;
فرهنگ و هنرهنرمندان

کتاب خاطرات شاهزاده هری از کشتن طالبان و رابطه عاشقانه غیر عادی

کتاب خاطرات شاهزاده هری: هری فرزند چارلز سوم و پرنسس دایانا پس از جدایی جنجالی او و همسرش مگان مارکر از خانواده سلطنتی و نقل مکانش به آمریکا توجه بسیاری را به خود جلب کرد.

هری و مگان در مجموعه مصاحبه ای در خصوص مشکلاتشان با خانواده سلطنتی افشاگری هایی کردند که مردم بریتانیا و جهان را شوکه کرد. ظاهرا کتاب خاطرات شاهزاده هری به نام Spare که هنوز منتشر نشده است هم پر است از افشاگرهایی که مقامات بریتانیایی را نگران کرده است. با بخش فرهنگ و هنر مجله گفتنی همراه باشید.

حتما ببینید: تست شخصیت علت مجردی شما را شگفت زده خواهد کرد! اول چی دیدی؟

کتاب خاطرات شاهزاده هری و اعتراف به قتل و رابطه عاشقانه غیر عادی

کتاب خاطرات شاهزاده هری و اعتراف به قتل

اما این تمام ماجرا نیست؛ هری در این کتاب که به دلیل انتشار تصادفی و زودهنگامش در اسپانیا، کمی زودتر از موعد محتوایش در دسترس رسانه ها قرار گرفته است در خصوص کشتن ۲۵ جنگجوی طالبان در افغانستان گفته است که واکنش این گروه را برانگیخته است.

هری در کتاب جدید خود فاش کرد که در دومین سفر خود در افغانستان در سال ۲۰۱۲ در حالی که در ارتش بریتانیا خدمت می کرد، شش ماموریت را انجام داد. او مدعی شد هنگام عملیات به عنوان خلبان هلیکوپتر آپاچی خود، ۲۵ جنگجوی طالبان را در طول جنگ کشته است.

شاید جالب باشد: کی‌پاپ دوستان منتظر بازگشت این گروه‌ها در سال جدید هستند!

 کتاب خاطرات شاهزاده هری

هری در کتاب خاطرات خود گفت که در سال ۲۰۱۲ با هلیکوپترهای آپاچی در جنوب استان هلمند، ستیزه جویان طالبان را به ضرب گلوله کشت. او هنگام بازگشت به پایگاه در کمپ باستیون، فیلم‌های قتل‌های خود را از دوربین روی دماغه تفنگدار تماشا کرد. هری گفت که این فناوری کمک می کند تا بفهمند هر کس دقیقاً چند جنگجوی دشمن را کشته‌ است.

او نوشت: «عدد من ۲۵ بود. این عددی نبود که مرا راضی کند. اما عددی هم نبود که باعث شرمندگی من شود. در گیر و دار جنگ، من آن ۲۵ نفر را مردم نمی‌دانستم. آنها برای من نیروهای آموزش دیده بودند، مهره های شطرنجی که باید از صفحه حذف می شدند.»

شاید جالب باشد: داکوتا جانسون: بیوگرافی+همه چیز درباره بازیگر پنجاه طیف خاکستری

کتاب خاطرات شاهزاده هری: ۲۵ جنگجوی طالبان را در طول جنگ کشته است.

 کتاب خاطرات شاهزاده هری

هری بخشی از یک نیروی بریتانیایی بود که به ائتلاف بین المللی برای مقابله با طالبان پس از سرنگونی آنها از قدرت در سال ۲۰۰۱ کمک می کرد. اما اعتراف او خشم این گروه افراطی را که اکنون در افغانستان به قدرت رسیده اند را برانگیخت.

خالد زدران، سخنگوی پلیس طالبان گفت: «شاهزاده هری همیشه در ولایت هلمند در یاد می‌ماند؛ افغان‌ها هرگز کشتار هموطنان بی‌گناه خود را فراموش نمی‌کنند. عاملان چنین جنایاتی روزی به دادگاه بین المللی معرفی خواهند شد و جنایتکارانی مانند هری که با افتخار به جنایات خود اعتراف می کنند، در برابر جامعه بین المللی محاکمه خواهند شد.»

زدران از هری به خاطر توصیف مبارزان به عنوان مهره های شطرنج عصبانی شد. زادران گفت که توصیف هری بی رحمانه و وحشیانه بود. وزارت دفاع بریتانیا از اظهار نظر در مورد ادعای هری مبنی بر کشته شدن ۲۵ شبه نظامی توسط او، خودداری کرد.

شاید جالب باشد: بلا حدید: عفونت دندانم باعث تشدید بیماری ام شده! دردسر بزرگ بخاطر یک دندان!

