;
سرگرمی

تبدیل شخصیت های کارتونی به انسان با عکس های جذاب

تبدیل شخصیت های کارتونی به انسان: یک هنرمند در حال تبدیل شخصیت های کارتونی به انسان و افراد واقعی است و ما در این مطلب از سری مطالب تازه ها و فرهنگ و هنر مجله گفتنی می خواهیم بازسازی آنها را ببینیم.
حسین دیبا، طراح شخصیت ترکیه ای، از سال 2008 با مدل های سه بعدی درگیر بوده است تا ویژگی های شگفت انگیز صورت واقعی را به برخی از محبوب ترین شخصیت های داستانی بیاورد. کار بزرگ او از چشم ما و البته 300 هزار دنبال کننده اش در اینستاگرام دور نمانده است.

تبدیل شخصیت های کارتونی به انسان

ما کار دیبا را بسیار چشمگیر می دانیم. به همین دلیل تصمیم گرفتیم بخشی از تصاویر و تبدیل شخصیت های کارتونی به انسان هنرمند ترکیه ای دیبا را به شما ارائه دهیم.

از دست نده: تزیین دفتر مشق برای کودک دلبندتان؛ حتی اگر در نقاشی مبتدی هستید+ تصاویر

تبدیل-شخصیت-های-کارتونی-به-انسان-1 تبدیل-شخصیت-های-کارتونی-به-انسان-2 تبدیل-شخصیت-های-کارتونی-به-انسان-3 تبدیل-شخصیت-های-کارتونی-به-انسان-4 تبدیل-شخصیت-های-کارتونی-به-انسان-5 تبدیل-شخصیت-های-کارتونی-به-انسان-6 تبدیل-شخصیت-های-کارتونی-به-انسان-7 تبدیل-شخصیت-های-کارتونی-به-انسان-8 تبدیل-شخصیت-های-کارتونی-به-انسان-9 تبدیل-شخصیت-های-کارتونی-به-انسان-10 تبدیل-شخصیت-های-کارتونی-به-انسان-11 تبدیل-شخصیت-های-کارتونی-به-انسان-12 تبدیل-شخصیت-های-کارتونی-به-انسان-13 تبدیل-شخصیت-های-کارتونی-به-انسان-14 تبدیل-شخصیت-های-کارتونی-به-انسان-15 تبدیل-شخصیت-های-کارتونی-به-انسان-16

شاید برایتان جالب باشد

خیلی جالبه: جذابترین جای صورت یا اندام زنان و مردان دقیقا کجاست؟

اگر ادعا میکنید ضریب هوشی بالایی دارید، عدد گم شده را در این معمای ریاضی در 12 ثانیه بیابید.

خیلی جالبه: آزمون شناسایی مرد عاشق: مرد به کدامیک از زنان تصویر علاقمند است!؟

اگر نکته سنج باشی در 5 ثانیه نامزد واقعی این عروس خوشگله رو پیدا کن!

داستان چهل دروغ؛ پسر فقیری که با 40 دروغ داماد پادشاه شد!

اگه اهل کافه و رستورانی تو یه نگاه بگو گارسون واقعی کدومه؟

رمز را در 15 ثانیه یا کمتر از آن بشکنید و IQ خود را آزمایش کنید! ببینیم میتونی حلش کنی یا نه!

مادر پسر بچه کدومه؟ چرا خیلیا اشتباه جواب میدن؟!

سارا محبی

سارا محبی هستم فارغ التحصیل سینما از دانشگاه علم و فرهنگ علاقه زیادی به دنیای سینما و اخبار و مطالب این حوزه دارم. دوست دارم جدیدترین اخبار مرتبط با سلبریتی ها رو دنبال کنم و اون ها رو با شما عزیزان هم به اشتراک بگذارم. سایر علایق: نوشتن، نقاشی و یوگا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − پنج =

دکمه بازگشت به بالا