;
سرگرمی

اگه اهل کافه و رستورانی تو یه نگاه بگو گارسون واقعی کدومه؟

آزمون شناخت گارسون واقعی: سوال آزمون شناخت فرد غیرعادی و ارائه پاسخ به آن نیازمند یک چشم قوی و دقتی بالاست. تنها 12 درصد از شرکت کنندگان در این آزمون توانستند در یک نگاه، فردی را که غیر عادی و در واقع یک انسان نیست را شناسایی کنند. مجله گفتنی آزمون شناخت گارسون واقعی را با مخاطبان خود به اشتراک گذاشته است تا میزان دقت و تیزبنی آنان را محک بزند. با گفتنی همراه باشید.

شما می توانید با کمک آزمون شناخت گارسون واقعی گفتنی، چابکی تصویری و ذهنی خود را در تلاش برای غلبه بر این چالش امتحان کنید. آیا همواره مدعی هستید که هیچ کس به نکته سنجی و تیزبنی شما نیست!؟ اگر مدعی هستید، اکنون در جای درستی قرار گرفته اید. شما باید با توجه به آنچه در تصویر می بینید، بلافاصله باید آزمون شناخت گارسون واقعی گفتنی را حل کنید.

آزمون شناخت گارسون واقعی

این معمای تصویری جدید یکی از دشوارترین معمای‌هایی است که باید در یک نگاه حل ‌شود. هزاران نفر پس از شکست در اولین تلاش تسلیم شدند. ایا شما جرات داری که این ازمون را حل کنی؟

آیا برای نشان دادن چابکی تصویری خود آماده اید؟ در تمرین ذهنی یا آزمون شناخت گارسون واقعی امروز، زنی را خواهید دید که به رستورانی رفته و درخواست غذا داده است. دو گارسون کنار میز ایستاده اند و هر دو شبیه هم هستند. یکی از گارسون ها مدعی است که او گارسون اصلی رستوران است. و دیگری اصلا انسان نیست! او راست می گوید. یکی از گارسون ها واقعا انسان نیست! اما کدامیک واقعا راست می گویند.

اگر تیزبین باشی می توانی در یک نگاه این گارسون قلابی را شناسایی کنی! با دقت به تصویر آزمون شناخت گارسون واقعی نگاه کنید.

خیلی جالبه: جذابترین جای صورت یا اندام زنان و مردان دقیقا کجاست؟

آزمون-شناخت-گارسون-واقعی

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناخت گارسون واقعی

اثبات کنید که شما یک نابغه هستید. اگر هنوز گارسون اصلی را از غیر واقعی تشخیص ندادید، اشکالی ندارد. آزمون شناخت گارسون واقعی یک تمرین واقعی برای شناخت تیزبینی و مهارت های شما در قسمت جزئی نگری بود. می توانید به بالا برگشته و با دقت بیشتری تصویر آزمون شناخت گارسون واقعی را بررسی کنید.

.

.

.

.

.

.

.

از دست نده: تزیین دفتر مشق برای کودک دلبندتان؛ حتی اگر در نقاشی مبتدی هستید+ تصاویر

پاسخ: بیگانه یا گارسون غیر واقعی در سمت راست تصویر شما قرار دارد، زیرا او دو دست چپ دارد. دقت کنید.این فرد بیگانه یه دستان رنگی مرد اشاره می کند و آن را دلیلی بر بیگانه خواندن مرد می داند. در حالی که مرد گارسون دستان خود را خالکوبی کرده است.

آزمون-شناخت-گارسون-واقعی-2

امیدوارم از آزمون شناخت گارسون واقعی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی گفتنی مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

خیلی جالبه: آزمون شناسایی مرد عاشق: مرد به کدامیک از زنان تصویر علاقمند است!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

بازی های فکری باعث بهبود عملکرد مغز می‌شود

در بازی‌های فکری، باید دائما همه چیز را در نظر بگیریم و به آنها فکر کنیم. رفتار رقبا، شرایطی که در آن گیر افتاده‌ایم، تصمیماتی که باید در مقابل رفتار طرف مقابل بگیریم و حتی، شرایطی که ممکن است بعد از هر انتخاب برایمان رخ بدهد. این یعنی، استفاده کامل از سلول‌های مغزی.

بهتر است بدانید که هر چقدر بیشتر به سلول‌های مغزتان استراحت بدهید، آنها را تنبل‌تر می‌کنید. وقتی از آنها استفاده نشود، می‌میرند و این باعث می‌شود تا در معرض کندی ذهن یا آلزایمر قرار بگیریم.

اگر روال زندگی شما یک چیز روتین شده است و در طول روز، کاری ندارید که بخواهید برای انجامش، به مغزتان فشار بیاورید، باید به فکر یک جایگزین خوب باشید. چه چیزی بهتر از بازی فکری! با انجام بازی‌های فکری می‌توانید مغزتان را در بهترین وضعیت ممکن حفظ کنید. به ذهن ورزش بدهید و حالا حالاها، آن را جوان نگه‌دارید.

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله گفتنی تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

برایتان جالب خواهد بود

اگر ادعا میکنید ضریب هوشی بالایی دارید، عدد گم شده را در این معمای ریاضی در 12 ثانیه بیابید.

رمز را در 15 ثانیه یا کمتر از آن بشکنید و IQ خود را آزمایش کنید! ببینیم میتونی حلش کنی یا نه!

مادر پسر بچه کدومه؟ چرا خیلیا اشتباه جواب میدن؟!

زیباترین زنان و مردان از نژادهای مختلف+ 14 تصویر جذاب

تست شخصیت: آیا شما بیشتر با اشتیاق هدایت می شوید یا عقل؟ یکی از این 3 هدفون را انتخاب کنید تا متوجه شوید!

آیا می توانید دونات متفاوت را در کمتر از 10 ثانیه در بین دونات ها پیدا کنید؟ چشمان تیزبین خود را به ما نشان دهید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا