;
سرگرمی

مادر پسر بچه کدومه؟ چرا خیلیا اشتباه جواب میدن؟!

آزمون شناسایی مادر پسر بچه: آیا شما می توانید در کمتر از 3 ثانیه مادرکودک را در تصویر ذیل شناسایی کنید!؟ یک ذهن خلاق و یک چشم تیزبین به خوبی می تواند مادر کودک را شناسایی کند. آزمون شناسایی مادر پسر بچه از جمله آزمون هایی است که نکته سنجی و تیزبینی شما کلید حل سوال خواهد بود. شما با رمزگشایی آزمون شناسایی مادر پسر بچه می توانید اثبات کنید که از سطح بالای تیزبینی و همچنین نکته سنجی برخوردار هستید.

از رمزگشایی و حل آزمون ها و سوالات هوش تصویری لذت می برید!؟ آیا می دانید که حل روزانه سوالات تصویری می تواند در رشد توانایی ها و مهارت های شناختی شما موثرند؟ در صورت پاسخ مثبت، پس هر روز باید بخش سرگرمی گفتنی را دنبال کنید تا با جدیدترین و چالشی ترین معماها و آزمون های تصویری خود و توانائی هایتان را محک بزنید. با مجله گفتنی و آزمون شناسایی مادر پسر بچه همراه باشید.

آزمون شناسایی مادر پسر بچه

بنابر آنچه در سطور بالا اشاره شد، ثابت کنید که طرفدار جالب ترین و پیچیده ترین چالش های تصویری هستید که سعی می کنید در زمان مشخص شده بر آن ها غلبه کنید. هزاران نفر به دنبال سخت‌ترین چالش‌های بصری برای مبارزه با کسالت و بهبود مهارت‌های خود در عرض چند ثانیه هستند. از این نظر، چالش جدیدی را به شما ارائه می کنیم که تنها تیزبین ترین افراد موفق به غلبه بر آن شده اند.

آیا می توانید با دقت و تمرکز و همچنین تیزهوشی خودتان در کمتر از 3 ثانیه مادر کودک تصویر را شناسایی کنید؟ تنها 16 درصد از افرادی که در این چالش شرکت کرده اند، موفق به حل آن در زمان مشخص شده 3 ثانیه ای شده اند. بیائید با ازمون و داستان جدیدش آشنا شویم. در این چالش می‌توانید دو زن و یک پسر بچه را مشاهده کنید که مدعی هستند مادر این پسر بچه هستند. با توجه به تصویر و نشانه های موجود شما باید مادر این کودک را در آزمون شناسایی مادر پسر بچه شناسایی کنید.

زمان شما فرا رسیده است! شما فقط 3 ثانیه فرصت دارید تا مادر کودک را در این تمرین تصویری پیدا کنید. به یاد داشته باشید که باید از تقلب اجتناب کنید و تمام جزئیات را رعایت کنید.

آزمون-شناسایی-مادر-پسر-بچه-2

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی مادر پسر بچه

اگر نتوانستید در زمان3 ثانیه ای این معما را حل کنید، می توانید از شانس دوم خود استفاده کنید. یادتان باشد که هر چه بیشتر این آزمون ها و بازی ها را انجام دهید در رشد توانائیهای شما بیشتر موثر است. شما می توانید در کمتر از 3 ثانیه در تلاش دوم این معما یا ازمون را شناسایی کنید.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی مادر پسر بچه:برخی معتقد بودند که مادر کودک، زن سمت چپی است. کودک کار اشتباهی انجام داده و از دست مادر خود فرار کرده و از ترس کتک خوردن به یک زن غریبه پناه برده است. اما طراح آزمون معتقد است که مادر کودک زن سمت راستی است. نوع حمایتی که مادر از کودک انجام داده، لباس تمیزی که کودک به تن دارد و حتی رنگ چشمان او با زن سمت راست یکی است. اگر دقت کنید لباس های زن سمت چپ کثیف و پاره است و احتمالاً او یک بی خانمان است.

از دست نده: تزیین دفتر مشق برای کودک دلبندتان؛ حتی اگر در نقاشی مبتدی هستید+ تصاویر

آزمون-شناسایی-مادر-پسر-بچه-1

امیدوارم از آزمون شناسایی مادر پسر بچه استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله گفتنی مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

شاید برایتان جالب باشد

تست شخصیت:آیا بر خود متمرکز هستید یا روی دیگران! فقط یکی از این 3 بالون هوای گرم را انتخاب کنید!

اگر ادعا میکنید ضریب هوشی بالایی دارید، عدد گم شده را در این معمای ریاضی در 12 ثانیه بیابید.

خیلی جالبه: آزمون شناسایی مرد عاشق: مرد به کدامیک از زنان تصویر علاقمند است!؟

زیباترین زنان و مردان از نژادهای مختلف+ 14 تصویر جذاب

عکس کودک درون تان چه شکلیه؟ براساس ماه تولدتان عکس کودک درون تان را ببینید!

داستان کنیز بدکاره و امام موسی کاظم(ع)

با یافتن قاتل مرد ثروتمند در 3 ثانیه هوش کارآگاهی خود را ثابت کنید و نشان دهید که دست کمی از شرلوک هولمز ندارید!

سه تا هندونه رو طوری انتخاب کن که جمع شون 30 بشه!؟

حکایت ابن سیرین و زن هوس باز با ماجرایی خواندنی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =

دکمه بازگشت به بالا