;
سبک زندگیمهارت های زندگی

نشانه های اعتماد به نفس پایین: 5 چیزی که فقط افراد دارای اعتماد به نفس پایین در شبکه های اجتماعی پست می کنند

آیا می توان نشانه های اعتماد به نفس پایین را از طریق شبکه های اجتماعی افراد هم تشخیص داد؟ اکنون تقریباً همه افراد در شبکه های اجتماعی حساب دارند، اما تعداد کمی از آنها به این فکر می کنند که چه چیزی ارزش دارد و چه چیزی نباید در آنجا منتشر شود.

برخی از ویژگی ها هستند که باعث می شود غیرجذاب یا حتی آزاردهنده به نظر برسیم. این امر به خصوص با پررنگ شدن شبکه های اجتماعی اهمیت فراوانی پیدا کرده است. امروزه بسیاری از ما برای شناخت افراد، به سراغ شبکه های اجتماعی آن ها می رویم. پس خیلی مهم است که از خود تصویری منفی ارائه ندهیم.

به عنوان مثال، 5 موردی که در زیر مورد بحث قرار می‌دهیم، نشان‌دهنده شک به خود، میل به برجسته شدن و نشانه های اعتماد به نفس پایین است. ما مطمئن هستیم که قطعا چند عکس از این دست در آرشیو شما وجود خواهد داشت.

حتما ببینید: چگونه دوست داشتنی و جذاب باشیم؟

حتما ببینید: شخصیت شناسی مردان از روی لباس، از این به بعد مردان را بشناسید

عکس های دارای برچسب جغرافیایی

نشانه های اعتماد به نفس پایین- تگ کردن لوکیشن

شما به شدت نگران این هستید که دیگران، از جمله فالوورهای شما، در مورد شما چه فکری می کنند. بنابراین، شما تمام تلاش خود را می کنید تا به دیگران ثابت کنید که زندگی فعال، پر حادثه، پر از تنوع و ماجراجویی دارید.

بنابراین به موزه رفتید، اینجا به شهر دیگری رفتید و اینجا با دوستان خود برای کباب کردن هستید. همه اینها عالی است، اما اجازه دهید یک راز را به اشتراک بگذاریم: افراد کمی به موقعیت مکانی شما اهمیت می دهند. بنابراین، به هیچ وجه نیازی به برچسب گذاری جغرافیایی هر عکس و گفتن جایی که در نظرات بودید وجود ندارد.

حتمن اینم ببین: آزمون شناخت آدم راستگو: اگه تیزی کدوم دارن راستشو می گن؟!

عکس از باشگاه

باشگاه ورزشی

این هم یکی دیگر از نشانه های اعتماد به نفس پایین است. شما همیشه به همین دلیل عکس ها و فیلم های باشگاه را ارسال می کنید. اگر همه ندانند که شما ورزش می کنید چه؟

ما شما را غافلگیر خواهیم کرد، اما در واقع افراد زیادی به باشگاه می روند! خیلی خوب است که چنین علاقه ای دارید، اما نباید زیاد در مورد آن صحبت کنید. افرادی که واقعاً به شما اهمیت می دهند اهمیتی نمی دهند که ورزش کنید یا نه.

عکس غذا

پست کردن غذا در اینستاگرام

افرادی که دائماً عکس های صبحانه، ناهار و شام را به اشتراک می گذارند، رویای هر روانشناس است. تلاش برای اینکه به مشترکین خود ثابت کنید که می توانید در مکان های خوب غذا بخورید و هزینه یک ساندویچ خاویار قرمز را بخرید، از نشانه های اعتماد به نفس پایین است.

استثناء بلاگرهای مواد غذایی هستند که نمایه های آنها کاملاً به غذا و هر چیزی که مربوط به آن است اختصاص دارد. عکس های شما واقعا زیبا و اشتها آور به نظر می رسند. با این حال، بیشتر تصاویر غذا در رسانه‌های اجتماعی در صبح، قهوه‌های معمولی، رول‌ها یا تکه‌های کیک هستند.

عکس هدیه و خرید

خرید کردن

همه مردم به سوپرمارکت ها می روند، لباس می خرند، از اقوام و دوستان هدایایی دریافت می کنند، اما فقط افرادی که اعتماد به نفس پایینی دارند به همه مشترکان خود در این مورد می گویند. با چنین انتشاراتی فقط یک بار دیگر تأیید می کنید که واقعاً به تأیید بیرونی نیاز دارید.

علاوه بر این، از این طریق می خواهید به دیگران نشان دهید که شخصی شما را دوست دارد و شما را لوس می کند.

داستان های مداوم در مورد احساسات شما

استیکر عواطف

گروهی از محققان دانشگاه‌های بیرمنگام، ادینبورگ و هریوت وات (بریتانیا) دریافتند که افراد با عزت نفس پایین بیشتر از دیگران احساسات، تجربیات و حالات خود را در رسانه‌های اجتماعی توصیف می‌کنند. در نگاه اول، به نظر می رسد که آنها کمی خود محور هستند، زیرا به طور منظم در مورد احساسات خود صحبت می کنند. به این ترتیب اما فقط یک بار دیگر نشان می دهند که چقدر در زندگی واقعی و نه مجازی کمبود ارتباط دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − نه =

دکمه بازگشت به بالا