;
تازه هاعلم و فناوری

این لیوان چای ساز خفن توسط یک ایرانی اختراع شده است!

لیوان چای ساز: یک مخترع ایرانی موفق به ساخت لیوان های یکبار مصرفی شد که دوجداره است که علاوه بر نسوزاندن دست دارای سامانه چای ساز در کف آن است. در حال حاضر برای دم آوری و مصرف چای و انواع دمنوش به صورت فوری از بسته بندی های رایج چای کیسه ای استفاده می شود که با توجه به نوع مصرف فرایند دم آوری و تنظیم رنگ دلخواه چای و دمنوش به خوبی صورت نمی گیرد.

از این رو یک مخترع ایرانی موفق به ساخت لیوان چای ساز یکبار مصرف شد تا این مشکلات برای فردی که از لیوان های یکبار مصرف برای نوشیدن چای یا دمنوش استفاده می کند ایجاد نشود.

لیوان چای ساز یکبار مصرف دوجداره است که علاوه بر نسوزاندن دست دارای سامانه چای ساز در کف آن است. در حقیقت این محصول قابلیت بسته بندی انواع چای ها و دمنوش های گیاهی را دارد.

نحوه استفاده از لیوان چای ساز

نحوه مصرف این لیوان های چای ساز بدین گونه است که آب جوش را درون لیوان می ریزیم و بعد از 3 دقیقه زیر لیوان را فشار می دهیم تا چای دم کشیده وارد لیوان شود.
این لیوان قابلیت تنظیم رنگ و غلظت چای را به مصرف کننده می دهد. همچنین این محصول امکان چاپ تبلیغاتی با تیراژ بسیار محدود را نیز دارد. با استفاده از این محصول می توان دوبار چای یا دمنوش دم کشیده نوشید. این طرح توسط پرهام اصلانی صومعه ثبت اختراع شده است.

این مطالب هم جالبه:

چگونه عرب ها از مدفوع نهنگ عطر درست می کنند؟!(عکس)

هوش حیله گری: متولدین کدوم ماه همه رو سرکیسه می کنند؟

جهان آخر الزمان با 1000 نفر جمعیت چگونه خواهد بود؟ چند نفرشان ایرانی ست؟

تنهاترین مرد یونانی که هرگز زنی را با دو چشم خود ندیده است(عکس)

نام خانوادگی از چه سالی در ایران اجباری شد؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − سیزده =

دکمه بازگشت به بالا