;
سبک زندگیرابطه و ازدواج

چگونه بفهمم شوهرم دیگر مرا نمی خواهد؟ نشانه های عدم علاقه مردان

از نشانه های عدم علاقه در مردان این است که بعد از مدتی زندگی در کنار همسرتان ممکن است متوجه تغییراتی در رابطه خود شوید و حتی به احساسات او نسبت به خود تردید پیدا کنید.حقیقت امر این این است که هیچ رابطه ای مانند روزهای اول آتشین و پرهیجان باقی نمی ماند اما در این میان برخی نشانه ها می تواند مانند زنگ خطری باشد که دانستن آن برای هر زنی ضروری است.

ممکن است از خود بپرسید چگونه بفهمم شوهرم دیگر مرا نمی خواهد؟ ایا هر نشانه ای به معنای عدم علاقه اوست؟ ما در ادامه به چند مورد از مهم ترین نشانه های هشدار دهنده اشاره می کنیم که می گوید مرد شما دارد علاقه خود را نسبت به زندگی با شما از دست می دهد. وقتی نشانه ها را کنار هم می گذارید، تصویر زیبایی ایجاد نمی کنند و به نظر می رسد که در یک ازدواج بدون عشق گرفتار شده اید،با مجله گفتنی همراه باشید.

حتما نگاه کنید: جذب غیر مستقیم مردان: فوت و فن های جذب پسران را یاد بگیرید!

اگر این سوالات در ذهن شما هر لحظه می گذرد بسیار مواظب باشید و سعی کنید که آرامش خود را حفظ کنید و مطالب زیر را مطالعه کنید و اگر با توضیحات پایین تشابهاتی مشاهده کردین و نگران رابطه خود بودید با کارشناس مشورت کنید.

حتما ببینید: شخصیت شناسی مردان از روی لباس، از این به بعد مردان را بشناسید

نشانه های عدم علاقه مردان

نشانه های عدم علاقه مردان: چگونه بفهمم شوهرم دیگر مرا نمی خواهد؟

_ او به آنچه شما باید بگویید گوش نمی دهد.

ارتباط یکی از برجسته ترین نشانه هایی است که نشان می دهد چیزی خاموش است.  از نشانه های عدم علاقه مردان این است که شوهرتان دیگر تمایلی به صحبت با شما ندارد؛ البته برخی از مردان در واقع ساکت‌تر از بسیاری از مردان هستند، اما شما در طول سال‌ها الگوی آن را می‌دیدید. او شوهر شماست؛ بنابراین، شما باید مبنایی برای رفتار او داشته باشید. اما گوش دادن چیز دیگری است، اگر شوهر شما تمایلی به گوش دادن ندارد، یا با مشکلاتی مواجه است یا نباید به اندازه کافی برای دانستن آنچه در ذهن دارید اهمیت دهد. شما دو نفر باید به نوبت صحبت کنید و گوش دهید تا یک ارتباط عاطفی ایجاد کنید. عشق واقعی راهی برای گفتگو خواهد ساخت. عشق رمانتیک فقط گل و آب نبات نیست. این نیز در مورد صمیمیت، از طریق گفتگو است.

اگر هنوز شوهر ندارین این مطلبو بخونید 🙂 شوهر خوب: چرا نمی توانم مرد خوب پیدا کنم؟!

این مطلب هم جالب است بخوانید : آیا نشانه های طلاق عاطفی در زندگی مشترک را می دانید؟

_ از دیگر نشانه های عدم علاقه مردان: دیگر مهربان نیست.

