;
سرگرمی

یکی از این سه نفر، پس از پریدن از هواپیما دچار سانحه شد!| کدامیک و چرا؟

آزمون شناسایی فرد احمق :سوالات هوش تصویری می تواند برای شما مفید باشد. از این جهت که این سوالات می تواند شما را سرگرم کرده و ذهن و مغز شما را ورزش دهد. در آزمون شناسایی فرد احمق، شما با یک سوال تصویری جذاب روبرو هستید. اگر فکر می کنید مهارت های شناختی شما برای شکست دادن این معمای تصویری شگفت انگیز عالی است، نمی توانید فرصت بررسی و حل آن را از دست بدهید.

مجله گفتنی امروز معمای تصویری جدیدی را به شما معرفی می کند که به یکی از محبوب ترین سوالات و معماهای تصویری شبکه های اجتماعی تبدیل شده است. بسیاری از کاربران در شبکه های مجازی پس از مواجه شدن با این آزمون دچار سردرد شدند و نتوانستند در زمان مشخص شده 5 ثانیه ای آن را حل کنند. با مجله گفتنی و آزمون شناسایی فرد احمق همراه باشید و تلاش کنید در زمان مشخص شده بر این آزمون غلبه کنید.

آزمون شناسایی فرد احمق

هزاران نفر برای غلبه بر این معمای تصویری مرموز تلاش کردند، اما تنها 5 درصد موفق به یافتن پاسخ در مدت زمان تعیین شده شدند، گروه دیگر پس از چندین بار شکست منصرف شدند.

آیا شما اماده ای؟ توصیه می کنیم از هرگونه حواس پرتی پرهیز کنید و برای یافتن پاسخ، تمام جزئیات تصویر آزمون شناسایی فرد احمق را بررسی کنید.

در تصویر زیر شما سه شخص را می بینید. هر سه این افراد تصمیم دارند که از هواپیما به پایین بپرند و هیجان سقوط با چتر نجات را تجربه کنند. اما یکی از این افراد پس از پریدن از هواپیما، دچار سانحه شد و فوت کرد. این فرد کدامیک از افراد تصویر است؟ با دقت به تصویر زیر نگاه کنید.

حتمن بخوانید: حکایت همبستر شدن زن صاحب خانه با مهمان از مثنوی

آزمون-شناسایی-فرد-احمق-1

.

.

.

داستان چهار بازرگان مرد و زن باغبان؛ پولی که زن را به دردسر انداخت!

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی فرد احمق

آیا پاسخ صحیح را پیدا کردید!؟ اگر پیدا نکردید، نگران نباشید، مجله گفتنی به همه چیز فکر می کند و تصویر حل شده را به شما نشان خواهد داد. اما قبل از دیدن پاسخ 5 ثانیه دیگر فرصت دارید!

.

.

.

.

.

.

فرد اول از سمت راست، به نظر می رسد یک کوله پشتی معمولی به پشت بسته است. زیر گیره چتر نجات در کوله پشتی این فرد دیده نمی شود. این فرد، همانطور که در تصویر علامتگذاری شده است خواهد مرد. چون او نمی داند که به جای کوله پشتی چتر نجات، یک کوله پشتی معمولی به پشت بسته است.

جالبه: میتونی بیگانه فضایی را در داخل هواپیما در 7 ثانیه شناسایی کنید؟

آزمون-شناسایی-فرد-احمق-2

شاید برایتان جالب باشد

برای باهوشا: پاسخ آزمون شناسایی انسان سالم از بین زامبی ها را پیدا کنید

پیشنهادی: آزمون دروغ سنج؛ آیا زن در حال خیانت کردن است؟

جالبه: میزان هوش ریاضی خودت رو ارزیابی کنی! | فکر نکن ساده است!

تست شخصیت: آیا به طور کلی جسور هستید یا خجالتی؟ این قارچ های بامزه به شما می گویند!

آیا به اندازه کافی تیزبین هستید که خورشیدی را که با بقیه در این تصویر متفاوت است تشخیص دهید؟

حکایت ضد زن بودن ملانصرالدین؛ کار از محکم کاری عیب نمی کند!

کدام یک از این بچه ها با برداشتن ژاکت همکلاسیشون،قصد آزار اونو دارن؟

زنان و مردان دو قرن پیش در نامه های عاشقانه چه می نوشتند؟

سارا محبی

سارا محبی هستم فارغ التحصیل سینما از دانشگاه علم و فرهنگ علاقه زیادی به دنیای سینما و اخبار و مطالب این حوزه دارم. دوست دارم جدیدترین اخبار مرتبط با سلبریتی ها رو دنبال کنم و اون ها رو با شما عزیزان هم به اشتراک بگذارم. سایر علایق: نوشتن، نقاشی و یوگا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =

دکمه بازگشت به بالا