;
رابطه و ازدواجسبک زندگی

قابل توجه خانم های متاهل: تو این 2 موقعیت حواست به شوهرت باشه

توجه به همسر؛ شامل ترفندهایی است که در رفتار و برخوردهای خود داریم. رفتار ما اصلی ترین راه انتقال علاقه و محبت نسبت به همسرمان است پس نمی توانیم اثرگذاری آن را نادیده بگیریم از این رو اهمیت دادن به نحوه برخورد و شیوه رفتاری با همسرمان، می تواند عاملی در جذب همسر و چه بسا موفقیت در زندگی مشترک باشد.

از آن جایی که خانم ها بیشتر از آقایان به کسب اطلاعات در این زمینه توجه می کنند، نکات عنوان شده در بخش سبک زندگی از سری مطالب رابطه و ازدواج برای خانم ها در نظر گرفته شده است و خواهیم گفت که شما خانم عزیز، در چه موقعیت هایی باید حواستون به همسرتان باشد که احیانا پیش از این نمی دانستید. البته به دلیل اینکه امروزه اکثر خانم ها شاغل هستند، نکات عنوان شده برای آقایان نیز کاربردی خواهد بود. با مجله گفتنی همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تحقیقات علمی: مردان زنان بدون آرایش دوست دارند یا با آرایش؟

 توجه به همسر؛ زمان رفتن همسر از خانه به محل کار

بدرقه همسر از منزل

یک بدرقه خوب و صمیمیانه، مطمئنا روز خوبی را برای همسرتان خواهد ساخت پس اگر تا بحال با یک خداحافظی ساده از داخل اتاقتان با او، این کار را انجام میدادید از این پس بهتر است او را تا نزدیک در همراهی کرده و با لبخند و محبت او را راهی کنید. یقین داشته باشید، همین رفتار ظاهرا ساده و به قول برخی کلیشه ای می تواند شما را محبوب قلب همسرتان سازد و او تا زمانی که به خانه بازگردد، چهره مهربان شما را که برای دست تکان می داد را فراموش نخواهد کرد.

بیشتر بخوانید: روشهای مخ زدن علمی: عشوه هایی که طرف مقابل رو شل می کنه

 توجه به همسر؛ زمان بازگشت همسر از محل کار به منزل

بازگشت همسر به منزل

همسرتان پس از پشت سرگذاشتن یک روز کاری شلوغ و تحمل انواع فشارهای روحی روانی مرتبط به مسائل اقتصادی و… به خانه باز می گردد و شما بهترین کسی هستید که می تواند او را از زیر تمام این فشار رها سازد. نیاز نیست کار چندان دشواری انجام دهید، در همین حد که با یک لبخند و نگاهی مهربان از او استقبال کنید، خستگی را از تن او برطرف کرده اید. اینگونه رفتار های محبت آمیز ساده، اثراتی بزرگ در ایجاد محبت بین زن و شوهر دارند که نمی توان آنها را نادیده گرفت.

این مطلب هم کاربردیه: 6 روش جلوگیری از بخار گرفتن آینه حمام و دستشویی

علاوه بر ایجاد محبت، فراموش نکنید که وقتی شما با هسمرتان مهربان برخورد می کنید، فرزندتان نیز به طبع این رفتار شما خود را موظف به احترام و مهربانی با والدینش می بیند و زنجیره وار، احترام و مهربانی در خانواده شما نمایان خواهد شد.

 

این مطالب هم جالبه:

ذکر جادویی حل مشکلات: برکت و گشایش در زندگی!

دمی گوجه با ترفند مخصوص که حسابی خوشمزه میشه

ترفندهای جمع کردن مو از روی موکت و فرش با ۹ روش ساده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − یک =

دکمه بازگشت به بالا