;
سرگرمی

بازی فکری: اگه جزو نوابغ روزگاری بگو کدوم دکتر تقلبیه؟!

بازی فکری شناسایی پزشک تقلبی: سوال این آزمون ساده است: در این تصویر شما 3 نفر در یک بیمارستان مشاهده می کنید که هر 3 نفر ادعا دارند پزشک هستند، شما باید تشخیص دهید کدام یک از ای 3 نفر دروغ می گوید و دکتر نیست؟ شاید پیدا کردن پاسخ این آزمون برای یک تیزهوش در یک نگاه سخت نباشد!؟ برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع کدوم فرد پزشک نیست. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی پزشک تقلبی، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی پزشک تقلبی همراه باشید.

این هم جالبه: داستان مرد هیزم شکن و فرشته و جنیفرلوپز / فوق العاده خنده دار

بازی فکری شناسایی پزشک تقلبی

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی پزشک تقلبی را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی پزشک تقلبی و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی پزشک تقلبی این است که شما باید تشخیص دهید کدام یک از ای 3 نفر دروغ می گوید و دکتر نیست؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم فرد پزشک نیست؟

بازی فکری شناسایی پزشک تقلبی 1

این هم جالبه: چیستان: اون چیه که مال توست، ولی بیشتر بقیه بکار می‌برندش؟

.

.

.

این هم جالبه: چالش حدس کلمه: فقط یک ذهن خلاق متوجه کلمه در تصویر می شود!

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی پزشک تقلبی

آیا متوجه شدید کدوم فرد پزشک نیست؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

این هم جالبه: داستان آموزنده مرد کلاه فروش و میمون ها!

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی پزشک تقلبی: آقای سمت راست تقلبی است، او کارت شناسایی ندارد و یونیفرم زیر روپوش سفید عادی نیست!

بازی فکری شناسایی پزشک تقلبی 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

 

این مطالب هم جالبن:

بازی فکری: اگه نکته سنج و تیزی دزد پنگوئن رو در 7 ثانیه شناسایی کن!

چیستان: پایتخت یک کشور است که با حذف حرف اول آن واحد پول یک کشور بدست می آید!

تست شخصیت: بگو کدوم سگ تا بگم قاطعی یا بی خیال!

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − دوازده =

دکمه بازگشت به بالا