;
فرهنگ و هنرهنرمندان

لایو جنجالی نفیسه روشن: افشاگری جدید درباره پدرش!

لایو جنجالی نفیسه روشن: استوری های روز قبل نفیسه روشن درباره برادر و مادرش، دور از انتظار بود چراکه او همیشه صحبت از روابط و حال خوب خانواده اش می گفت اما این بار علاوه بر مادر و برادر پدر نفیسه روشن مخاطب گله مندی های خانم بازیگر بودند.

این هم جالبه: پسر فریبرز عرب نیا که دو برابر خودشه+ عکس جدیدشون در خارج!

لایو جنجالی نفیسه روشن

در ادامه فرهنگ و هنر از سری مطالب هنرمندان نفیسه در لایو از پدرش گفت و اسراری را فاش کرد که در مجله گفتنی می خوانید.

لایو جنجالی نفیسه روشن1

این هم جالبه: پسر محمد حسین میثاقی مجری ورزشی+ عکس

ماجرای لایو جنجالی نفیسه روشن

من 20 سال از 82 کار کردم به عنوان بازیگر، از نقش‌های کوچیک تا برسم به جایگاهی که الان هستم و دوستش دارم، هر کاری کردم خرج خانوادم کردم، خرج دوتا برادر و یک مادر.

به ما در قوانین دینی میگن بهشت زیر پای مادر و اینجوری بزرگمون کردن که مادر و مادر. من هر کاری که تونستم برای خانواده ام کردم ولی الان که دارم با شما حرف می‌زنم هیچ خانواده‌ای ندارم.

پدری که متاسفانه یا خوشبختانه نمی‌دونم صلاح، قسمت، تقدیر و… تقریبا 15 16 ساله که پسراشو ول کرده دخترشو ول کرد و خانمش رو رها کرد و تمام بار زندگی رو انداخت رو دوش من چون بچه اول بودم، پدری که هیچ مسئولیتی رو نپذیرفت، پدری که همیشه افتخار کردم به بودنش که بوده و اسمش بوده خدا را شکر کردم، پدری که تمام هزینه‌های خانواده رو انداخت رو دوش من، خانواده سه نفری.

خوشحالم که خدا همچین قدرتی بهم داد، خوشحالم که خدا تو همچین موقعیتی من رو قرار داد، ولی یه چیزی رو می‌خوام بهتون بگم تو رو خدا اگه خواهر دارید قدرش رو بدونین، قدر من رو ندونستن.

اگر پدر و مادرید و فرزند دارید و شما اون‌ها رو به این دنیا آوردید، قدر بچه‌هاتون رو بدونید و براشون پدر و مادری کنید، چون شما باعث شدید که پا به این کره زمین بگذارن و وارد هستی بشن.

در هر شرایطی قدر بچه‌هاتون رو بدونید ولی بچه‌ها به فکر خودتون باشید یک روزی به یک جایی می‌رسید که می‌بینید 20 سال پشت سرتونه و شما هرچی داشتید رو خرج خانوادتون کردید، سعی کردید آبرومند و موفق باشند و خودتون هیچی ندارید و هیچی نیستید.

 

این مطالب هم جالبن:

بهروز سریال پایتخت برای خودش مردی شده!+ عکس

چهره واقعی “سمندون” کابوس بچه های دهه 60 بیرون سریال + عکس

عکس قدیمی شهره سلطانی وقتی هنوز عمل نکرده بود!

سارا محبی

سارا محبی هستم فارغ التحصیل سینما از دانشگاه علم و فرهنگ علاقه زیادی به دنیای سینما و اخبار و مطالب این حوزه دارم. دوست دارم جدیدترین اخبار مرتبط با سلبریتی ها رو دنبال کنم و اون ها رو با شما عزیزان هم به اشتراک بگذارم. سایر علایق: نوشتن، نقاشی و یوگا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =

دکمه بازگشت به بالا