مردم به طرق مختلف ابراز محبت می کنند. به عنوان مثال، برخی افراد بیانگرتر از دیگران هستند. ارتباط فیزیکی برای رابطه آنها بسیار مهم است .برخی افراد وقتی احساس محبت بیشتری می کنند، سخاوتمندانه تعریف می کنند. با این حال، عده ای فقط سرشان را تکان می دهند یا لبخندی کوچک می زنند تا نشان دهند آنچه را که می بینند دوست دارند. اما اگر به نظر می رسد که این نشانه ها در حال کم رنگ تر شدن هستند و به طور مثال مرد شما دیگر مثل سابق به شما ابراز محبت نمی کند و کلافه و عصبی است باید این را به عنوان نشانه ای از عدم علاقه قلمداد کرد. البته گاهی اوقات به دلیل فشار کاری و خستگی این نوع واکنش ها طبیعی است یا برخی از مردها در بروز احساسات خود مشکل دارند یا مغرور هستند. اما اگر این حالات در گذشته هرگز وجود نداشته و حالا به طور مداوم دارد تکرار می شود می تواند نشانه منفی باشد.

همچنین بخوانید : نشانه های عاشق شدن در مردان محافظه کار : با پسرهای مغرور چطور رفتار کنیم؟

_ او صمیمیت نمی خواهد.

مرد شما دیگر علاقه ای به صمیمی شدن ندارد. او حتی دیگر شما را به رستوران یا پارک برای تفریح نمی برد. ممکن است تمایل داشته باشید که پیشنهاد رابطه جنسی بدهید، اما اغلب جلوی خود را می گیرید زیرا از آنچه او می گوید می ترسید. شاید شما سعی کرده اید و یک “نه” دریافت کرده اید، و فقط نمی خواهید دوباره امتحان کنید.دیگر هیچ اقدامی در زیر برگه ها وجود ندارد. وقتی رابطه عاشقانه دیگر وجود ندارد، سخت است که خود را در خلق و خوی قرار دهید. شما نمی توانید باور کنید که مردی با میل جنسی سالم به طور ناگهانی از تلاش برای صمیمیت فیزیکی دست بکشد. زوج های مختلف تنظیمات متفاوتی دارند.

حتما ببین: بازگشت به رابطه قبلی: چطوری به رابطه ای که تمام شده برگردم؟

اگر ازدواج شما همیشه پرشور و با یک زندگی جنسی فعال بوده است، چیزی باید باعث تغییر ناگهانی – یا حتی تدریجی – شده باشد. ازدواج بدون جنسیت یک علامت هشدار دهنده است.

اگر هر دوی شما از نظر جسمی سالم و توانا باشید، طبیعی نیست. اگر ربطی به تغییر در سلامت روحی و جسمی او ندارد، جای بررسی دارد. آیا او باید درگیر تقلب فیزیکی باشد؟ فقدان صمیمیت نه تنها در اتاق خواب مورد توجه قرار می گیرد، بلکه می توان آن را در روشی مشاهده کرد که او به طور کلی داستان را به اشتراک نمی گذارد.

از دست دادن صمیمیت عاطفی از دست دادن تقریباً هر چیز دیگری است. جادو از بین رفته است. با شوهری که از نظر عاطفی در دسترس نیست، فقط یک پوسته توخالی دارید. مردی که سال ها پیش با او آشنا شدید، دیگر آنجا نیست.اما او چقدر دور شده است؟

شاید جالب باشد: ازدواج با مردان بتا: قابل توجه خانم ها با مردان بتا ازدواج کنید و خوشتیپ ها و قدبلندها را رد کنید!

_ برنامه های او شامل شما نمی شود.

شوهر شما هنوز دوست دارد برنامه ریزی کند – نه با شما. این یک نشانه بد است، به خصوص برای شما. او اغلب با دوستانش بیرون است یا حتی به دیدن اقوامش می رود. اگر قبلاً به دعوت شدن به این رویدادها “نه” بگویید، باز هم دلیلی برای دست کشیدن از تلاش او نیست، به خصوص اگر می خواهد شما آنجا باشید. در ازدواج، زوج های خوشبخت باید با هم برنامه ریزی کنند. در حالی که مجبور نیستید همیشه با هم باشید، شوهرتان باید حداقل برنامه هایش را به شما بگوید. یک زوج متاهل قول داده اند که مثل هم رفتار کنند.

جالب و خواندنی: چت عاشقانه: این ایموجی ها در چت های عاشقانه نشانه خوبی نیستند، آن ها بشناسید!