برخورد خصومت آمیز ویلیام به مگان

برخورد خصومت آمیز ویلیام به مگان: کتاب خاطرات شاهزاده هری

کتاب خاطرات شاهزاده هری: در این کتاب، هری روایت کرده که مگان به کیت گفته است او به دلیل هورمون هایش در دوران بارداری مشکل حافظه و تمرکز دارد. کیت که سومین فرزندش پرنس لوئیس را یک ماه قبل از عروسی هری و مگان در سال ۲۰۱۸ به دنیا آورد، ظاهراً ناراحت شده است. اما مگان نیز بعدها به خاطر سخنانش مورد سرزنش قرار گرفت. اما پرنس ویلیام بعد از این اظهارات مگان، انگشتش را به شکل تهدید آمیز به سمت مگان گرفته و او را بی ادب خوانده و به او گوشزد کرده که اینجا چنین رفتارهایی نمی شود و مگان هم ظاهراً پاسخ داده است: «اگر می شود، انگشت خود را از صورت من دور نگه دارید».

بخوانید: کامیلا کابیو و شان مندز ثابت کردند عشق اول هیچ وقت فراموش نمی شه!

اعتراف به اولین رابطه جنسی با زنی بزرگ تر از خودش

 کتاب خاطرات شاهزاده هری

هری در کتابش ادعاهای دیگری نیز داشته است، از جمله ادعای درگیری فیزیکی با برادرش ویلیام و اولین رابطه جنسی اش در ۱۷ سالگی با زنی که خیلی از او بزرگ تر بود.

دوک ساسکس ۳۸ ساله، توضیح داد که چگونه برای اولین بار با اولین معشوقه ناشناسش رابطه داشته است. در سال ۲۰۰۱، هری دانشجوی کالج ایتون در ویندزور بود که یکی از محافظان خانواده سلطنتی، مارکو، به ملاقات او رفت. در ابتدا، شاهزاده هری گمان می‌کرد مارکو درباره پیگیری آن رابطه سراغ او رفته است. محافظ به شاهزاده می گوید که او برای پیدا کردن حقیقت فرستاده شده است.

شاید جالب باشد: مریم اوزرلی وقتی خرم سلطان بود چهره خوبی داشت یا الان؟

 کتاب خاطرات شاهزاده هری

هری که نگران بود رابطه آنها که در مکانی عمومی اتفاق افتاده بود توسط کسی دیده شده باشد سرانجام متوجه می شود که مارکو به دستور پادشاه چارلز (که هنوز در آن زمان به سلطنت نرسیده بود)، در خصوص وجود مدارکی دال بر مصرف مواد مخدر توسط هری به دیدارش رفته است؛ که در آن زمان همه آنها را شایعاتی کذب دانست.

نفرت از همسر دوم چارلز سوم

 کتاب خاطرات شاهزاده هری

 کتاب خاطرات شاهزاده هری: تنفر از کامیلا همسر دوم چارلز سوم

در جای دیگری از کتاب Spare، او می گوید که به شاهزاده چارلز التماس کرد که با کامیلا ازدواج نکند و می ترسید که او روزی نامادری بدجنس او شود. هری ادعا می کند که ملاقات با کامیلا برای اولین بار مانند آمپول زدن بود و نوشت: «چشم هایت را ببند و هیچی احساس نخواهی کرد.»

اینم جالبه: آیشواریا رای و دخترش در مت گالای هندی: دخترش به خودش رفته یا آبیشک؟

درگیری فیزیکی هری با برادرش پرنس ویلیام

کتاب خاطرات شاهزاده هری

کتاب خاطرات شاهزاده هری: درگیری فیزیکی هری با برادرش پرنس ویلیام

شاید تکان دهنده‌ترین افشاگری در این کتاب خاطرات مربوط به ادعای هری درباره حمله فیزیکی برادر بزرگش ویلیام در جریان یک مشاجره شدید باشد. هری در این کتاب می‌نویسد که ویلیام شاهزاده ولز، «یقه‌ام را گرفت، گردنبندم را پاره کرد و … مرا به زمین کوبید». هری ادعا کرد که این حمله باعث جراحات مشهود در ناحیه کمرش شده است.

هری همچنین عنوان کرده که در ابتدا به همسرش مگان در این باره چیزی نگفته و ترجیح داده به جای او با درمانگرش تماس بگیرد، اما در نهایت وقتی مگان متوجه خراشیدگی در پشت او شد، از این موضوع مطلع شد. در حالی که مگان تعجب نکرده بود و آنقدر هم عصبانی نشد، اما به شدت غمگین شده است.

مطالب جالب دیگر که باید ببینید:

شاید جالب باشد: جورجینا رودریگز خوشحالم که کریستیانو رونالدو مرا انتخاب کرد!

همچنین جالب است: میکِله مورونه بازیگر جذاب فیلم 365 روز با موآرا سوریو ازدواج کرد!

آزمون شناسایی بیمار روحی: کدام فرد بیمار نیست؟!

سارا محبی

سارا محبی هستم فارغ التحصیل سینما از دانشگاه علم و فرهنگ علاقه زیادی به دنیای سینما و اخبار و مطالب این حوزه دارم. دوست دارم جدیدترین اخبار مرتبط با سلبریتی ها رو دنبال کنم و اون ها رو با شما عزیزان هم به اشتراک بگذارم. سایر علایق: نوشتن، نقاشی و یوگا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − یک =

دکمه بازگشت به بالا