;
سرگرمی

همسر آقای دکتر کدوم خانوم خوشگله هست؟

آزمون شناسایی همسر دکتر: در آزمون شناسایی همسر دکتر یا معمای تصویری شما باید با کمک نشانه ها بتوانید همسر واقعی آقای دکتر را شناسایی کنید. این کار برای افراد نابغه در یک نگاه امکان پذیر است. بخش سرگرمی مجله گفتنی با یک سوال معمایی تصویری جدید با شماست. بسیاری از این سوالات تصویری، سوال هوش سخت را برای شما مطرح نمی کنند. در بسیاری از این سوالات شما برای بافتن پاسخ باید به دنبال یک نشانه باشید. یافتن نشانه می تواند به حل این گونه سوالات کمک کند. در واقع هدف اصلی سوالات تصویری به چالش کشیدن مهارت های شناختی شماست.

نوع زندگی باعث شده است که ما در بیشتر اوقات قادر به دیدن جزئیات نباشیم. چشم ومغز ما کلی نگر شده است و این مسئله می تواند در بلند مدت آسیب های جدی به این عضو مهم بدن وارد کند. اما انجام مرتب بازی های فکری می تواند زمینه را برای فعالیت مغز و ورزش آن فراهم کرده و سبب رشد توانائیهای شناختی شود. بر همین اساس شما برای انجام این سوالات باید از دقت و تمرکز و در عین حال قدرت بینایی خود استفاده کنید. با مجله گفتنی و آزمون شناسایی همسر دکتر همراه باشید.

آزمون شناسایی همسر دکتر

مجله گفتنی نیز با انتشار مرتب بازی های فکری تلاش می کند به بخشی از نیازهای افراد به بازی های فکری، پاسخ دهد. شما مخاطبان گرامی در آزمون شناسایی همسر دکتر، با تصویر جالب و زیبایی روبرو هستید. شما دکتر خوش تیپی را می بنید که بر روی صندلی نشسته است. در تصویر 3 زن نیز دیده می شود. طراح آزمون شناسایی همسر دکتر معتقد است که یکی از این سه زن همسر واقعی آقای دکتر هست. به نظر شما کدامیک از این 3 زن می تواند همسر دکتر باشد. برای شناسایی همسر دکتر فقط 6 ثانیه وقت دارید.

اگر آماده هستید با دقت به تصویر آزمون شناسایی همسر دکتر نگاه کنید….

بسیار جالب: زن های سایز بزرگ زیبا در کنار نمادهای کشورشان+ عکس ها را حتمن ببینید!

آزمون-شناسایی-همسر-دکتر-1

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی همسر دکتر

احتمالا پاسخ آزمون شناسایی همسر دکتر را پیدا کرده اید. به شما تبریک می گوئیم. مشخص است که قدرت بینایی و تمرکز شما عالی است. اما اگر هنوز پاسخ را پیدا نکرده اید، بهتر است با دقت بیشتری به تصویر نگاه کنید.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی همسر دکتر: اگر واقعاً دقت کنیم نمی توانیم نشانه خاصی را برای یافتن همسر دکتر پیدا کنیم. طراح آزمون معتقد است که برای شناسایی همسر دکتر باید به دست چپ زنان دقت کنیم که ایا حلقه بر داست دارند یا خیر. اگر دقت کنید در دستان چپ دو زن اول از سمت راست و چپ چیزی دیده نمی شود. اما اگر دقت کنید زن وسطی دست چپ خود را درون جیب خود قرار داده است. احتمالاً او حلقه در این دست دارد. لذا این زن همسر دکتر است. برخی کاربران به مشابهت عینک این دو نفر اشاره کرده اند. اینکه هر دو مثل هم عینک ست کردند!

از دست ندهید: داستان زیبای مرد دانشمند و عشوه زنانه

آزمون-شناسایی-همسر-دکتر-2

 

امیدوارم از آزمون شناسایی همسر دکتر استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی گفتنی مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند.

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید برایتان جالب باشد

آزمون بینایی باغچه خانگی: 90 درصد مردم گربه را نمی بینند!

یه دسته گل انتخاب کن تا بفهمی کسی که با شما ازدواج می کنه، خوشبخت میشه

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

  1. اگر به ست کردن باشه هردو لباس سفید دارند حلقه ها قابل استناد نیست که ادعا کنیم احتمالا حلقه در دستی است که در جیب گذاشته است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا