;
فرهنگ و هنرهنرمندان

کندال جنر مدل معروف: لاغر خطاب کردن دیگران فرقی با چاق خطاب کردن آن ها ندارد!

اعتماد به نفس پایین سلبریتی های معروف: گاهی حرف های اطرافیان و افراد با شخصیت های سمی باعث آسیب های روحی می شوند. ناامنی های روانی در بسیاری از موارد، بر اثر تجربه های آسیب زای زندگی به وجود می آیند که از آن ها یک ضربه ی روحی برای فرد به جای مانده است. بعد از آن فرد این احساس را پیدا می کند که کافی نیست و همیشه باید برای بهتر یا به خوبی اطرافیانش بودن تلاش کند. و اینکه سلبریتی ها ثروتمند و مشهور هستند، دلیل نمی شود هیچ ناامنی روانی ای نداشته باشند. با فرهنگ و هنر مجله گفتنی همراه باشید.

اینم جالبه: ماجرای لال شدن لیندا کیانی و دغدغه وجود خدا از زبان خانم بازیگر که تا به حال نشنیده اید!

اعتماد به نفس پایین سلبریتی های معروف که فکرش را هم نمی کنید!

بیلی آیلیش

اعتماد به نفس پایین سلبریتی های معروف: بیلی ایلیش درباره ی کشمکش هایی که برای پذیرش بدن خود با آن ها مواجه بوده بی پرده صحبت کرده است. او دراینباره گفته: «این واقعیت که بدنم مال من است و هر جا می روم با من است را خیلی دوست دارم. من بدنم را یک جورهایی دوست خودم می دانم. دوست زشتم. رابطه ی من با بدنم از ۱۱ سالگی بسیار وحشتناک بوده.» به همین دلیل بود که او در ابتدای فعالیتش لباس های گشاد به تن می کرد.

او همچنین گفته: «هیچکس حق قضاوت درباره ی شما را ندارد چون نمی داند در درون تان چه می گذرد. وقتی لباس های گشاد می پوشیدم، هیچ کس به من جذب نمی شد، به شدت احساس می کردم دوست داشتنی، جذاب و زیبا نیستم و مردم مرا به خاطر اینکه به اندازه ی کافی زنانه نیستم سرزنش می کردند.»

همچنین بخوانید: بدل جیمین: وقتی آرزوی جیمین شدن، جان بازیگر کانادایی را گرفت!+عکس بعد عمل زیبایی

جنا اورتگا

اعتماد به نفس پایین سلبریتی های معروف3: جنا اورتگا

اعتماد به نفس پایین سلبریتی های معروف: جنا اورتگا در مصاحبه ی جدیدی گفته وقتی راهنمایی می رفت، به خاطر موهای دستش مورد تمسخر قرار گرفت. او در اینباره گفته: «من خیلی پرمو بودم. موهای بدنم تیره است. چون لاتین هستم. یادم است که نسبت به موهای پاهایم هم اعتماد به نفسم پایین بود، اما در مورد موهای دستم بیشتر اینطور بود. یک دختری که با او دوست بودم به من گفت دست هایم مثل دست های گوریل است. چون موهای دستم واقعاً بلند بود.»

او در ادامه گفت: «برای همین وقتی کلاس ششم رفتم، مادرم بالاخره اجازه داد که موهای پاهایم را بزنم. وقتی از حمام بیرون آمدم، مادرم فهمید که موهای دست هایم را هم زده ام.» او حالا هم هر روز موهای دست هایش را می زند.

شاید جالب باشد: زندگی خصوصی اعضای گروه بی تی اس(BTS) و 20 واقعیت درباره آن ها که نمی دانستید!

جیجی حدید

اعتماد به نفس پایین سلبریتی های معروف: جیجی حدید بارها به خاطر ظاهرش مورد قضاوت های بی رحمانه ای قرار گرفته است. او در اینباره گفته: «وقتی اندام انحنادارتری داشتم، بیشتر بدنم را دوست داشتم. بعد وقتی وزن کم کردم، باز هم مردم از من انتقاد می کردند.» اما این کاهش وزن تنها به دلیل رژیم غذایی و ورزش نبوده، بلکه او از ۱۷ سالگی با بیماری هاشیموتو درگیر بوده است.

