;
اخبار روزتازه ها

هوش حیله گری: متولدین کدوم ماه همه رو سرکیسه می کنند؟

هوش حیله گری: بجای آنکه بپرسید متولدین هر ماه چگونه گول میخورند بهتر است بشناسید متولدین ماههایی را که با مهارت و بدون آنکه کسی متوجه شود، دیگران را فریب داده و گول میزنند. افراد حیله گر اغلب استعداد دستکاری افکار دیگران را دارند تا به آنچه می خواهند برسند. آنها ممکن است برای رسیدن به اهداف خود از چاپلوسی، متقاعدسازی یا حتی فریب استفاده کنند. این افراد ممکن است اهداف یا برنامه های واقعی خود را پنهان نگه دارند و فقط آنچه را که برای رسیدن به اهدافشان ضروری است آشکار می کنند.

افراد حیله گر اغلب در خواندن احساسات، انگیزه ها و نقاط ضعف افراد عالی هستند و به آنها اجازه می دهند رویکرد خود را برای رسیدن به اهداف خود تنظیم کنند. آنها به قدری باهوش هستند که اگر به آنها در رسیدن به اهدافشان کمک کند، ممکن است مایل به خم شدن یا شکستن قوانین باشند.

حتما مشتاق شدید تا بدانید متولدین کدام ماه است که چنین توانایی هایی دارد، با ما در این بخش از تازه های گفتنی همراه شوید تا با حفظ جنبه سرگرمی مطالب، فکت هایی را در این مورد برایتان بگوییم.

هوش حیله گری2

آبان

هوش حیله گری: متولدین آبان حیله گرترین علامت زودیاک در طالع بینی هستند که به طبیعت مرموز و مخفیانه خود شهرت دارند. از این رو، اغلب منجر به سوء تفاهم بین مردم می شوند. آنها همچنین در پنهان کردن اهداف و احساسات واقعی خود عالی هستند در نقطه مقابل می‌توانند به راحتی افکار و احساسات افراد را بخوانند. از آنجا که آبان ماهی ها برای رسیدن به اهداف خود تمام تلاش خود را می کنند، اغلب به تاکتیک های فریبکارانه متوسل می شوند.

خرداد

هوش حیله گری: شما ممکن است خرداد ماهی ها را به دلیل دوگانگی شخصیتی آنها بشناسید که اغلب آنها را غیرقابل پیش بینی و حیله گر می کند. آنها به گونه ای حرفه ای ارتباط برقرار می کنند و می توانند به راحتی دیگران را متقاعد کنند تا آنچه را که می خواهند انجام دهند. بسیار باهوش هستند و می توانند در لحظه روی حیله ای که در سر دارند فکر کنند، و این امر باعث می شود دیگران نتوانند آنها را در یک دروغگو یا حیله گر تصور کنند.

اسفند

هوش حیله گری: ماهی ها به دلیل هوش هیجانی و توانایی خواندن احساسات مردم شناخته می شوند. آنها بسیار شهودی هستند و به راحتی می توانند نشانه های ظریفی را که دیگران ممکن است از دست بدهند، دریافت کنند و همین دلیلی است که بتوانند به سادگی دیگران را فریب داده و گول بزنن.

مرداد

هوش حیله گری: در ایجاد احساس اعتماد در افراد بسیار عالی هستند و به راحتی می توانند با کاریزمای خود افراد را جذب کنند. آنها در خواندن ذهن افراد بسیار باهوش هستند و می توانند به سرعت نیازها و خواسته های آنها را برآورده کنند. آنها همچنین در ایجاد تعادل بین دیدگاه‌های مختلف بسیار خوب عمل می‌کنند، که آنها را به مذاکره‌کنندگانی عالی تبدیل می‌کند و هر وقت نیاز را حس کنند، به راحتی دیگران را فریب داده و گول میزنند.

هوش حیله گری

تیر

هوش حیله گری: با طبیعتی بلندپرواز متولد می شوند و میل به انجام هر کاری برای رسیدن به اهداف خود دارند. آنها بسیار استراتژیک هستند و می توانند برای رسیدن به اهداف خود برنامه ریزی کنند. متولدین تیر نیز بسیار صبور هستند و می توانند منتظر لحظه مناسب برای ضربه زدن باشند. آنها در فریب دادن دیگران عالی هستند و اغلب از چاپلوسی یا ارعاب برای رسیدن به آنچه می خواهند استفاده می کنند

آذر

هوش حیله گری: آذر ماهی ها افراد ماجراجو و مستقلی هستند که مایل به ریسک برای رسیدن به اهداف خود هستند. آنها همچنین متفکران استراتژیک هستند که در موقعیت های پیچیده به نفع خود تغییر مسیر میدهند. مردم اغلب به آنها به عنوان افرادی مصمم و متمرکز نگاه می کنند که مایلند برای رسیدن به اهداف خود ریسک کنند. آنها از تغییر قوانین برای رسیدن به آنچه می خواهند ترسی ندارند و تفکر استراتژیک آنها می تواند آنها را در دستیابی به اهداف خود مؤثر کند برا یهمین به سادگی میتوانند عامل گول خوردن دیگران باشند.

این مطالب هم جالبه:

جهان آخر الزمان با 1000 نفر جمعیت چگونه خواهد بود؟ چند نفرشان ایرانی ست؟

تنهاترین مرد یونانی که هرگز زنی را با دو چشم خود ندیده است(عکس)

نام خانوادگی از چه سالی در ایران اجباری شد؟

علت کوتاه بودن درهای توالت عمومی چیه؟ حتی فکرش رو نمیکردی!

ساخت باتری خودرو در پاکستان با این روش سنتی عجیب انجام میشه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − یازده =

دکمه بازگشت به بالا