_او بیشتر از نقاط قوت شما متوجه عیوب شما می شود.

زوج های متاهل دعوا می کنند. با این حال، آنها باید به جای کشف هر چیز دیگری، روی اشتباهی که در دست دارند تمرکز کنند. با این حال، اگر او نتواند هیچ یک از نکات مثبت شما را به اندازه کافی برای تعریف و تمجید از شما بیابد، اما سریعاً از هر اشتباهی می پرد، ازدواج شما با مشکل مواجه می شود. این رفتار نشانه خوبی است که او دیگر عاشق شما نیست. یک مرد عاشق سعی می کند عیب هایی را که می بیند توجیه کند. نادیده گرفتن برخی از آنها چالش برانگیز است، اما او همچنان راهی برای تمرکز بر نقاط قوت و ارزش های شما پیدا خواهد کرد.

همچنین بخوانید: کاریزماتیک ترین ماه ها: کدوم ماه ها برای ریاست ساخته شدن و حرفشون برش داره؟؟

_او در اطراف شما خیلی خوشحال به نظر نمی رسد.

اگر او خوشحال نیست، پس شاید او در حالت افسردگی است. برخی از مردان ممکن است مشکلات خود را از همسر خود پنهان کنند، زیرا نمی خواهند آنها را بیش از حد سنگین کنند. با این حال، اگر شوهر شما به اندازه کافی از افراد دیگر خوشحال به نظر برسد، وضعیت متفاوت است. وقتی او از جمع دوستانش خارج می شود و در نهایت با شماست، اما با اکراه، می توانید این تغییر را متوجه شوید. او خوشحال نیست. او در برخورد با شما نیمه دل است. این مثل دوست پسری نیست که به شما محبت می کرد. این زندگی عاشقانه ای نبود که شما تصور می کردید.

همچنین بخوانید: اسموتی خرما: سه نوع معجون خوشمزه فوری برای روزه داران و ورزشکاران

_نشانه های عدم علاقه مردان: او به شما بی احترامی می کند.

نشانه های عدم علاقه مردان - بی احترامی مردان

بی احترامی از جهات مختلفی بروز می کند. لازم نیست شوهرتان سر شما فریاد بزند یا شما را مسخره کند. گاهی اوقات، ممکن است محتاطانه تر باشد اما کمتر آسیب رسان نباشد. برای مثال ممکن است به شما نگوید که در زندگی او چه می گذرد. او هر وقت بخواهد برای چه مدتی که بخواهد بدون اینکه از قبل به شما اطلاع دهد به مکان هایی می رود. او همچنین ممکن است به طور مداوم در مقابل چهره شما با خانواده و دوستانش چیزهای بدی درباره شما بگوید.

با این کار، شوهرتان نشان می‌دهد که برایش اهمیتی نمی‌دهد که شما آسیب ببینید یا خجالت بکشید. ممکن است به نظر برسد که دارید برای او بهانه می‌تراشید – اما آیا فکر می‌کنید که او دچار آسیب‌های دوران کودکی شده است؟ آیا او به دلیل رفتار افتضاح خود نزد یک درمانگر رفته است؟ زوج درمانی ممکن است به هر دوی شما کمک کند موقعیتی را که در آن قرار دارید درک کنید.

شاید جالب باشد: 7 حرف های ممنوعه: برای فرار از بدبختی اینا رو به بقیه نگو!

_ تاریخ ها و مناسبت های مهم را فراموش می کند.

فراموشکار بودن یک چیز است – اما فراموش کردن تاریخ های مهم چیز دیگری است. اگر سالگردها و تولدها را فراموش کند، مشکلی پیش آمده است. او ممکن است در تمام طول این مدت چنین بوده باشد، که این سوال را به وجود می آورد: «آیا او همیشه اینقدر بی توجه بوده است؟ آیا او همیشه تو را دوست نداشته است؟» فردی که عاشق است تمام جزئیات مهم را به خاطر می آورد. تنها دلیلی که آنها فراموش می کنند این است که استرس زیادی دارد یا مشکلات سلامتی دارد.