او در اینباره گفته: «این را به کسانی می گویم که مصرند بدانند چرا اندامم به مرور تغییر کرد. شاید ندانید که در ۱۷ سالگی مبتلا به بیماری هاشیموتو تشخیص داده شدم.»

شاید خوشتان بیاید: بی تی اس و حقایقی جالب از اعضای آن که نمی دانید! شلخته ترین فرد را می شناسید؟

کریستن استوارت

اعتماد به نفس پایین سلبریتی های معروف5: کریستن استوارت

اعتماد به نفس پایین سلبریتی های معروف: کریستن استوارت گرچه یکی از زیباترین زنان حال حاضر هالیوود است، اما همه ی قسمت های بدنش را دوست ندارد. در حقیقت یک بخش خاص از بدنش وجود دارد که نسبت به آن اعتماد به نفس پایینی دارد. او در اینباره گفته: «اندازه ی گوش هایم معذبم می کند و یک جورهایم گوش درازم.»

اینم جالبه: مه لقا مینوش زاد بازیگر نقش نیکان در سریال نیکان و حقایقی که درباره او نمی دانید!

کندال جنر

اعتماد به نفس پایین سلبریتی های معروف: به عنوان یکی از اعضای خانواده ای که به اندام های انحنادارشان معروف اند، کندال جنر به طور حتم متفاوت از آن ها به نظر می رسد. او در اینباره گفته: «من دائماً به خاطر لاغری زیاد مورد انتقاد قرار می گیرم. سعی می کنم وزن اضافه کنم ولی بدنم اجازه ی این کار را نمی دهد. چیزی که مردم متوجه نمی شوند این است که لاغر خطاب کردن دیگران فرقی با چاق خطاب کردن آن ها ندارد و احساس خوبی ایجاد نمی کند.»

او در پستی اینستاگرامی نوشت: «من دختر بسیار خوش شانسی هستم. قدر همه ی داشته هایم را می دانم. ولی دلم می خواهد بدانید که من هم روزهای بد دارم. شما همان طوری که هستید زیبا هستید.»

عجیب و خواندنی: نسرین جواد زاده: چیزی به اسم نان در زندگی من وجود ندارد!

لی لی راینهارت

اعتماد به نفس پایین سلبریتی های معروف2: لی لی راینهارت

اعتماد به نفس پایین سلبریتی های معروف: یک بار یکی از کاربران توییتر از لی لی راینهارت درباره ی همبازی هایش در سریال «ریوردیل» و اندام تراش خورده شان پرسید. راینهارت اینگونه پاسخ داد: «در این سریال همه اندام کاملاً تراش خورده ای ندارند. و حتی بعضی وقت ها در سکانس هایی که لباس بازتری دارم، در برابر اندام بازیگرهای دیگر احساس کمبود اعتماد به نفس می کنم. من به خاطر انتظاراتی که در مورد ظاهر زن ها در تلویزیون وجود دارد، اعتماد به نفس بسیار پایینی دارم.»

او در ادامه گفت: «من بدن خودم را پذیرفته ام و اینکه من مثل آن مدل هایی نیستم که در نمایش های مُد می بینید. من سینه های بزرگ تری دارم، روی ران هایم سلولیت دارم و شکمم به جای اینکه تو رفته باشد، بیرون زده است.»

تیلور سوییفت

اعتماد به نفس پایین سلبریتی های معروف: تیلور سوییفت درباره ی کشمکش های غذایی اش و مشکلش با دیدن تصاویر خود، بی پرده صحبت کرده است. او در اینباره گفته: «گاهی شده عکس هایی از خودم دیده ام که احساس کردم در آن ها شکمم خیلی بزرگ به نظر می رسد یا یک بار یک نفر به من گفت که انگار حامله هستم. این ها باعث می شود کمی به خودم گرسنگی دهم و دست از غذا خوردن بکشم.»

