;
مد و زیباییآرایش و زیبایی

بهترین فرم ابروی مناسب: چه ابرویی بهم میاد؟

مدل ابروی مناسب فرم صورت: در جایی که فرم دادن به ابروها می تواند ظاهر شما را جوان تر و به روز تر کند و در عرض چند دقیقه شما را شاداب کند، مهم است که بدانید هر مدل ابرویی برای شما مناسب نیست.

مثل همیشه در این بخش از آرایش و زیبایی شما را تحت پوشش قرار داده و یک راهنمای شکل ابرو به شما ارائه کرده ایم که به شما کمک می کند تا بهترین شکل ابرو را با توجه به نوع صورت خود انتخاب کنید.

این مطلب را هم از دست نده: لوازم آرایش دست ساز: اگر پوستت خراب و حساسه برای ترمیم از این مواد استفاده کن!

مدل ابروی مناسب فرم صورت

1. صورت گرد

مدل ابروی مناسب فرم صورت-فرم صورت گرد

مدل ابروی مناسب فرم صورت: افرادی با صورت گرد یا دایره‌ای که کمی به سمت بیرون خمیده هستند، با گونه‌های پهن و چانه‌ای گرد، مطمئناً باید توهمی از تیرگی ایجاد کنند تا چهره‌شان کمتر دایره‌ای به نظر برسد.

در جایی که ابروهای کمانی یا صاف فقط به صورت شما حالت دایره‌ای بیشتری می‌دهد، بهترین ایده این است که به سراغ ابروهای کمی نوک تیز بروید. بلند کردن آن ابروها و اضافه کردن زاویه به آن‌ها به جای قوس، چهره‌تان را بیضی‌تر می‌کند.

به جای یک گرد نگاه کنید و به نظر بلند می شود. ابروهایی با دم کشیده و قوس بلند نرم نه تنها به ایجاد توهم صورت درازتر کمک می کند، بلکه خط فک شما را باریک تر نشان می دهد.

همچنین بخوانید: بهترین ترفندهای رژگونه زدن با توجه به فرم صورت!…

یکی از مواردی که افراد با فرم صورت گرد باید به آن توجه کنند این است که قوس باید به مرکز ابروها نزدیکتر باشد و باید بلندتر شود.

نکته دیگری که باید هنگام مراجعه به جلسه بعدی ابرو خود در نظر داشته باشید این است که ابروهای شما باید قوس بلند شده باشند و به شکل زاویه ای نباشند زیرا این ابروهای تیز لبه های انحنای صورت شما را تحسین نمی کنند.

مدل ابروی مناسب فرم صورت

2. صورت مربعی

مدل ابروی مناسب فرم صورت-فرم صورت مربعمدل ابروی مناسب فرم صورت: خط فک پهن و زاویه‌دار که یکی از قوی‌ترین ویژگی‌های افراد با این تیپ صورت است. این خط فک قوی چیزی است که ما باید روی آن تمرکز کنیم و ابروهای شما راهی برای متعادل کردن این ویژگی قدرتمند فراهم می‌کنند.

هدف اصلی از انتخاب فرم ابرو برای این نوع صورت، متعادل کردن این خط فک زاویه دار است. بهترین فرم ابرو برای این نوع صورت، داشتن دمی بلند با قوس بلند نرم است. مهم است که خطوط ابروها را زاویه دار نگه دارید، یعنی خطوط مستقیم و جلوی زاویه دار با قوس هایی که نزدیک به مرکز ابروها قرار می گیرند.

انجام این کار به جلب توجه به مرکز صورت کمک می کند و آن را باریک تر و طولانی تر نشان می دهد. ابروهای گرد برای این فرم صورت یک نه بزرگ است، زیرا آنها یک ناهماهنگی معمولی هستند که با زوایای صورت شما مناسب نیستند.

همین امر در مورد ابروهای صاف نیز صدق می‌کند زیرا این فرم صورت را کوتاه‌تر و مربع‌تر نشان می‌دهد. برای ایجاد تعادل در ابروهای خود، چیزی که می توانید انتخاب کنید، یک عنصر خمیده شکل قوس زیر ابروها است.

امتحان کنید: از بین بردن جوش صورت و بدن با صابون زردچوبه: این ماده را آماده کنید و عفونت ها را بیرون بکشید!

مدل ابروی مناسب فرم صورت

3. صورت بیضی شکل

مدل ابروی مناسب فرم صورت- صورت بیضی

یک فرم صورت ایده آل که در آن تقریبا هر ابرویی زیبا به نظر می رسد. اگرچه گفته می شود که شکل بیضی شکل ایده آل صورت است، اما هنوز قوانینی وجود دارد که باید هنگام شکل دادن به ابروها برای این فرم صورت در نظر گرفته شود.

یکی از موارد مهمی که فردی با این فرم صورت باید در نظر داشته باشد این است که ابروها نباید بیضی شکل باشند و بنابراین نباید از وسط بلند شوند. خط ابرو برای این فرم صورت باید نرم، گرد و قوس دار باشد تا از ظاهر بسیار تیز و زاویه دار جلوگیری شود.

مدل ابروی مناسب فرم صورت

4. صورت قلب

صورت قلبی

مدل ابروی مناسب فرم صورت: افرادی که صورت قلبی دارند، فک باریک تری به سمت چانه و پیشانی پهن دارند و این پیشانی چیزی است که نیاز به توجه ما دارد تا بتوان توجه را از آن دور کرد. سردرگم؟ اجازه دهید آن را برای شما کمی ساده کنیم.

از آنجایی که افرادی که صورت قلب دارند، پیشانی پهن دارند، هدف این است که پیشانی را کمی باریکتر و چانه را کمتر نوک تیز نشان دهند. برای انجام این کار، فرم ابروی عالی باید کوتاه و با انحنای ملایم باشد. همانطور که آنها به هم نزدیکتر هستند، توجه را به سمت مرکز صورت جلب می کنند و به دستیابی به آن نسبت های تعادل کمک می کنند.

برای این فرم صورت مهم است که ابروها با طول کوتاه به هم نزدیکتر باشند و srch در مرکز قرار گیرد تا توجه به جای آن پیشانی پهن به وسط صورت جلب شود .

مدل ابروی مناسب فرم صورت

5. صورت بلند

صورت بلند و کشیده

مدل ابروی مناسب فرم صورت: شکل باریک و باریک صورت که بیشتر شبیه یک مستطیل عمودی به نظر می رسد. طول صورت بزرگترین اندازه گیری برای افرادی با این فرم صورت است. ابروهای خمیده با قوس کم عمق و دم بلند چیزی است که افراد با این فرم صورت باید آن را انتخاب کنند.

این فرم ابرو کمک می کند تا صورت کمی کوتاه تر و بسیار پهن تر از آنچه هست به نظر برسد.

ابروها برای این فرم صورت باید از هم فاصله داشته باشند، انحنای نرم داشته باشند و نقطه اوج آن باید از مرکز دورتر باشد تا چهره را تکمیل کرده و صورت را کمی کوتاه‌تر نشان دهد. طول اضافه می‌تواند به پهن‌تر کردن شقیقه پیشانی در صورت همراهی با ابروهای کم‌نرم کمک کند

مطالب جالب دیگر:

ترفندهای آرایشی جدید: نکات خفن برای آرایش صورت که عاشقش می شید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا