;
سرگرمی

اگر نکته سنج باشی در 5 ثانیه نامزد واقعی این عروس خوشگله رو پیدا کن!

آزمون شناخت نامزد حقیقی: نامزد واقعی این زند کدامیک از مردان تصویر است؟ اگر این معما یا آزمون تصویری را در 5 ثانیه حل کنید، می توانید به اطرافیان خود بگوئید که یک تیزبین تمام عیار هستید! پس تلاش کنید این معما را در زمان مشخص شده حل کنید. مجله گفتنی با انتشار جدیدترین و به روزترین سوالات و آزمون های تصویری تلاش دارد که زمینه را برای یک ورزش واقعی برای مغزتان فراهم کند. با مجله گفتنی و آزمون شناخت نامزد حقیقی همراه باشید.

پس شما فقط 5 ثانیه فرصت دارید تا یکی از پیچیده ترین تمرینات ذهنی را حل کنید. شما با تلاش برای شکست دادن این بازی فکری تصویری که با نام آزمون شناخت نامزد حقیقی در فضای مجازی منتشر شده است می توانید مهارت های شناختی خود را بسنجید. آزمون شناخت نامزد حقیقی هم یکی از پیچیده‌ترین معمای‌هایی است که در شبکه‌های اجتماعی مختلف منتشر شده است، به طوری که تنها 2 درصد از مردم در زمان تعیین شده موفق به یافتن پاسخ شدند.

پس اگر جرات داری در آزمون شناخت نامزد حقیقی با مجله گفتنی همراه شوید. شما می توانید جزئیات بیشتر آزمون شناخت نامزد حقیقی را در خطوط پائین تر ببینید.

آزمون شناخت نامزد حقیقی

در آزمون شناخت نامزد حقیقی، شما زنی را در لباس عروس با دو مرد مشاهده کنید، اما تنها یکی از آنها نامزد یا شوهر واقعی اوست. آیا می توانید او را شناسایی کنید؟ شما باید بتوانید از حداکثر مهارت ها و توانائیهای شناختی خود استفاده کنید.

نامزد واقعی زن چه کسی است؟ شما فقط 5 ثانیه فرصت دارید تا نامزد، زن جوان را پیدا کنید. از هرگونه حواس پرتی اجتناب کنید و تمام جزئیات تصویر را مورد بررسی قرار داد.

آزمون-شناخت-نامزد-حقیقی-1

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناخت نامزد حقیقی

آیا آزمون شناخت نامزد حقیقی را حل نکردید!؟ نگران نباشید، می توانید پس از امتحان در بار دوم، به پاسخ آزمون آزمون شناخت نامزد حقیقی مراجعه کنید. در ادامه ما تصویر حل شده را برای شما می گذاریم تا بتوانید به طور عادی به زندگی خود ادامه دهید، زیرا هزاران نفر با این سوال مانده اند که نامزد واقعی زن چه کسی است؟ فقط به دنبال یک نشانه باشید.

.

.

.

.

.

.

از دست نده: تزیین دفتر مشق برای کودک دلبندتان؛ حتی اگر در نقاشی مبتدی هستید+ تصاویر

پاسخ آزمون شناخت نامزد حقیقی: نامزد واقعی در سمت راست تصویر قرار دارد، زیرا او همان نوع گل در دست عروس را در لباس خود دارد. آیا آن را دیدید؟ به حلقه هر دو نیز توجه کنید.

آزمون-شناخت-نامزد-حقیقی-2

امیدوارم ازآزمون شناخت نامزد حقیقی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله گفتنی مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

خیلی جالبه: آزمون شناسایی مرد عاشق: مرد به کدامیک از زنان تصویر علاقمند است!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

بازی های فکری باعث بهبود عملکرد مغز می‌شود

در بازی‌های فکری، باید دائما همه چیز را در نظر بگیریم و به آنها فکر کنیم. رفتار رقبا، شرایطی که در آن گیر افتاده‌ایم، تصمیماتی که باید در مقابل رفتار طرف مقابل بگیریم و حتی، شرایطی که ممکن است بعد از هر انتخاب برایمان رخ بدهد. این یعنی، استفاده کامل از سلول‌های مغزی.

بهتر است بدانید که هر چقدر بیشتر به سلول‌های مغزتان استراحت بدهید، آنها را تنبل‌تر می‌کنید. وقتی از آنها استفاده نشود، می‌میرند و این باعث می‌شود تا در معرض کندی ذهن یا آلزایمر قرار بگیریم.

اگر روال زندگی شما یک چیز روتین شده است و در طول روز، کاری ندارید که بخواهید برای انجامش، به مغزتان فشار بیاورید، باید به فکر یک جایگزین خوب باشید. چه چیزی بهتر از بازی فکری! با انجام بازی‌های فکری می‌توانید مغزتان را در بهترین وضعیت ممکن حفظ کنید. به ذهن ورزش بدهید و حالا حالاها، آن را جوان نگه‌دارید.

بازی های فکری،هوش هیجانی را در ما پرورش می‌دهد

از دیگر مزایای بازی فکری پرورش هوش هیجانی و تقویت آن می باشد. هوش هیجانی به مجموعه‌ای از مهارت‌ها و صلاحیت‌های اجتماعی می‌گویند که بر توانایی‌های ما برای درک و تشخیص و مدریت هیجان، حل مسائل تاثیر می‌گذارد و کمک می‌کند تا بتوانیم با چالش‌ها، نیازها و فشارهای زندگی سازگار شویم.

به این هوش EQ می‌گویند. که با ضریب هوشی یا همان IQ فرق میکند. همه فکر می‌کنند که ضریب هوشی از اهمیت بیشتری برخوردار است و همان است که تایین می‌کند چه کسی در زندگی موفق باشد و چه کسی نباشد! اما تحقیقات چیز دیگری نشان می‌دهد! هوش هیجانی در میزان موفقیت ما تاثیر بیشتری دارد.

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله گفتنی تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

برایتان جالب خواهد بود

خیلی جالبه: جذابترین جای صورت یا اندام زنان و مردان دقیقا کجاست؟

اگر ادعا میکنید ضریب هوشی بالایی دارید، عدد گم شده را در این معمای ریاضی در 12 ثانیه بیابید.

داستان چهل دروغ؛ پسر فقیری که با 40 دروغ داماد پادشاه شد!

اگه اهل کافه و رستورانی تو یه نگاه بگو گارسون واقعی کدومه؟

رمز را در 15 ثانیه یا کمتر از آن بشکنید و IQ خود را آزمایش کنید! ببینیم میتونی حلش کنی یا نه!

مادر پسر بچه کدومه؟ چرا خیلیا اشتباه جواب میدن؟!

زیباترین زنان و مردان از نژادهای مختلف+ 14 تصویر جذاب

سارا محبی

سارا محبی هستم فارغ التحصیل سینما از دانشگاه علم و فرهنگ علاقه زیادی به دنیای سینما و اخبار و مطالب این حوزه دارم. دوست دارم جدیدترین اخبار مرتبط با سلبریتی ها رو دنبال کنم و اون ها رو با شما عزیزان هم به اشتراک بگذارم. سایر علایق: نوشتن، نقاشی و یوگا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =

دکمه بازگشت به بالا