;
مد و زیباییآرایش و زیبایی

بهترین ترفندهای رژگونه زدن با توجه به فرم صورت!…

آیا رژگونه زدن با توجه به فرم صورت اصول خاصی دارد؟

رژگونه زدن با توجه به فرم صورت: برافروختگی روی گونه، درخشندگی فوری به صورت می بخشد. برخی ممکن است دارای پوستی طبیعی برافروخته باشند در حالی که برخی دیگر ممکن است به استفاده از رژگونه به عنوان بخشی از روتین آرایشی نیاز داشته باشند.

آیا می دانستید که استفاده از رژگونه به روش اشتباه می تواند کل ظاهر را خراب کند؟ همانطور که می دانیم هر شکل و رنگ صورت ممکن است نیاز به مراقبت از پوست و روتین آرایشی متفاوتی داشته باشد، همین امر در مورد رژگونه زدن با توجه به فرم صورت نیز صدق می کند.

این مطلب را هم از دست نده: لوازم آرایش دست ساز: اگر پوستت خراب و حساسه برای ترمیم از این مواد استفاده کن!

ما امروز در بخش مدو زیبایی مجله گفتنی، لیستی دقیق از انواع مختلف صورت و روش صحیح استفاده از رژگونه برای چهره ای درخشان را برای شما آورده ایم. پس تا پایان مقاله همراه ما باشید.

رژگونه زدن با توجه به فرم صورت

صورت گرد

رژگونه زدن با توجه به فرم صورت -صورت گردرژگونه زدن با توجه به فرم صورت: وقتی طول صورت شما برابر با عرض صورت شما باشد، فرم صورت شما گرد است. برای افرادی که صورت‌های گرد دارند، راه ایده‌آل برای استفاده از رژگونه این است که رژگونه را از گوش‌های خود از طریق استخوان گونه‌ها به سمت دهان خود بکشید.

انجام این کار به شما در ایجاد صورت لاغرتر کمک می کند. کمی رژگونه روی چانه خود بزنید تا صورتتان کمی بلندتر به نظر برسد.
از رژگونه با بازتاب زیاد روی صورت خود استفاده نکنید زیرا نور را منعکس می کند و صورت شما را گردتر نشان می دهد. سعی کنید به جای آن یک رژگونه مات انتخاب کنید.

امتحان کنید: از بین بردن جوش صورت و بدن با صابون زردچوبه: این ماده را آماده کنید و عفونت ها را بیرون بکشید!

صورت مستطیلی

رژگونه زدن با توجه به فرم صورت - صورت مستطیلی

رژگونه زدن با توجه به فرم صورت: گفته می شود افرادی که پهنای آنها شبیه پیشانی است دارای صورت مستطیلی هستند. افرادی با این فرم صورت باید سعی کنند از رژگونه زیر استخوان گونه خود استفاده کنند تا مشخص شود. علاوه بر این، این افراد باید روی ترکیب رژگونه با خط موی شما نیز تمرکز کنند.

گفته می‌شود که این ترفند در نرم کردن لبه‌های صورت و ایجاد توهم کاهش زوایای صورت و گردتر به نظر رسیدن آن بسیار موثر است.

شاید جالب باشد: لباس دردسر ساز دختر رهبر کره شمالی که خبرساز شده است!

صورت بیضی شکل
رژگونه زدن با توجه به فرم صورت -صورت بیضی

رژگونه زدن با توجه به فرم صورت: هنگامی که پیشانی شما کمی پهن تر از چانه است و استخوان گونه برجسته ترین قسمت صورت است، در این صورت صورت بیضی شکل در نظر گرفته می شود. ایده در اینجا این است که برجسته ترین قسمت صورت که استخوان گونه است را برجسته کنید.

برای انجام تمام کاری که باید انجام دهید این است که رنگ را دقیقاً بالای استخوان قرار دهید نه اینکه آن را در توخالی زیرین ترکیب کنید. انجام این کار به شما کمک می کند تا ظاهری برافروخته داشته باشید و در عین حال یک اثر لیفتینگ برای صورت خود ایجاد کنید.

همچنین جالب است: از بین بردن جای جوش با سفیده تخم مرغ با روشی ساده که تعجب می کنید!

صورت قلب

رژگونه زدن با توجه به فرم صورت - صورت قلبی

رژگونه زدن با توجه به فرم صورت: شکل صورت که با پیشانی پهن شروع می شود و با پایین آمدن تا چانه باریک می شود. افراد با این فرم صورت، گونه های بلندی دارند، زیرا با پایین آمدن باریک تر می شوند.با این شکل صورت، هدف اصلی نرم کردن لبه های نوک صورت است. انجام این کار باعث می شود بیشتر شبیه بیضی به نظر برسد.

برای نرم کردن نواحی نوک تیز این نوع صورت، رژگونه را روی گوشه های بیرونی استخوان گونه بزنید. در حالی که از لبه استخوان گونه خود شروع می کنید، آن را به سمت بالا به سمت گوشه بیرونی چشم خود ببرید.

مقداری از رژگونه بردارید و آن را روی شقیقه‌های پیشانی‌تان بمالید، از خط مو به سمت مرکز پیشانی‌تان شروع کنید تا لبه‌های تیز را نرم کرده و عرض پیشانی را با چانه متعادل کنید .

صورت کشیده
رژگونه زدن با توجه به فرم صورت - صورت کشیده

رژگونه زدن با توجه به فرم صورت: شکل صورت کشیده که در جایی بین صورت بیضی و مستطیل قرار دارد، مستطیلی شکل صورت است که عرض پیشانی، استخوان گونه و چانه کم و بیش شبیه به یکدیگر است.

هدف اصلی در اینجا کاهش پهنای صورت و لاغرتر نشان دادن آن است.

برای انجام این کار، کاری که می توانید انجام دهید این است که رژگونه را روی نقطه ای درست زیر گوشه بیرونی چشم در جهت استخوان گونه بمالید. این نه تنها به ایجاد توهم لاغرتر برای صورت شما کمک می کند، بلکه باعث می شود که ظاهر شما کوتاه اما کوتاه به نظر برسد.

مطالب جالب دیگر برای خواندن:

ترفندهای آرایشی جدید: نکات خفن برای آرایش صورت که عاشقش می شید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =

دکمه بازگشت به بالا