_درباره آینده شما با شما صحبت نمی کند.

اگر شوهرتان با شما رویا پردازی نمی کند، ممکن است آنقدر مشتاق نباشد که آینده اش را با شما بگذراند.این نشانه های عدم علاقه مردان به شمار می آید که بین آنچه شما تصور می کنید و آنچه او تصور می کند، گسست وجود دارد. او دیگر برای آینده برنامه‌ریزی نمی‌کند، زیرا می‌داند که رابطه شما قبلاً خراب شده است، خواه شما آگاه باشید یا نه. دریابید که آیا مشاوره ازدواج همچنان می‌تواند به شما دو نفر کمک کند یا اینکه زمان آن فرا رسیده است که استراحت کنید.

نشانه های عدم علاقه مردان - حرف نزدن

_ در مورد شما بد صحبت می کند.

مهم نیست چقدر از دست همسرتان عصبانی هستید، همیشه از گفتن هر اشتباهی در مورد او تردید دارید، شما می ترسید که دیگران شروع به دید منفی دیگری از شما کنند که بازگشت به او و قضاوت نشدن سخت باشد. کسی که هنوز رفتار منفی همسرش را پنهان نگه می دارد، همچنان به بهتر شدن امیدوار است،در غیر این صورت، او از قبل آماده است تا همه چیز به هم بریزد.

همچنین بخوانید: ماجرای طلاق عجیب: آقا داماد با دیدن این صحنه عروسی خود را به هم زد!

_ او از نظر فیزیکی و عاطفی در دسترس نیست.

در بیماری و سلامتی، تا زمانی که مرگ ما را از هم جدا کند. شما انتظار دارید که شریک زندگی شما در کنار شما باشد، مهم نیست که چه باشد. صمیمیت جسمانی فقط شهوت و میل نیست. این یک ارتباط و یک وسیله ارتباطی است. اگر صمیمیت فیزیکی کاملاً وجود نداشته باشد، شوهر شما دیگر نمی خواهد تلاش کند، شاید او دیگر نتواند تظاهر کند زیرا این عمل بیشتر شبیه یک کار طاقت فرسا شده است. علاوه بر این، او ممکن است در جای دیگری اقداماتی انجام دهد.

بنابراین، وقتی به خانه نزد شما می رود، از قبل خسته و سیر است؛ بدتر از آن، او می تواند آن را در سطح بالاتری قرار دهد؛ او ممکن است حتی حمایت عاطفی خود را نیز پس گرفته باشد؛به زودی، نسخه های تلخی از هم خانه ها را پیدا می کنید، او به خانه می رود، غذا می خورد، می خوابد و بیدار می شود تا دوباره سر کار برود، شما مکالمه ندارید و مکان ساکت شده است، اگر بچه‌ها وجود داشته باشند، همه چت‌ها فقط حول محور بچه‌ها می‌چرخند، آنها به جای بسته های شادی تبدیل به راه نجات شده اند.

نتیجه گیری…..

یکی دو مورد از نشانه ها ممکن است لزوماً به این معنی نباشد که شوهرتان عاشق شما نیست. چون حتی در یک ازدواج سالم هم گاهی تنش ها یا کسالت هایی پیش می آید، اما اگر تعداد زیادی از این نشانه ها را تجربه می کنید یعنی یک جای کار می لنگد و بهتر است به تراپیست و روان درمانگر مراجعه کنید.

 

مطالب مرتبط که جالب است بخوانید :

آنفالو شدن توسط عشقتان: وقتی کسی شما را آنفالو می کند چه معنایی دارد؟

چگونه یک زن دوست داشتنی باشم؟ 9 ویژگی که مردان به دنبال آن هستند!

زنگ خطر خیانت: این نشانه ها می گوید عشقتان ممکن است به شما خیانت کند!

کم شدن میل جنسی و اختلال میل + برای درمان اختلال میل چه کار کنیم؟

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =

دکمه بازگشت به بالا