;
سرگرمی

مشکلات مالی کدوم خانواده بیشتره؟ کدوم یکی فقیرتره؟

آزمون مشکلات مالی خانواده: با یک آزمون و یک معمای تصویری جذاب با مجله گفتنی همراه باشید. آیا فکر می کنید بسیار باهوش، نکته سنج و جزئی نگر هستید؟ به طوری که می توانید یک کارآگاه خوب باشید و به راحتی پیچیده ترین پرونده ها را حل کنید. اگر این گونه است و می خواهید آن را به صورت عملی اثبات کنید، باید آزمون ها و سوالات تصویری مجله گفتنی را از دست ندهید و با حل هر کدام از انها در زمان مشخص ادعای خود را اثبات کنید.

در آزمونی که امروز بخش سرگرمی مجله گفتنی با شما به اشتراک گذاشته، شما باید با کمک شواهد بتوانید خانواده ای را که اوضاع مالی چندان خوبی ندارد را شناسایی کنید. شما می توانید با دیدن نشانه ها، پاسخ آزمون مشکلات مالی خانواده را پیدا کنید. البته برای پاسخ گویی به این آزمون گفتنی نیز شما تنها 5 ثانیه فرصت دارید و باید بتوانید در زمان مشخص شده، جواب معما را پیدا کنید. به همه اثبات کنید که شما یک نابغه واقعی هستید.

آزمون مشکلات مالی خانواده

سوالات، پازل ها و معماهای تصویری و دیگر بازی های فکری به خصوص در چند سال اخیر و فراگیر ویروس کرونا بیشتر مورد توجه قرار گرفتند. چرا که بیشتر افراد مجبور بودند در خانه، به کارهای خود بپردازند، به همین دلیل زمان زیادی برای آنان باقی می ماند. همین مسئله سبب شد تا بازی های فکری فراگیر شوند و طرفدران بسیاری پیدا کنند.

آزمون مشکلات مالی خانواده پس از انتشار در ردیت، بارها و بارها همرسانی شد. به طوری که در کمتر از 3 ساعت بیش از 500 مرتبه در صفحات و حساب کاربران مختلف به اشتراک گذاشته شد. شما در تصویر آزمون مشکلات مالی خانواده با یک تصویر مواجه هستید که دو خانواده مختلف را در ترمینال یک فرودگاه نشان می دهد. هر کدام از این خانواده قصد سفر به جایی دارند. خوشحال به نظر می رسند. سوالی که آزمون مشکلات مالی خانواده از شما می پرسد این جمله است: کدام خانواده می تواند فقیر باشد!؟

اگر آماده هستید تصویر را منتشر می کنیم. بادقت به تصویر زیر نگاه کنید. به یاد داشته باشید که برای ارائه پاسخ، زمان شما بسیار محدود است….

داستان خواندنی: حکایت دزد مسجدی که داماد حاکم شد!

آزمون-شناخت-خانواده-فقیر-1

.

.

.

از دست ندهید: داستان دختری که سر شوهرانش را می خورد!

.

.

.

پاسخ آزمون مشکلات مالی خانواده

فقر

اگر نتوانستید راه حلآزمون مشکلات مالی خانواده را پیدا کنید، ما در پایاین مطلب، پاسخ خود را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. اما می خواهیم تلاشی را که برای یافتن پاسخ صحیح انجام داده اید، را شما ادامه داده و بیشتر فکر کنید.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون مشکلات مالی خانواده: به چمدان های دو خانواده نگاه کنید. چمدان های خانواده سمت راستی بسیار قدیمی هستند. هم اکنون مسافرت با چمدان های جدید هم بدلیل بازرسی های مکرر در ترمینال های فرودگاه مشکل است و هر کسی دوست دارد وسایل کمتر و سبک تری داشته باشد. این خانواده با داشتن چمدان های قدیمی قطعا مسافرتی نه چندان خوب خواهند داشت. به نظر می رسد، این خانواده تمام پس انداز خود را صرف سفر کرده اند و پولی برایشان باقی نمانده بوده است که بتوانند چمدان جدیدی تهیه کنند.

علاوه بر این پوشیدن نوع پوشش این خانواده هم باتوجه به زمان فعلی بسار قدیمی به نظر می رسد. گویا این لباس های قدیمی بهترین لباس های این خانواده بوده است که در این مسافرت پوشیده اند. نوع پوشش سبک در مسافرت را امروز بسیاری، بیشتر می پسندند.

تست چالش بینایی: اگه گوزن داخل تصویر رو پیدا کنی، چشات مثل جغد تیزه!

آزمون-شناخت-خانواده-فقیر-2

خانواده فقیر

برایتان جالب خواهد بود

تست چالشی: کدوم یکی از خانوم های تصویر قبل از زندانی شدن قرار بوده ازدواج کنه؟

تست شخصیت کدوم فصل به دنیا اومدی+ نتیجه را حتمن بخوانید

چالش جدید: تست بینایی پاندا در میان سگها که فقط تیزبین ها می بینند!

عکسی نایاب از معشوقه مظفرالدین شاه قاجار

داستان زن بدکاره و مرد عابد

باهوشا بگن کدام زن زیبا، اوضاع اقتصادی چندان مناسبی ندارد؟

آیا ضریب هوشی شما به اندازه کافی بالاست که این چالش حرکت یک چوب کبریت را در کمتر از 15 ثانیه حل کنید؟

حکایت زنان حقه باز که مرد جوجه فروش را لخت کردند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا