;
تازه ها

تولد یک بچه تمساح سفید در پارک ملی اورلاندو در آمریکا

تولد یک بچه تمساح سفید: پارک کروکودیل گیتورلند در اورلاندوی فلوریدا در ایالات متحده ویدیویی را به صورت آنلاین در روز هفتم دسامبر به منظور جشن گرفتن یک “تمساح سفید لوسیتیک” بسیار نادر در پارک منتشر کرد. در حال حاضر تنها هفت تمساح سفید زنده در جهان وجود دارد که سه تای آنها در پارک کروکودیل زندگی می کنند.

پارک کروکودیل اورلاندو در تاریخ 7 دسامبر ویدیویی را در فیس بوک به اشتراک گذاشت و اعلام کرد که یک “تمساح سفید” در پارک از تخم بیرون آمده است. مارک مک هیو، مدیر پارک تمساح، با هیجان اعلام کرد که این “تمساح سفید” در پارک به دنیا آمده است. تمساح آلبینو اولین تمساح سفید خالصی است که از زمان کشف توده‌ای از تمساح‌های آلبینو در لوئیزیانا در 36 سال پیش ثبت شده است.

تولد یک بچه تمساح سفید
مارک مک هیو، مدیر پارک تمساح در اورلاندو، فلوریدا، پس از اینکه تمساح آلبینو را از تخم درآورد، چنان هیجان‌زده شد که نمی‌توانست صبر کند تا ویدیوی معرفی آن را در فیس بوک منتشر کند.

به گزارش ان‌بی‌سی نیوز و دیگر رسانه‌ها به نقل از بیانیه پارک، «به طور متوسط ​​در هر یک میلیون کروکودیل 3 تمساح آلبینو وجود دارد. کروکودیل های سفید در بین گردشگران بسیار محبوب هستند. به اصطلاح Leucism و Albinism متفاوت هستند. آلبینیسم کمبود انواع رنگدانه های پوست است، در حالی که آلبینیسم فقط ملانین ندارد، بنابراین افراد مبتلا به آلبینیسم اغلب مایل به زرد به نظر می رسند تا کاملا سفید.

علاوه بر این، آلبینیسم باعث کاهش رنگدانه‌های ناحیه‌ای یا ناقص می‌شود، بنابراین افراد مبتلا به آلبینیسم اغلب لکه‌ها یا لکه‌هایی با رنگ پوست طبیعی روی پوست خود دارند و رنگ چشم‌هایشان نیز طبیعی است. در مقابل، حیوانات مبتلا به آلبینیسم عموماً مبتلا به آلبینیسم هستند. گفته می شود که آنها ضعیف و حساس به نور هستند و نیاز به مراقبت دقیق دارند زیرا به راحتی مورد حمله همنوع خود قرار می گیرند و باید جداگانه از آنها مراقبت شود. بر اساس گزارش ها، هدف پارک موضوعی جزیره کروکودیل محافظت از کروکودیل ها است. از زمان افتتاح آن در سال 1949، پارک موضوعی جزیره کروکودیل با مساحت 100 هکتار دارای انواع تمساح ها است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 17 =

دکمه بازگشت به بالا