نظیر نتایجی بسیار طبیعی و زیبا دارد.

دیجیتال بلیدینگ

روش انجام دیجیتال بلیدینگ

در روش دیجیتال بلیدینگ از یک ابزار الکتریکی و دیجیتال دارای یک صفحه کلید دیجیتال برای انجام تنظیمات و یک قلم به نام هندپیس برای کشیدن خطوط هاشور استفاده می شود.این ابزار یک پدال دارد که برای راحتی کار طراحی شده است.

سوزن های این دستگاه بر روی کارتریج های رنگ تعبیه شده و رنگ مورد نظر در این کرتریج ها ریخته می شود و کارتریج روی هندپیس پیچ می شود. هندپیس با یک سیم به صفحه ی دیجیتال و صفحه ی دیجیتال با آداپتور به برق متصل می شود.

سرعت حرکت سوزن هندپیس، میزان نفوذ سوزن در پوست در این دستگاه قابل تنظیم بوده و به همین خاطر و سطح بالای استاندارد بهداشتی آن، این روش از سایر روش ها بهتر است.

شاید بپسندید: بهترین روغن ضدلک که زنان کره ای استفاده می کنند!

دیجیتال بلیدینگ1

دیجیتال بلدینگ چه مزایایی دارد؟

در این روش به راحتی می توان عمق نفوذ سوزن را کنترل کرد تا کاشت رنگدانه در عمق مناسب پوست انجام شود.
در این روش آسیب پوست وجود نداشته زیرا سوزن بیش از حد به پوست نفوذ نمی کند و در صورت نفوذ پوست را پاره نخواهد کرد.
امکان ایجاد اسکار و جای زخم در دیجیتال بلیدینگ وجود ندارد زیرا مکانیسم کاشت رنگ در دیجیتال بلیدینگ با وارد شدن سوزن به پوست است.
نتیجه کار این روش بسیار ظریف و طبیعی مانند تارهای مو خواهد بود، زیرا سوزن های مورد استفاده در دیجیتال بلیدینگ در سایز نانو هستند.

تفاوت دیجیتال بلیدینگ و میکروبلیدینگ

در میکروبلیدینگ که کاملاً سنتی و با دست بوده،عمق نفوذ تیغ با دست کنترل شده و به دلیل خطای انسانی احتمال آسیب پوست وجود دارد اما در دیجیتال بلیدینگ آسیب به بافت پوست وارد نمی شود زیرا نفوذ سوزن با دستگاه کنترل می شود.
در میکروبلیدینگ مقدار زیادی از رنگ کاشته شده هنگام ترمیم زخم های ناشی از تیغ از پوست خارج می شوند و ماندگاری آن حدود 1 تا 6 ماه است اما در تکنیک دیجیتال بلیدینگ ریزش شدید رنگ نخواهیم داشت.
در روش میکروبلیدینگ که در آن با کشیدن یک تیغ مخصوص بر روی پوست تزریق رنگدانه انجام می شود، گاهی جای زخم و اسکار باقی می ماند اما در دیجیتال بلیدینگ، هیچ گونه آسیبی به پوست وارد نشده زیرا رنگدانه با استفاده از دستگاه و سوزن هایی با قطر نانو در پوست کاشته می شود.

دیجیتال بلیدینگ3

ماندگاری دیجیتال بلیدینگ

دیجیتال بلیدینگ ماندگاری بهتری داشته و مدت زمان طولانی تری روی پوست باقی می ماند و غلظت مناسبی از رنگ در پوست باقی مانده که طی 1 تا 2 سال کمرنگ می شود زیرا در روش دیجیتال بلیدینگ کاشت رنگدانه از طریق منافذ ریزی که به وسیله سوزن ایجاد شده انجام می شود و رنگدانه هایی که داخل پوست قرار می گیرند، ریزش نکرده و کم رنگ نمی شوند.

این مطالب هم جالبه:

قطع ریزش مو با روغن نارگیل: این ماسک مو را درست کنید

پرپشت کردن مو با رعایت چند نکته در عرض 3 ماه

بهترین سرمه چشم را در خانه درست کنید اگر می خواهید عینک نزنید!

برجسته کردن لب با این روش ساده در منزل که عالیه!

شامپو نمکی: با شامپو زدن معمولی خداحافظی کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + هفت =

دکمه بازگشت به بالا