;
اخبار روزتازه ها

اولیای آمریکایی و دردسرسازی هاشون-مادری که به جای دخترش به مدرسه رفت دستگیر شد!

مادری که به جای دخترش به مدرسه رفت: به نقل از خبرآنلاین مادر جوانی که مانند دختر ۱۳‌ساله‌اش لباس پوشیده و به جای دخترش به مدرسه رفته بود تا ثابت کند یک بزرگسال می‌تواند به‌راحتی وارد مدرسه شود و کسی متوجه حضور او نشود، به ۶ ماه حبس تعلیقی و ۷۰۰دلار جریمه محکوم شد.

نادیا زکالوند: سال ۲۰۲۱ «کیسی گارسیا» اهل تگزاس، موهایش را رنگ و پوستش را برنزه کرد، هودی دختر نوجوان خود را پوشید، ماسک روی صورتش گذاشت و به مدرسه راهنمایی دخترش رفت. او بدون هیچ دردسری توانست از درب ورودی مدرسه عبور کرده و به داخل کلاس برود. گارسیا تمام صحنه‌های این آزمایش بحث‌برانگیز را ضبط کرد و در شبکه‌های اجتماعی قرار داد. این فیلم ویدیویی مورد توجه بسیاری قرار گرفت که در نهایت منجر به دستگیری او شد.

ببینید: زنده شدن زنی پس از اعلام مرگ وی که باعث شوکه شدن خانواده اش شد

گارسیا گفت، «کارت هویت دخترم را به نگهبان درب مدرسه نشان دادم و او بیشتر از اینکه مراقب من باشد، حواسش به تلفن هوشمندش بود و من نه‌تنها بی‌دردسر وارد مدرسه شدم، بلکه مثل یک نوجوان معمولی در کلاس درس هم حاضر شدم. مطمئن هستم هر کس دیگر هم می تواند این کار را انجام دهد.»

مادری که به جای دخترش به مدرسه رفت

مادری که به جای دخترش به مدرسه رفت 1

گارسیا توانسته بود تمام کلاس‌های درسی آن روز جای دخترش بماند و فقط معلم آخرین کلاس درس از روی صدا، به او شک کرد و هویت واقعی‌اش مشخص شد.

گارسیا گفت این کار را فقط بری اینکه نشان دهد، در مدارس به‌خوبی از فرزندان‌مان مراقبت نمی‌شود، انجام داده است. او حتی لحظه دستگیری‌اش توسط پلیس را هم ضبط کرد و بعدا در شبکه‌های اجتماعی قرار داد.

گارسیا، اخیرا به ۶ ماه حبس تعلیقی، ۱۰۰ سال خدمات اجتماعی و ۷۰۰ دلار جریمه محکوم شده است. اما او می‌گوید، «آنها به جای اینکه به امنیت بیشتر مدارس توجه کنند، مرا دستگیر و جریمه کردند. واقعاً دیگر حرفی برای گفتن ندارم!!»

 

این مطالب هم جالبه:

افشاگری از عمل وازکتومی وین رونی!

جادوی زیزو ادامه دارد، حضور زیدان بر روی نیمکت رئال مادرید!

پروانه معصومی بازیگر سینما و تلویزیون درگذشت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 7 =

دکمه بازگشت به بالا