او همچنین گفته: «رابطه ام با غذا دقیقاً از همان نگاهی پیروی می کند که نسبت به هر چیز دیگری در زندگی ام دارم. اگر تشویق شوم آن را خوب می دانم. اگر تنبیه شوم برایم معنی بدی پیدا می کند.»

ویکتوریا بکهام

اعتماد به نفس پایین سلبریتی های معروف4: ویکتوریا بکهام

اعتماد به نفس پایین سلبریتی های معروف: ویکتوریا بکهام درباره ی اینکه چرا در گذشته لباس های بسیار تنگ به تن می کرد صحبت کرده است. او در اینباره گفته: «حالا که به گذشته نگاه می کنم به نظرم اینکه همیشه لباس های خیلی تنگ و جذب می پوشیدم، نشانه ی پایین بودن اعتماد به نفسم بود.»

با این حال، به نظر می رسد بکهام بسیار مراقب ظاهر خود است و از نظر غذایی خود را بسیار محدود می کند. او در این باره گفته: «من عاشق میوه ام ولی خیلی نمی خورم، چون باعث می شود نفخ کنم.»

جنیفر لارنس

اعتماد به نفس پایین سلبریتی های معروف: جنیفر لارنس در سال های اخیر زندگی خود را بسیار خصوصی نگه داشته و به نظر می رسد این امر بی دلیل نیست. او در اینباره گفته: «در اتاق هتل تان آماده می شوید و با خودتان فکر می کنید که ظاهرتان عالی شده. بعد که پا به بیرون می گذارید و لباس های دیگران و کسانی را می بینید که قد خیلی بلندی دارند، خودتان را می بازید و احساس می کنید چیزی جز یک آشغال نیستید و تصمیم می گیرید دیگر پایتان را بیرون نگذارید. من حالا خیلی مراقب فضای شخصی ام هستم. خیلی طول کشید تا بتوانم اینطور باشم. اگر وقتی دارم غذا می خورم یک دفعه یک نفر بیاید سمتم و با دوربینش فلش بزند، با او برخورد بدی می کنم.»

او همچنین درباره ی فرم زیربغلش و چربی ای که در زمان پوشیدن لباس های مجلسی در زیر بغلش برآمده می شود، صحبت کرده است: «می دانم که چربی زیربغل دارم و مشکلی با آن ندارم.»

بیانسه

اعتماد به نفس پایین سلبریتی های معروف: بیانسه بیشتر زندگی خود را در مرکز توجه سپری کرده است. او گرچه این واقعیت که همیشه در زمان اجرای زنده عرق می ریزد و آبریزش بینی پیدا می کند را پذیرفته است، اما چیزهایی در ظاهرش هست که در صورت امکان آن ها را با خوشحالی تغییر می داد.

او در اینباره گفته: «اگر یک بخش از بدنم را می توانستم تغییر دهم، پاهایم بود. بعد از این همه سال رقصیدن یک کمی قراضه شده اند. به علاوه، من همیشه از گوشواره های بزرگ استفاده می کنم چون گوشم هایم را دوست ندارم.»

شاید برایتان جالب باشد:

صبا راد، مجری خاص و جذاب مانند لیدی گاگا درخشید

سلبریتی های باهوش: آیا می دانستید پیکه شوهر سابق شکیرا ضریب هوشی ۱۷۰دارد؟

عامرخان(امیرخان) مرد جذاب بالیوود و همسران سابقش+عکس

درآمد معروفترین مدل های زن در جهان چه میزان است؟

رابطه لیونل مسی با یک دختر زیر 18 سال حقیقت دارد؟

مراسم نامزدی ادا اجه بازیگر نقش ییلدیز+ عکس شوهرش

بیوگرافی امبر هرد + حقایقی که تا به حال درباره‌ی او نمی دانستید!!!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + هجده =

دکمه بازگشت به بالا