سرگرمی

کدوم یکی زن شوهرش رو دور می زنه و بهش وفادار نیست؟

آزمون شناسایی زن خائن: کدام یک از 3 زن تصویر به شوهر خود خیانت می کند؟

مجله اینترنتی گفتنی یک تست هوش آماده کرده است که ذهن شما را در معرض آزمایش قرار می دهد. ببینید آیا می توانید تشخیص دهید که کدام یک از 3 همسر در تصویر به شوهر خود خیانت می کند. اگر در حل معماهای تصویری خبره هستید باید بلافاصله و در یک نگاه آزمون شناسایی زن خائن را تشخیص دهید!

 

عجیب و دیدنی: آزمون شناخت حواس پرت: کدوم والد بیشتر سر به هوا هست؟

این بار برای شما یک تست تصویری آورده ایم تا سطح دید و توجه شما را ارزیابی کنیم. برای یافتن پاسخ صحیح باید با دقت به تصویر نگاه کنید و به سه شخصیت زن توجه کنید. یکی از آنها به شوهرش خیانت می کند.

خیلی جالبه این تست: آزمون شخصیت پروفایل: پروفایل شما در شبکه های اجتماعی چه می گوید!

شما باید به شدت به تمام جزئیات در تصویر دقت کنید! اگر پاسخ درست را پیدا نکردید، ما به شما کمک خواهیم کرد! و پاسخ آزمون شناسایی زن خائن را در پایین برایتان قرار می دهیم.

تصویر آزمون شناسایی زن خائن

آزمون شناسایی زن خائن

اینم از دست نده: این تست عالیه: یه چیزی تو تصویر درست نیست بگو اون چیه؟

به گفته متخصصان، تست های هوش روشی است که بخشی از تشخیص روانشناختی است و در واقع میزان هوش فرد را مشخص می کند. بسیاری از مردم این سوال را مطرح کرده اند که آیا تست IQ معیار دقیقی برای سنجش هوش است یا خیر، و نه به ندرت بحث هایی پیرامون آن وجود داشته است.

.

.

.

.

.اگر هنوز در تلاش برای به دست آوردن پاسخ این هستید، ما پاسخ این معما را داریم. این بازی فکری یک راه عالی برای آزمایش مهارت های مشاهده و میزان تیزبینی شما است. اگر هنوز به جواب نرسیده اید، تصویر زیر این راه حل را بهتر درک می کند.

.

.

این تست چالش رو حتما امتحان کن: فرد خوش شانسی که بعد تصادف زنده مونده کدومه؟

پاسخ آزمون شناسایی زن خائن

پاسخ آزمون شناسایی زن خائن

دستیابی به پاسخ آزمون شناسایی زن خائن بسیار ساده بود و برای کسانی که نگاهی دقیق دارند در ثانیه اول مشخص بود!

خیلی جالبه ببینید: کدوم یکی دزده و بهش نمی خوره پدر باشه؟

اگر پاسخ را یافتید به شما آفرین می گوییم!

اگر موفق شدید به پاسخ آزمون شناسایی زن خائن برسید، به شما تبریک می گویم! شما بینایی فوق العاده ای دارید! اگر نه، ناامید نشوید! ما هزاران تست دیگر برای شما داریم که می توانید امتحان کنید!

راستی یادتان نرود:

مجله گفتنی هر روز در بخش سرگرمی تست های مختلفی را به اشتراک می گذارد:

تست هوش دارک که شوکه تان می کند! کاربران قاتل صحنه را نیافتند!

این نوع از آزمون های هوش به تازگی در فیس بوک و توئیتر ترند شده است. ما در گفتنی برای ورزش مغز شما معماهای جذابی از این دست را قرار داده ایم تا شما هم از قافله عقب نمانید.

آیا انتظارات شما را برآورده کرد؟ خب، اگر توانستید بیشتر در مورد خود و نحوه زندگی خود بدانید، به شما تبریک می گوییم. علاوه بر این تست، انواع دیگری از چالش ها وجود دارد که مورد پسند شما خواهد بود. ما شما را تشویق می کنیم که به آزمایش خود با این نوع چالش ها ادامه دهید. برای انجام این کار، فقط باید پیوند روبرو را دنبال کنید: چالش‌های بیشتر در بخش سرگرمی گفتنی ، و تمام. منتظر چی هستی؟

درباره IQ

IQ توسط روانشناس به دلایل آموزشی یا روانپزشکی اندازه گیری می شود. با این حال، IQ، مانند مفاهیم مرتبط با عقب ماندگی ذهنی یا یک کودک با پتانسیل فکری بالا، یک تشخیص نیست. IQ معمولاً به عنوان بخشی از یک معاینه روانشناختی جامع تر ارزیابی می شود.

مفهوم ضریب هوشی که برای ردیابی دانش‌آموزان و واجد شرایط بودن آنها برای حمایت ایجاد شده است، موضوع انتقادهای روش‌شناختی و روان‌سنجی یا نظری (بحث‌هایی درباره ماهیت هوش) بوده است.

آیا توانستید معما را سریع و در زمان خواسته شده حل کنید؟!

بخش معمای تصویری و هوش تصویری گفتنی با انواعی از معماها و چالش ها پذیرای شماست. کافی است به بخش سرگرمی ما سری بزنید.

معمای تصویری و تقویت هوش

معماهای تصویری گاهی اوقات می توانند هم سرگرم کننده و هم چالش برانگیز باشند. برخی از معماها ممکن است فقط چند ثانیه طول بکشد تا شما حل کنید، در حالی که برخی دیگر ممکن است برای شما یک ابدیت طول بکشد. کاربران اینترنت با چالش هایی که در وب سایت گفتنی منتشر می شود می توانند تیزبینی، دقت و مهارت های استدلالی خود را افزایش دهند.

این تست رو هم از دست نده: بعیده این سوال هوش هولناک و حل کنی مگر اینکه نترس باشی!

مزایای بازی فکری و معماها چیست؟

بازی های فکری فرآیند تفکر را تیزتر می کند، آنها تمرینی برای ذهن هستند و تمرکز را بهبود می بخشند.

 

تست هایی که خیلی جالب هستند: 

اینم تستم جالبه: چرا کمکش نمی کنه؟ اگه بفهمی خیلی تیزی!

این تست خیلی چالشیه: کدوم ورزشکار متقلبه و دوپینگ کرده؟

خیلی جالبه: یک تست عجیب برای افراد تیز: کدوم زن نیست؟!!

این تست چالشی جدید رو حتما ببین: اگه میگن ریاضیت خوبه تست هوش کبریت و می تونی حل کنی؟!

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصبت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − سیزده =

دکمه بازگشت به بالا