;
رابطه و ازدواجسبک زندگی

انتظارات نابجای شوهر از زن: به این ۸ خواسته شوهر تان نه بگویید!

انتظارات نابجای شوهر از زن: زمانی که شما با فردی ازدواج می کنید هر دو انتظارات خاصی را از یکدیگر دارید که بسیاری از آنها تحت تأثیر تجربیات گذشته هستند. این تأثیرات ممکن است نحوه تعامل و برخورد والدین شما و سایرافراد در دوران جوانی باشد. اما همیشه این انتظارات درست نیست و نباید به آن ها پاسخ مثبت داد، زیرا ممکن است تاثیرات بسیار مخرب بر زندگی مشترک بگذارد. در بخش رابطه و ازدواج به بررسی این انتظارات پرداخته شده است.

۱.دادن دسترسی نامحدود به منابع مالی

انتظارات نابجای شوهر از زن، همسرتان برای تامین هزینه های زندگی مجلل نباید به شما متکی باشند. آنها باید برای خود پس انداز داشته باشند و بتوانند از خود مراقبت کنند و فقط از شما انتظار نداشته باشند که تمام حقوق و درآمد خود را با آنها تقسیم کنید.

دادن دسترسی نامحدود به منابع مالی

۲.مسئولیت در قبال تمام گفتار و اعمال همسر

انتظارات نابجای شوهر از زن، شما می توانید هر زمان که شریک زندگی تان در تنگنا قرار دارد، در کنار او باشید اما نباید تمام مشکلات آنها را به عهده بگیرید. شما می توانید از آنها دفاع کنید و همچنین به آنها اجازه دهید تا مسئولیت اعمال و رفتار خودشان را به عهده بگیرند.

۳.رها کردن نزدیکترین دوستان و خانواده

انتظارات نابجای شوهر از زن، شما نباید افراد مهم زندگی خود را به خاطر ازدواج و همسرتان رها کنید. شریک زندگی تان باید مایل باشد که این افراد را در زندگی خود بپذیرد.

طرز تهیه کتلت آبدار کبابی به شیوه ای آسان که یاد کتلت های مامان پز میفتی!

61-1

 

۴.به خطر انداختن اصول و اعتقادات

اگر اصول خود را زیرپا بگذارید، آنگاه به یک انسان بی ستون تبدیل می شوید که مستعد هر تغییر و شکستی است. شریک زندگی تان باید بپذیرد که هرگز در مورد اصول و اعتقادات اصلی خود مصالحه نمی کنید.

۴.خواندن ذهن آنها

انتظارات نابجای شوهر از زن، آنها نمی توانند از شما انتظار داشته باشند که ذهن شان را بخوانید و باید بدانند که اگر چیزی از شما می خواهند، باید آن را آشکارا و صادقانه بیان کنند و نمی توانند این توقع را داشته باشند که اگر نیازهای خود را با شما در میان نمی گذارند، خودتان پی به آن ببرید.

0

۵.بیان موضع در مورد فرزند آوری

انتظارات نابجای شوهر از زن، اگر واقعا با بچه دار شدن راحت نیستید، نباید شما را مجبور به این کار کنند پس قبل از ازدواج باید با شریک زندگی خود در مورد فرزند آوری صحبت کنید.

۶.تحمل رفتار وحشتناک

انتظارات نابجای شوهر از زن، هرگز نباید رفتار وحشتناکی را از سوی هیچ فردی تحمل کنید چه رسد به اینکه آن فرد همسرتان باشد.

86

 

۷.صحبت در مورد رازها

بگذارید همه چیز در زمان خودش ظاهر شود. اگر با صحبت کردن در مورد چیزی خاص راحت نیستید، شریک زندگی تان نباید کنجکاو به دانستن آن باشد.

۸.اطاعت کورکورانه

انتظارات نابجای شوهر از زن، اگرچه عاشق یکدیگر هستید اما به این معنی نیست که باید به طور خودکار در مورد همه چیز توافق کنید و کورکورانه از هرچیزی همسرتان می خواهد، اطاعت کنید.

بیشتر بخوانید

بلاتکلیفی دختر در رابطه دوستی (دوست پسرم تکلیف منو روشن نمیکنه)

پیشگویی طلاق: 9 مورد غیرمنتظره که نشان می دهد یک ازدواج طولانی نخواهد بود!

5 راهکار جالب برای شروع رابطه عاشقانه و سالم

5 راهکار پیش بینی طلاق؛ چگونه بفهمیم که یک ازدواج به طلاق ختم می شود؟

ترفندهای دلبری: چطوری بعد از دعوا با عشقم آشتی کنم؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 1 =

دکمه بازگشت به بالا